لیورپول از دست می دهد 2-1 در آرسنال به پایان پیشنهاد برای ثبت امتیاز

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیورپول باید برای حل و فصل فقط بلند کردن اجسام لیگ برتر جایزه هفته آینده. نمی توان آن را همراه با شکستن رکورد مجموع امتیازات بعد از باخت 2-1 در آرسنال در روز چهارشنبه.

پس از به پایان رسید باشگاه را 30 سال عنوان خشکسالی لیورپول کاسته است و این پیشنهاد به مطابقت و یا تعمیرات اساسی منچستر سیتی 100-نقطه ثبت رسیده است.

آرسنال به ثمر رساند از آن دو عکس در هدف — برای لغو کردن Sadio مان را بازکن و لیورپول ارائه کمک از طریق بی دقتی.

تحت فشار از آرسنال جلو Reiss نلسون در لبه محوطه جریمه ویرژیل van Dijk تصمیم گرفتند برای یک بد قضاوت عقب منتقل می کند. Alexandre Lacazette ره توپ و گرد دروازه بان Alisson قبل از بهره برداری در آرسنال به گل تساوی در دقیقه 32.

Alisson مقصر بود برای آرسنال برنده پاکسازی توپ مستقیم به Lacazette و نلسون اعمال در پایان 44.

آن را به حال شده است در ابتدا آرسنال دفاع بود که ارائه هدیه. یال سمت چپ بود بینام به دیدار اندرو رابرتسون عبور قرار داده و لیورپول در مقابل در دقیقه 20.

اما لیورپول در حال حاضر فقط یک نقطه از آن گذشته دو بازی برگزار شد پس از 1-1 توسط رئال در آنفیلد پایان دادن به یک پیشنهاد برای تبدیل شدن به اولین تیم به پایان فصل لیگ برتر با یک رکورد کامل در خانه.

این بود که تنها لیورپول از دست دادن سوم از فصل اما این به معنی آن می تواند تنها در پایان با 99 امتیاز با پیروزی در دو بازی باقی مانده خود را.

به عنوان مهر و موم شده بود در زمان ثبت سه هفته پیش هفت بازی به فراغت بعد از سه ماه همه گیر اجرا در این فصل است.

جایزه ارائه خواهد شد به بازیکنان ملوان پس از نهایی خانه بازی فصل بعدی روز شنبه برابر چلسی.

با طرفداران مجاز به آنفیلد با توجه به کروناویروس یک سکو ساخته خواهد شد در یاد Kop ایستاده جردن هندرسون برای تبدیل شدن به اولین بازیکن لیورپول از سال 1990 به آسانسور لیگ جایزه قهرمانی.

آرسنال موفق به کسب لیگ برتر چهار بار از آن و نه پس از سال 2004. باشگاه شمال لندنی راه سرعت در این فصل 40 امتیاز در رده. این پیروزی تنها برداشته Mikel Arteta طرف به نهم اما آن باقی مانده است در شکار برای لیگ اروپا مدرک تحصیلی.

یک مسیر به اروپا نیز همچنان از طریق جام حذفی با آرسنال بازی دفاع از قهرمان منچستر سیتی در نیمه نهایی در روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>