لیست Covid نام بالا بردن مسائل مربوط به بهداشت عمومی در مقابل اطلاعات خصوصی

نوشته شده توسط Apurva Vishwanath , Abantika Ghosh , Karishma Mehrotra | دهلی نو | به روز شده: مارس 29, 2020 7:27:14 am

coronavirus names, private information, right to privacy, home quarantine, indian express news صفحه اصلی قرنطینه است که باید برای کسانی که سفر خارج از کشور.

یک لیست از 722 نام با ادعا گذرنامه, شماره تلفن همراه, شماره, آدرس و سفر سابقه هر حال انجام دور در رسانه های اجتماعی. این افراد “مظنون به COVID-19 و قرنطینه در خانه.” مشابه لیست برای Bhopal, بنگلور, حال گردش, هشدار به شهروندان برای جلوگیری از تماس با آنها.

در حالی که این لیست را نمی توان به یک منبع برخی از دولت های ایالتی رسما ساخته شده عمومی افشای اطلاعات از کسانی که تحت قرنطینه. مبارزه با گسترش COVID-19 ویروس, چنین آشکار که نگرانی های متعادل ضرورت بهداشت عمومی دکتر-بیمار محرمانه و اساسی حق حریم خصوصی در آنچه که به طور موثر بهداشت عمومی اورژانس.

در غیاب ملی پروتکل یا قانون دولت در تقسیم رویکرد را: در حالی که برخی از ایالت ها قرار داده در حوزه عمومی برای اطلاع رسانی بهتر به شهروندان کشورهای دیگر در حال تلاش برای محافظت از هویت برای جلوگیری از وحشت و احترام به حریم خصوصی.

برای کسانی که تحت نظارت های پزشکی کد اخلاق پزشکی اجباری مقررات تجویز شده توسط پزشکی هند شورای میله افشای اطلاعات مربوط به بیمار آموخته در طول درمان به جز در موارد خاص. استثنا عبارتند از شرایطی که در آن جدی وجود دارد و شناسایی خطر برای یک فرد خاص و /یا جامعه; و در مورد وضعیت بیماری است. بیماری “مطلع” به دولت اجازه می دهد پشتوانه قانونی برای مداخله.

با این حال وزارت بهداشت دستورالعمل برای نظارت ارائه برای به اشتراک گذاری از بیمار/اطلاعات تماس با دولت و یا در سطح منطقه نظارت واحد یکپارچه نظارت بیماری برنامه — از فرودگاه بهداشت عمومی افسر و یا هر گونه دیگر قدرت اول که می آید در تماس با آنها.

اما وجود دارد هیچ ارائه در این دستورالعمل به بیمار جزئیات عمومی و یا حتی نامگذاری از دست رفته بیماران.

“این درست نیست به نظر من. جزئیات بیمار باقی می ماند می تواند با نظارت مردم و به منظور تماس با ردیابی و غیره. و سپس برای 28 روز بود. اما به نظر من نباید آن را ساخته شده است. من آگاه هستم از هر دستورالعمل به خلاف از وزارت در این زمینه گفت:” Sujeet سینگ مدیر مرکز ملی کنترل بیماری ها.

در حالی که وجود دارد هیچ قانون حمایت افشای استناد قانون رسیدگی به بهداشت عمومی اورژانس این بیماری همه گیر عمل 1897 و مدیریت بحران, قانون سال 2005 ارائه مصونیت قانونی به عمل گرفته شده در “حسن نیت” در طول این زمان.

در ایالات متحده آمریکا, اطلاعات عمومی درباره COVID-19 بيمار متفاوت بوده و بین متحده با انتشار بستری در بیمارستان ها و رزیدنت ها شهرداری ها و دیگر ترک آن را به استان ها برای تعیین اینکه آیا به افشای زادگاه.

فراگیر قانون — بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون (HIPAA) — فراهم می کند برخی از حفظ حریم خصوصی بیمار حمایت اما متحده نیز خود به خود قوانین خاص. در ایالات متحده در طول بهداشت عمومی اورژانس از وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) قدرت را به چشم پوشیدن از برخی عدم رعایت جریمه که انجام شد در 15 مارس میان کرونا شیوع. اما هنوز هم, افشای بیمار نام تخطی از قانون است.

در ماه فوریه HHS یادآوری ذینفعان به منظور محدود کردن افشای به “حداقل لازم” مقدار و به دنبال رضایت بیمار قبل از افشای موارد خود را به رسانه ها و عدم مراقبت از اشخاص.

برای تماس با ردیابی و حصول اطمینان از انزوای اجتماعی متحده با تکیه بر اطلاع رسانی به جوامع است. Karnataka, برای مثال, منتشر کرده است, منطقه عاقلانه لیست از کسانی که در صفحه اصلی-قرنطینه با سفر جزئیات و آدرس دقیق در وزارت بهداشت و تنظيم خانواده ، بسیاری از ایالت ها از جمله دهلی نو گجرات و کارناتاکا باید دستور مقامات محلی به برچسب های خانه های که در آن افراد قرنطینه می شوند.

