لیورپول و Boston Red Sox: که آشنا احساس شکستن ادم که بدشانسی میاورد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در سال 2011 هالیوود فیلم Moneyball, بر اساس سال 2003 کتاب با همین نام وجود دارد یک صحنه به سمت پایان نمایش اوکلند دو و میدانی مدیر کل بیلی Beane—با بازی براد پیت—جلسه صاحب Boston Red Sox. Beane ارائه شده است عجیب قرارداد به سوئیچ طرف او آن را رد.

Moneyball داستان اوکلند ‘ 2002 فصل که در آن Beane را استخدام رویکرد شکل های آماری تجزیه و تحلیل مدل استفاده نمی شود قبل از کمک به ساخت آنها بسیار رقابتی تیم در بودجه کم. اوکلند معروف رفت و در 20 بازی شکست نخورده اجرا در طول فصل به طور منظم. در نتیجه این پیشنهاد را از Red Sox. مصمم توسط باقلا امتناع بوستون تیم در ادامه به استفاده از یک شبیه مدل های آماری برای استخدام تحت مالک جدید خود را در سال 2002. دو سال بعد, Red Sox شکست آنچه که به عنوان شناخته شده ‘نفرین Bambino’ – تیم 86-سال شکست به برنده سری جهانی بیس بال بزرگترین جایزه است. بوستون تیم پس از برنده سه جهان سری, تاج اخیرا در سال 2018 است.

صاحب Red Sox, John W هنری آشنا خواهد بود و با احساس شکستن jinxes سپس در سال 2010 او در زمان بیش Liverpool FC. یک دهه بعد این قرمز ها قهرمان برای اولین بار در 30 سال. هنری Fenway گروه ورزشی در زمان بیش از این باشگاه پر سر و صدا مالکیت تام هیکس و جورج Gillett یک دوره که آورده بود لیورپول در آستانه ورشکستگی است که فصل. در این زمینه قرمز آغاز شده بود 2010/11 با یک پیروزی در هشت بازی ترک آنها را در منطقه سقوط برای چند هفته.

زمانی که محلی رقبای اورتون ضرب و شتم آنها را 2-0 در Goodison Park که فصل هنری خود نزدیک کاردانی تام ورنر رئیس Red Sox از سال 2002 است که لیورپول پس از 2010—هر دو در آن حضور داشتند. صاحبان جدید نمی توانست تا به حال بهتر است یادآوری وظیفه است که باقی مانده در بازسازی این باشگاه است.

در دهه پس از تحول از روی هاجسون لکنت تیم به Jurgen Klopp جهان فروشان شده است چیزی کمتر از فوق العاده. پس از برنده شدن تنها یک لیگ جام بین سال های 2006 و 2019 در این باشگاه در حال حاضر با کسب دو از بزرگترین تاج در دسترس به آنها را—لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته و در حال حاضر لیگ برتر است. Fenway نقش در این دهه روند نمی تواند درک شود; مانند Red Sox لیورپول را تجدید حیات آمده است با وجود این باشگاه رقابت در بازار نقل و انتقالات با بسیاری از رقبای خود.

در این راه برخی از بازیکنان کلیدی در لیورپول در تیم ملی انتخاب شدند نگاه کنید به سختی قابل باور در حال حاضر خود را خستگی ناپذیر هافبک موتور Giorgino Wijnaldum و سنگ جامد سمت چپ اندی رابرتسون هر دو برداشت از سقوط تیم های لیگ برتر.

حتی Sadio یال Mohamed Salah و Robeto Firmino لیورپول را مقدس مقابل سه آمد و در مجموع حدود £100 میلیون (در سال گذشته منچستر سیتی خرید هافبک Rodri برای £70 میلیون به تنهایی). آن است که بدون شک زیدان است که به یک سهم از این اعتبار برای راه او را شکل داده است این تیم در هر دو شرایط استخدام و در زمین, اما شکی نیست که او مالک پشتیبان گیری در حال انجام کارهای غیر متعارف راه است.

برای دیدن زیدان را در دست اجرای بسیار استراتژیک, نقل و انتقالات نگاه هیچ بیشتر از لیورپول اخیر انتقال رکورد قبل از این مدیر در آمد. در زمستان 2010, فرناندو تورس فروخته شد به چلسی برای £50 میلیون و باشگاه بلافاصله سرمایه گذاری 70 درصد از این پول در یکی دیگر رو به جلو در اندی کارول. آن را روشن نمی کردن هست. لیورپول امضا کرده بود لوئیس سوارز در همان پنجره و زمانی که اروگوئه در سمت چپ این باشگاه در سال 2014 لیورپول به امضا هشت بازیکن با استفاده از انتقال هزینه دریافت شده از فروش. این هم کار نمی کند خوب است. آدام لالانا, Dejan Lovren و فرتونگن تنها سه نفر از کسانی که هشت بازیکن هنوز هم بخشی از لیورپول و همه آنها در حال حاضر بازی محیطی نقش.

اولین عمده فروش Klopp ساخته شده پس از پیوستن به لیورپول در سال 2016 است که فیلیپ کوتینیو به بارسلونا برای ثبت £105 میلیون دلار در سال 2018 است. زیدان تا به حال از دست رفته امضای یک تازه کار centreback از ساوتهمپتون که او چشم خود را در سال 2017. به جای عجله در خرید شخص دیگری Klopp منتظر. زمانی که Coutinho فروش رفت و از طریق لیورپول با استفاده از بخشی از درآمد حاصل را در ساوتهمپتون مدافع ویرژیل van Dijk (و بعد از آن در تابستان Alisson بکر). بقیه خوب سابقه است.

لیورپول در کل خالص هزینه های بازیکنان پس از Fenway مالکیت در سال 2010 تا به حال شده است که در مجموع £209.48 میلیون. در مقابل منچستر سیتی و منچستر یونایتد خالص هزینه های تنها در آخرین پنج فصل دارد £601.98 میلیون و £484.88 میلیون بود. این است که می گویند که Fenway را به ماندن در لیورپول بوده است همه گلگون. تیم زنان شد و به تازگی پس از تنزل به طور مداوم رو به وخامت اقبال در زنان سوپر لیگ که آنها به دست آورده بود در سال 2013 و 2014. باشگاه شرکت پشتیبانی برای سوارز پس از او گناهکار دلیل سوء استفاده از پاتریس اورا نیز همچنان لکه.

به عنوان دیده می شود در این باشگاه از دست رفته در جلو تیمو ورنر به چلسی بدیهی است که لیورپول هنوز هم پیدا کردن آن را دشوار است به رقابت مالی با وجود موفقیت های خود را در زمینه. آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه صاحبان رسیدگی مالی تاثیر این بیماری همه گیر و کمک Klopp تلاش برای موفقیت بیشتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>