لیورپول رد گم کردن بیش از تصمیم گیری کردند کارکنان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیورپول در روز دوشنبه اوراق خود تصمیم بحث برانگیز کردند به غیر از بازی کردن کارکنان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پس از لیگ برتر رهبران عذر خواهی کرد برای آمدن به “اشتباه نتیجه گیری”.

قرمز جهان هفتم-ثروتمندترین باشگاه فوتبال به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت و پس از اعلام در آخر هفته که آنها برنامه ریزی برای قرار دادن حدود 200 پرسنل در اجرا ترک در طول بیماری همه گیر در حالی که دولت بریتانیا پرداخت 80 درصد از دستمزد خود را.

با لیگ برتر به تعویق افتاد به دلیل ویروس لیورپول ما مبتنی بر Fenway گروه ورزشی صاحبان آمد زیر آتش برای بهره برداری از این طرح کردند به صرفه جویی در پول در همان زمان به عنوان آنها همچنان به پرداخت حقوق به بازیکنان ستاره مانند Mohamed Salah.

همکار بالا پرواز تیم های تاتنهام, نیوکاسل, Bournemouth و نوریچ در حال حاضر furloughed کارکنان بود اما لیورپول-که ساخته شده قبل از مالیات سود 42 میلیون پوند برای 2018-19 نجومی-که در آمد ترین انتقاد در بخشی به دلیل شهرت خود را به عنوان یک باشگاه با یک پیوند قوی به طبقه کارگر جامعه در Merseyside.

به عنوان opprobrium نصب شده از باشگاه هواداران و بازیکنان سابق لیورپول اجرایی پیتر مور نوشتن در نامه ای سرگشاده به هواداران در روز دوشنبه نشان داد که آنها را به تغییر ذهن خود را.

“ما باید مشورت با طیف وسیعی از ذینفعان کلیدی به عنوان بخشی از یک فرایند با هدف دستیابی به بهترین نتیجه ممکن برای همه نگران” مور گفت.

“طیف وسیعی از حالات ممکن است در نظر گرفته شد از جمله اما نه محدود به: استفاده از Coronavirus کار احتباس طرح که پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد و تضمین 20 درصد پرداخت; استفاده از Coronavirus کار احتباس طرح با تضمین بازپرداخت پول دریافت شده در تاریخ بعد و ثالثا پیدا کردن یک جایگزین به معنی پوشش ما کردند هزینه های.

“این است که به عنوان یک نتیجه مستقیم از این مشورت های گسترده و خود ما داخلی مذاکرات در سطوح مختلف در سراسر این باشگاه است که ما تصمیم به پیدا کردن جایگزین به معنی وجود ما واجد شرایط برای درخواست Coronavirus کار احتباس طرح.

“ما اعتقاد داریم که ما را به اشتباه نتیجه گیری در هفته گذشته اعلام کند که ما در نظر گرفته شده به درخواست Coronavirus احتباس طرح کردند و کارکنان با توجه به تعلیق لیگ برتر فوتبال تقویم و واقعا متاسفم برای آن.”

– بی سابقه ای دوره –

لیورپول مذاکرات با نمایندگان حامیان گروه روح Shankly و نمایندگان مجلس محلی قبل از climbdown.

اما مور هشدار داد که تاثیر مالی از بحران بهداشت و درمان در این باشگاه هنوز هم می تواند احساس می شود.

“نیت ما بودند و هنوز هم هستند برای اطمینان از کل نیروی کار است که با توجه به اندازه حفاظت از که ممکن است از رفع اشکالات و/یا از دست دادن درآمد بی سابقه ای در طول این دوره” مور گفت.

“بنابراین ما متعهد به پیدا کردن راه های جایگزین را به کار گیرند در حالی که وجود دارد هیچ مسابقات فوتبال در حال بازی تضمین می کند که ما در حال درخواست برای دولت تسکین طرح.

“با وجود این واقعیت است که ما در یک سالم موقعیت قبل از این بحران درآمد ما شده اند خاموش و در عین حال ما مخارج باقی می ماند.”

لیورپول رقیب منچستر یونایتد باید گفت که کارکنان آنها را نمی توان با استفاده از دولت طرح کردند.

ایران که حدود 900 کارمند تمام وقت, می گویند آنها ادامه خواهد داد به پرداخت تمام کارکنان به عنوان اگر آنها در حال کار به طور معمول.

مور گفت: لیورپول را کشف گزینه های برای آماده شدن برای یک برنامه به طور بالقوه طولانی تاخیر قبل از فوتبال می گرداند.

“مانند هر مسئول کارفرما نگران برای کارگران آن در وضعیت فعلی این باشگاه همچنان به آماده شدن برای طیف وسیعی از حالات مختلف در اطراف زمانی که فوتبال می تواند بازگشت به عامل به عنوان آن را قبل از همه گیر” او گفت:.

“این حالات از محدوده مورد بهترین به بدترین و همه چیز را در میان. ما درگیر در روند بررسی تمام راه در محدوده ما به حد اجتناب ناپذیر آسیب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>