زنده به روز رسانی: Scindia استعفا از کنگره

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

Madhya Pradesh, Jyotiraditya Scindia, madhya pradesh government, Kamal Nath, congress, Jyotiraditya Scindia bjp, Madhya Pradesh BJP, Indian Express کنگره ارشد رهبر Jyotiraditya Scindia قبل از CWC جلسه در AICC در دهلی نو در روز یکشنبه. بیان عکس از داش علی Nath Pandey. 10.08.2019.

ارشد کنگره رهبر Jyotiraditya Scindia روز سه شنبه مناقصه استعفای خود را به کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی. خدمت کنگره برای 18 سال Scindia در نامه خود گفت: “از آن زمان به حرکت در تاریخ است.”

او در نامه مورخ 9 مارس سال 2020 Scindia گفت: “در حالی که هدف من و هدف همان باقی می ماند به عنوان آن را همواره از همان ابتدا. برای خدمت به مردم از دولت و کشور من اعتقاد دارم که من قادر به انجام این کار دیگر با این حزب است.”

پیش از آن در روز او را ملاقات نخست وزیر نارندرا و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در نخست وزیر اقامت در دهلی نو در روز سه شنبه. جلسه امروز صبح آمد در میان یک کشمکش درون, Madhya Pradesh کنگره برای مسابقه برای دو Rajya سبها کرسی است که حزب می تواند برنده از سه که سقوط خالی در 9 آوریل.

منابع گفت: Scindia حمایت از بين 17 تا 20 MLAs. این MLAs جامعی بود در تماس با همکاران خود در روز دوشنبه ، منابع گفت: نه مرکزی و نه رهبران دولت از BJP شد آگاه از تحولات و که آن را هماهنگ با شاه و وزیر اتحادیه Dharmendra Pradhan.

BJP مرکزی انتخابات کمیته برنامه ریزی شده است برای دیدار بعد از امروز و اعلام کاندیداهای خود را برای Rajya سبها نظر سنجی. Scindia است به احتمال زیاد برای دریافت یک بلیط از, Madhya Pradesh, منابع گفت.

در 230 عضو خانه این کنگره دارای 114 MLAs و پشتیبانی از چهار مستقل سه Samajwadi حزب MLAs و دو Bahujan Samaj حزب MLAs. بی جی پی به 109 MLAs. دو صندلی خالی.

در چهارشنبه Shivraj سینگ Chouhan است که انتظار می رود به رویکرد استاندار به تقاضای یک طبقه تست در مجلس برای کمال نات دولت برای اثبات آن اکثریت. بی جی پی انتظار دارد که یک طبقه آزمون برگزار می شود در این مجمع در آینده بودجه جلسه در مارس 16.

Three Congress CM-designates to take oath tomorrow کنگره حزب رئیس راهول گاندی (مرکز) با سانتی متر-تعیین کمال نات و Jyotiraditya Scindia. (منبع: راهول گاندی/توییتر)

Madhya Pradesh وزیر کمال نات با عجله به بوپال پس از جلسه کنگره رئیس سونیا گاندی در دهلی نو بعد از ظهر دوشنبه زمانی که به او گفته شد به اطمینان حاصل شود که هیچ تهدیدی برای دولت است. در اواخر روز دوشنبه PWD وزیر Sajjan سینگ Verma گفت که 20 وزیران با حضور در یک نشست در اقامتگاه رسمی وزیر ارشد در بوپال و ارائه خود استعفا در حالی که درخواست Nath به “بازسازی دولت”.

Nath نیز ملاقات ارشد دیگر دولت رهبر Digvijaya سینگ. Scindia باقی مانده “از تماس” با حزب منابع گفت که هواداران خود را نقل مکان کرد به بنگلور.

در اواخر شب در بیانیه Nath متهم به بی جی پی از تلاش برای “بی ثبات کردن” دولت خود را از طریق “غیر قانونی”. “بی جی پی که نا امید چون آن را از دست داده بود قدرت در هفت متحده در چند ماه گذشته است و در تلاش برای سرنگونی دولت کنگره را قبل از اتمام پنج سال” او ادعا.

اما کنگره منابع گفت: هند اکسپرس که در قلب آخرین تقل در حزب MP واحد است که این مسابقه برای دو Rajya سبها کرسی است که حزب می تواند برنده از سه که سقوط خالی در 9 آوریل و پست دولت عضو ارشد است که در حال حاضر برگزار شد Nath.

جزئیات: در مادها پرادش کمال نات دولت جنگ تهدید از Scindia اردوگاه BJP بوییدن یک فرصت

دفعات بازدید: همچنین: 20 Madhya Pradesh وزرا استعفا: ‘ایمان در کمال نات دولت, کابینه باید تشکیل دوباره’

همچنین بخوانید: Madhya Pradesh: کنگره MLA بازده می گوید ناراضی نیست و گرفتن وزارت اسکله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>