لیورپول می تواند دوباره آن را انجام دهد فصل آینده می گوید: Fowler

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیورپول می تواند فقط در آغاز دوران سلطه داخلی پس از بسته بندی خود را برای اولین بار به زبان انگلیسی عنوان برای سه دهه در روز پنج شنبه با توجه به سابق مهاجم رابی فاولر. یورگن Klopp طرف باید برنده این عنوان را با رکورد هفت بازی باقی مانده و ایستاده 23 امتیاز جلوتر از منچستر سیتی, لیگ قهرمانان برای دو سال گذشته است. “سال گذشته ما به پایان رسید دوم با 97 امتیاز و ما می دانستیم که ما در حاشیه چیزی بزرگ” فاولر که به ثمر رساند 120 لیگ برتر از اهداف این باشگاه گفت: آسمان ورزشی.

“یکی از مشکلات این بود که منچستر سیتی, آنها سمت درخشان و هنوز هم برجسته هستند و این نشان می دهد چقدر خوب لیورپول می شود بنابراین به مراتب جلوتر است.

“باشگاه رشد کرده و این سمت و این تیم ملی است که قادر به رفتن و انجام این کار دوباره آن را واقعا است.”

فاولر گفت: ورود سابق بوروسیا دورتموند مدیر زیدان در سال 2015 بود نقطه عطف بود و تاکید بر تقویت لیورپول rearguard.

“بازی جوانمردانه به یورگن او می توانست تا به حال به را انتخاب کنید از هر باشگاه به طور بالقوه اما او در آمد و گفت: ما می توانیم برنده شدن در لیگ برتر در پنج سال و ما می توانیم دوباره نوشتن تاریخ ما” فاولر گفت.

“پیشرفت از نظر اعتقاد و نگرش برجسته است. بازیکنان او آورده اند در سطح جهانی. شما می توانید ثبت نام به جلو خواهد شد که نمره شما 20 یا 30 اهداف اما اگر شما واگذار زیادی شما یک مشکل.

“ما می دانیم که در مورد محمد صلاح و Sadio یال اما علاوه بر این از ویرژیل van Dijk و Alisson است تقویت تیم است.”

جان الدریج بخشی از آخرین لیورپول طرف برای برنده شدن در این عنوان در سال 1989-90 گفت: لیورپول خیلی خوب این فصل است که آنها را ساخته اند یک “مسخره” از لیگ برتر است.

“منچستر سیتی در طول چند سال گذشته شده اند باور نکردنی, اما آنها منفجر آنها را خارج از دید” Aldridge گفت.

لیورپول نیاز به 15 امتیاز از هفت بازی گذشته خود را برای شکستن شهرستان های لیگ برتر رکورد مسافت 100 امتیاز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>