لیونل مسی را به پایان برساند حرفه ای را در بارسلونا می گوید باشگاه جمهور

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بارسلونا جمهور Josep Maria Bartomeu گفته است که کاپیتان لیونل مسی به پایان خواهد رسید و کار خود را در باشگاه کاتالان رد گزارش گفت: آرژانتین دیگر مایل به تمدید قرارداد فعلی خود را هنگامی که آن را منقضی می شود در سال آینده. “مسی گفت: او به پایان خواهد رسید و کار و فوتبال زندگی در بارسا,” Bartomeu گفت اسپانیایی شبکه Movistar پس از کنار او ضرب و شتم ویارئال 4-1 دور روز یکشنبه در لالیگا.

“من قصد ندارم به توضیح جزئیات این دلیل که ما در حال تمرکز بر رقابت و ما در حال مذاکره با بسیاری از بازیکنان اما مسی به ما توضیح داد که او می خواهد به ماندن و بنابراین ما در حال رفتن به لذت بردن از او را برای مدت بسیار طولانی تر است.”

33-year-old مسی که خود را امضا کرد آخرین قرارداد در سال 2017 تبدیل شده است بیشتر در برابر باشگاه سلسله در سال گذشته و ایستگاه رادیویی Cadena Ser گفت: پنج شنبه گذشته او ناراضی است با چه بارسا در حال اجرا است و می خواهد به ترک در 2021.

پیروزی برابر ویارئال نگه داشته Barca در عنوان شکار با لالیگا رهبران رئال مادرید که با برگزاری چهار نقطه استفاده پس از ضرب و شتم اتلتیک بیلبائو 1-0 در روز یکشنبه با تشکر از اواخر پنالتی توسط Sergio Ramos.

نقطه ضربه اهدا شد پس از VAR نقد و بررسی ورزشی در حالی که خود را مجازات درخواست تجدید نظر را رد کرده و Bartomeu گفت: این فن آوری بود که نسبتا از فصل را از سر گرفت پس از رمان coronavirus توقف.

“من تو را دیدم این بازی در بیلبائو و اگر چه من نمی خواهم بگویم آن را من تکرار کنید که ور است استفاده نمی شود به عنوان آن را باید” اضافه شده Bartomeu.

“پس از فصل پس از COVID-19 بحران شده و در برابر, است که در انعکاس نتایج آن به نظر می رسد به عنوان اگر آن را همیشه سوغات این تیم است.

“ور وجود دارد باید به کمک داور اما در چند هفته گذشته هر کس قادر به دیدن آن موارد که در آن استفاده نشده است نسبتا.”

واقعی مربی زیدان گفت که او خسته شده بود از سمت خود اجرا برنده بودن را به حاشیه تصمیم گیری رفتن راه خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>