لیورپول لعنتی بیش ویروس, کردند, بازیکنان در £200 متر دستمزد برش هشدار

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیورپول متهم به خیانت خود را “اخلاق و ارزش ها” در روز شنبه خود را برای حرکت کردند به غیر از بازی کردن کارکنان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به لیگ برتر ستاره ها هشدار داد £200 میلیون دلار ($245 میلیون دلار) کسری در خزانه دولت اگر 30 درصد کاهش دستمزد معرفی شدند.

لیگ برتر رهبران لیورپول گفت: آنها بالا تا پول در دسترس ساخته شده از سوی دولت برای اطمینان از کارکنان موقت ترک دریافت حقوق کامل خود را.

آن به شرح زیر مشابه حرکت نیوکاسل تاتنهام, Bournemouth و نوریچ را به استفاده از این طرح که بر اساس آن کارفرمایان می توانند ادعا می کنند برای 80 درصد از furloughed کارکنان حقوق و دستمزد.

اما سابق لیورپول بازیکنان Jamie Carragher و Stan Collymore به شدت مورد انتقاد این حرکت توسط قهرمانان اروپا که در ماه فوریه اعلام کرد قبل از مالیات سود 42 میلیون پوند ($51 میلیون) برای 2018/19.

“(مدیر) Jurgen Klopp نشان داد شفقت برای همه در شروع این بیماری همه گیر ارشد بازیکنان به شدت درگیر @premierleague بازیکنان در نظر گرفتن کاهش دستمزد. پس از آن همه که احترام & حسن نیت از دست داده است و فقیر این @LFC ایم” Carragher.

Collymore بود و حتی بیشتر بی محابا به tweeting: “من هیچ نمی دانم لیورپول فن از هر گونه ایستاده است که نمی خواهد هر چیزی غیر از منزجر در باشگاه برای furloughing کارکنان.”

یکی دیگر از سابق آنفیلد ستاره آلمان Dietmar Hamann در توئیتر خود نوشت: “شگفت زده از این اخبار که @LFC طول می کشد استفاده از این طرح کردند به ادعای 80% عدم پخش کارکنان دستمزد عقب نشینی دولت است.

“این چیزی است که این طرح طراحی شده بود. خلاف اخلاق و ارزش های باشگاه من را می دانید.”

لیورپول گفت: کارکنان پرداخت می شود 100 درصد از حقوق خود را به اطمینان حاصل شود هیچ کس از نظر مالی محروم.

بیانیه ای از باشگاه گفت: “حتی قبل از تصمیم گیری در کارکنان furloughing وجود دارد یک تعهد جمعی در سطوح ارشد باشگاه — ها در زمین-با هر کس کار به سمت یک راه حل که امنیت شغل برای کارکنان باشگاه در طول این بحران بی سابقه ای.”

– ‘اثر در خدمات بهداشتی’ –

در ضمن حرفه ای بازیکنان فوتبال’ انجمن هشدار داد £200 میلیون دلار کسری در دولت درآمدهای مالیاتی اگر 30% کاهش پرداخت معرفی شد و برای بازیکنان است.

“تمام لیگ برتر بازیکنان می خواهد بازی بخشی خود را در ساخت قابل توجه کمک های مالی بی سابقه ای در این بار گفت:” یک PFA بیانیه پس از دیدار با لیگ برتر.

“ما به استقبال این فرصت را به بحث در مورد این و ما خوشحال هستند برای ادامه مذاکرات.”

اما PFA اصرار داشت آن را بیش از حد ساده انگارانه به انتقاد چند میلیونر بازیکنان برای راحتی موافقت خود را برای کاهش حقوق و دستمزد.

“پیشنهاد 30 درصد از حقوق و دستمزد کسر بیش از یک دوره 12 ماهه برابر است با بیش از £500 متر در دستمزد کاهش و از دست دادن در مالیات سهم بیش از £200 متر به دولت” ترجمه شده بیانیه اضافه شده است.

“چه اثر کند و این از دست دادن درآمد به دولت به معنی برای بهداشت ملی خدمات؟”

لیگ برتر دیده شده است به عنوان عقب اروپایی دیگر لیگ در پاسخ به کروناویروس و متهم شده بود توسط یک انگلیسی, نماینده مجلس از, عامل در یک “خلاء اخلاقی”.

در اسپانیا بارسلونا و رئال مادرید بازیکنان در حال حاضر توافق برای کاهش پرداخت از 70% در حالی که این ستاره ایتالیایی قهرمانان یوونتوس خواهد بود پرداخت یک مبلغ برای چهار ماه آینده.

مدافع انگلستان دنی رز در وام در نیوکاسل از تاتنهام به بی بی سی گفت بازیکنان بودند “مشتاق به چیزی اتفاق می افتد”.

“من فقط می توانم برای خودم صحبت می کنند اما من می خواهم که هیچ مشکلی ندارند کمک برخی از دستمزد من به افرادی که در حال مبارزه با این در خط مقدم و به افرادی که آسیب دیده اند و آنچه اتفاق می افتد در دقیقه,” او گفت:.

روز جمعه در یک بیمارستان در لندن شناسایی رز به عنوان فرد پشت £19,000 کمک مالی.

کاپیتان لیورپول جردن هندرسون باعث شده است تا مذاکرات میان باشگاه لیگ برتر کاپیتان بیش از آنچه که عمل آنها می تواند یک حرکت است که قبل از شروع بریتانیا وزیر بهداشت مت هنکاک در پنجشنبه کسانی پیوست singling از فوتبالیست.

“این نه تنها مورد نیاز برای افرادی که درگیر در فوتبال برای گفتن فوتبالیست چه باید بکنند با پول خود را” اضافه شده افزایش یافت.

“من در بر داشت که خیلی عجیب و غریب است.”

– “امن و مناسب’ –

برنلی با صدور استارک هشدار در روز شنبه در مورد پتانسیل مالی خرید اینترنتی از coronavirus شیوع این ادعا آنها را به صورت یک کمبود به £50 میلیون دلار ($61 میلیون) اگر آن را ممکن است برای تکمیل این فصل است.

انگلیسی بالا پرواز گفت: در روز جمعه 2019/20 فصل تنها بازگشت هنگامی که آن را “امن و مناسب برای انجام این کار”.

لیگ موافقت به ارائه £125 میلیون صندوق برای فوتبال انگلیسی لیگ برتر و لیگ ملی و متعهد £20 میلیون در خیریه حمایت از خدمات بهداشت ملی و گروه های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>