لیونل مسی زباله شایعات اینتر میلان, انتقال, پرداخت وثیقه برای Ronaldi…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بارسلونا لیونل مسی را به رسانه های اجتماعی برای سرکوب شایعات او را از پیوستن به اینتر میلان در تابستان آینده انتقال پنجره.وجود دارد چند شایعات انجام دور که آرژانتین, بین المللی می تواند حرکت به سری A غول بعد از یک کار طولانی با کاتالانها اما مسی آنها را به نام ‘false’. او همچنین با رد هر گونه حرکت ممکن است به دوران کودکی اش club – Newell’s Old Boys – در آینده نزدیک. در یک Instagram پست مسی گفت که هر گونه نقل و انتقال شایعه در مورد او نادرست است و همچنین rubbished شایعه است که او با پرداخت پول به برزیل, فوتبالیست رونالدینیو که بازداشت شد در پاراگوئه زندان است.

در پست او به نام هر دو انتقال شایعات و اخبار در مورد رونالدینیو ‘غلط شماره 1″ و “غلط شماره 2’ به ترتيب قبل از اضافه کردن – “آنچه که آنها در مورد Newell’s Old Boys چند هفته پیش نیز نادرست, تشکر از خدا هیچ کس را باور می کرد.”

رونالدینیو از زندان آزاد شد و تحت بازداشت خانگی در کشور پاراگوئه ،

با توجه به یک گزارش هر دو رونالدینیو, 40, و برادرش روبرتو عسیس باید هرگونه تخلف است.

وکیل خود را به نام حبس “خودسرانه توهین آمیز و غیر قانونی است.”

در اجازه دادن به این جفت ارز به ترک زندان, قاضی, Gustavo Amarilla گفت: به اندازه وثیقه پرداخت شد “قابل توجه” و “تضمین آنها نمی خواهد فرار,”,,” این گزارش بیشتر گفت.

برزیل فوتبال بزرگ و برادرش روبرتو Assis برگزار شده است در یک زندان در اسونکین پس از 6 مارس برای استفاده از گذرنامه جعلی.

این جفت ارز بود نقل مکان به یک هتل در مرکز Asuncion پس از موافقت با پرداخت $1.6 میلیون وثیقه در دادگاه. قضات را رد کرده بود سه قبلی وثیقه درخواست توسط برادران.

اسپانیایی superclub بارسلونا در دور گردش پول نقد است که در زیر نور افکن پس از, فوتبال, مستند کاهش درآمد است که آنها را قادر به پرداخت بیش از 600 میلیون یورو ($647M) هر سال به کارکنان.

بارسلونا شعار این است که ” بیش از یک باشگاه و طرفداران در سراسر جهان اتصال به هیجان در بسیار موفق جانبی رهبری مسی.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>