گفت: Bhavin Solanki افسر پزشکی در احمدآباد Municipal Corporation (AMC): “ما با قرار دادن برچسب در خارج از خانه از آن خانه قرنطینه. به این ترتیب همسایگان باقی می ماند آگاه است.” AMC نیز اطلاع رسانی به دبیران و رؤسای مسکن از جمله جوامع در مورد کسانی که تحت قرنطینه و شهروندان را تشویق به تماس با مقامات در یک شماره تلفن رایگان به آنها اطلاع اگر کسی پیدا نقض شده است.

اما بنگال غربی است که قرار دادن 26,914 مردم خانه تحت نظارت و 385 نفر در انزوا نیست فاش کردن هویت افراد و یا بیمارستان ها در آن نگهداری می شوند.

آجی چاکرابورتی, مدیر, خدمات بهداشتی, West Bengal گفت: “این است اجتماعی ما وظیفه برای مخفی نگه داشتن کسانی که هویت. در غیر این صورت این ایجاد وحشت بیشتر. ما در حال افشای هویت و حتی به خانواده و دوستان ما.”

“آشکار است که مورد نیاز برای تماس با ردیابی باید محدود به مقامات دولتی که به عهده دارند با اجرای قرنطینه. اطلاعات شخصی باید نقاب زمانی فاش, در,” او گفت:.

این بیماری همه گیر عمل می کنند و زیر قسمت 4, معاف پر کردن مناسب و یا اقدامات قانونی در برابر هر گونه اقدام “برای هر چیزی انجام می شود و یا در ایمان خوب در نظر گرفته شده انجام می شود تحت این عمل”.

به طور مشابه, مدیریت بحران, قانون تحت بخش 73 نیز معاف “اقدام گرفته شده در ایمان خوب است” از تمام اقدامات قانونی و زیر بخش 74 به مصونیت قانونی به کارمندان دولت.

“افسران و کارمندان از دولت مرکزی ملی, اقتدار ملی, کمیته اجرایی, دولت, دولتی, دولت, قدرت, دولت, کمیته اجرایی و یا منطقه اقتدار باید ایمنی بدن از روند قانونی در توجه به هر گونه هشدار در رابطه با هر گونه فاجعه قریب الوقوع ابلاغ شده و یا منتشر شده توسط آنها را در خود ظرفیت رسمی یا هر گونه اقدام و یا جهت صادر شده توسط آنها را در تسریع چنین ارتباطی یا انتشار” ارائه متحده است.

در حالی که این دو قانون معاف اقدام قانونی هر گونه اقدام که نقض حقوق اساسی باید تحریم توسط قانون مصوب مجلس است.

“اگر یک قانون حفاظت از داده ها مانند حفاظت از اطلاعات شخصی لایحه 2019 شد و در نیروی در این نقطه در هند این فعالیت ها می تواند مورد بررسی قرار گرفته است در یک نور متفاوت” گفت: Akriti گور ارشد ساکن همکار در Vidhi مرکز قانون و سیاست است.

در حفاظت از داده ها لایحه بند 12 معاملات با پردازش اطلاعات شخصی که لازم است برای “اقدام فوری” یعنی پردازش اطلاعات شخصی بدون رضایت داده های اصلی در شرایط اضطراری. بر اساس لایحه داده امانتی (دولت) می تواند روند اطلاعات شخصی افراد برای پاسخ دادن به یک اورژانس پزشکی که در آن از داده های اصلی در معرض خطر است. همچنین می تواند برای ارائه درمان های پزشکی و یا دیگر خدمات بهداشتی و درمانی به داده های اصلی در مواجهه با یک “بیماری همه گیر شیوع بیماری و یا هر گونه تهدید دیگر به سلامت عمومی”.

“این COVID-19 همه گیر می افتد در زیر این دسته بندی ها. اما انتشار نام افراد همراه با آدرس خود را در رسانه های اجتماعی و یا در جلوی خانه های خود را لازم نیست به ارائه خدمات سلامت’ یا ‘درمان’. وجود دارد کمتر حفظ حریم خصوصی تهاجمی آمده اقدامات لازم برای اطمینان از سلامت و ایمنی جامعه ، این نیز نهاد خانواده در معرض خطر فیزیکی یا عاطفی زجر” گور گفت.

اگر در دادگاه به چالش کشیده اقدامات دولت باید به تصویب “تناسب تست” تجویز شده توسط دیوان عالی کشور در نقطه عطفی 2017 حکم که به رسمیت شناخته شده حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی. در سه برابر آزمون جدا از اینکه آیا این اقدام گرفته شد تحت یک قانون بموقع مصوب مجلس دولت را مجبور به نشان می دهد آن را به حال یک “دولت مشروع بهره” به نقض حق حریم خصوصی و در آن در نظر گرفته شده بود همه کمتر سرزده اقدامات قبل از نقض حق.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر