لیونل مسی می گوید همه گیر توقف می تواند به نفع بارسلونا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیونل مسی معتقد است این استراحت طولانی ناشی از کوروناویروس همه گیر خواهد بود یک مزیت برای بارسلونا.

“شاید این توقف به پایان خواهد رسید تا با بهره گیری اما ما را به دیدن اگر ما شروع مجدد مسابقات و پس از آن ما را به حقیقت را می دانم” مسی گفت, اسپانیایی, ورزش روزانه, ورزش روز جمعه.

بارسلونا و اسپانیا, لیگ فوتبال, بازی نیست پس مارس 12, زمانی که لالیگا متوقف اقدام به عنوان کشور COVID-19 شیوع ویروس برداشت تا سرعت. بیش از 27,000 اسپانیایی ها شناخته شده اند و از این بیماری است.

مسی نه استناد دلیل خود را برای فکر کردن توقف خواهد بود خوب برای بارسلونا اما بازگشت از اعتصاب شریک لوئیس سوارز از آسیب است که قطعا یکی و بازنشانی دیگر.

دیگر افزایش می تواند بیشتر از بقیه است. بارسلونا دچار ضرر و زیان بزرگ در کلید مسابقات در لیگ قهرمانان در سه فصل اخیر از جمله در فصل گذشته را 4-0 شکست در لیورپول در نیمه نهایی. در این مسابقات به نظر می رسد که بارسلونا فرسوده شد یک فصل طولانی.

زمانی که بازی متوقف شد در ماه مارس بارسلونا بود که منجر به لیگا با دو امتیاز بیش از رئال مادرید. همچنین در دور-از-16 از لیگ قهرمانان.

آن را تا به حال شده است یک سنگی فصل برای بارسلونا. علاوه بر عمومی spats بین مقامات باشگاه و بازیکنان بیش از خود متناقض بازی این باشگاه نیز ساخته نادر در فصل مربیگری تغییر زمانی که آن را اخراج ارنستو والورده و جایگزین او با Quique Setién.

بارسلونا در تلاش برای انطباق با Setién سبک بازی که تاکید در اختیار داشتن توپ و حمله متفاوت بود از ولورد بیشتر رویکرد متعادل. این زمان می تواند کمک به تیم ملی و کارکنان خود تفاوت.

“بازی ما در این مسابقات قبل از بازی متوقف شد ما هرگز برنده لیگ قهرمانان” مسی گفت. “من هیچ شک و تردید در مورد هم تیمی های من و که ما می توانیم برنده این همه اما نه در راه ما بازی شده است.” تیم به تازگی از بازگشت به تمرین در باشگاه امکانات, اما آنها به صورت جداگانه و تحت آزمایش برای اطمینان از وجود دارد گسترش ویروس.

لیگ اسپانیا می گوید که می خواهد به بازگشت به بازی مسابقات در ژوئن 12, اما این بستگی به سلامت عمومی وضعیت. همانطور که در حال حاضر در کشور اسپانیا است که اجازه می دهد تجمعات کوچک تنها به 10 نفر در برخی از مناطق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>