لیونل مسی را تایید پرداخت برش برای بارسلونا, بازیکنان, انتقاد مدیره

لیونل مسی را تایید کرد روز دوشنبه که بارسلونا بازیکنان را 70 درصد کاهش پرداخت و کمک های مالی برای اطمینان از باشگاه های دیگر کارمندان به طور کامل پرداخت شده در طول دولت از زنگ در اسپانیا. در طولانی پیام ارسال شده خود را در Instagram account, مسی همچنین در زمان یکی دیگر از ضربه تند وشدید زدن در بارسا هیئت مدیره به رهبری رئیس جمهور Josep Maria Bartomeu که او را متهم به تضعیف بازیکنان در طول مذاکرات اخیر.

دیگر باشگاه های اسپانیایی انتظار می رود به دنبال کت و شلوار در استفاده موقت کاهش پرداخت به فوتبال وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برگ تعدادی از آنها را به مبارزه برای بقای مالی. اتلتیکو مادرید گفت: باشگاه اعمال خواهد شد کاهش حقوق و دستمزد کارکنان که ساعت متاثر شده اند در حالی که اسپانیول نیز تایید کاهش پرداخت اگر چه ورزشی برای کارکنان تنها.

همچنین بخوانید: توکیو المپیک موکول برای 23 ژوئیه-اوت 8 در سال 2021

“برای ما زمان آن رسیده است تا اعلام کند که به عنوان کاهش 70 درصد از حقوق و دستمزد ما در وضعیت هشدار ما نیز سهم تا باشگاه کارکنان می تواند جمع آوری 100 درصد از حقوق و دستمزد خود را در حالی که این وضعیت طول می کشد” مسی نوشت.

او افزود: “ما می خواهم برای روشن است که تمایل ما همواره به اعمال کاهش در حقوق و دستمزد از آنجا که ما به طور کامل درک کنند که این یک وضعیت استثنایی است و ما اولین کسانی هستند که همیشه کمک می خواست.

“در بسیاری از موارد ما حتی انجام آن را بر ما ابتکار عمل خود را هنگامی که ما فکر آن را لازم و یا مهم است.

همچنین بخوانید: ویمبلدون سال 2020 به ‘لغو’ میان COVID-19 همه گیر

“آن هرگز متوقف به مات کردن ما که از درون باشگاه وجود دارد کسانی که تلاش برای قرار دادن ما زیر ذره بین و سعی در اضافه کردن فشار برای انجام کاری است که ما همیشه می دانستم که می خواهد انجام دهد.”

مسی پیام بود که به زودی ارسال شده در صفحات تقریبا همه از او در بارسلونا هم تیمی های خود از جمله Gerard Pique, Sergio Busquets, لوئیس سوارز, جوردی آلبا, تراکتورسازی, Frenkie de Jong, آرتورو ویدال و Marc-Andre ter Stegen.

رابطه بین بارسا بازیکنان و هیئت مدیره بوده است زمان برای چند ماه با مسی انتقاد عمومی از ویژگی های وزیر Eric Abidal در ماه فوریه فقط یکی از شماره خارج از میدان مجادلات.

بارسلونا منتشر شده خود را در بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از آن در روز دوشنبه گفت که اعضای “تمام تیم های ورزشی حرفه ای و بسیاری از تیم بسکتبال” موافقت کرده بود به کاهش حقوق خود را.

آن افزود: “در مورد فوتبال تیم کاهش خواهد بود بیش از 70 درصد توافق با این باشگاه است. این بیشتر سهم های این تیم به علاوه سهم از باشگاه خود را تضمین 100 درصد از حقوق همه غیر ورزشی کارکنان خواهد شد که قرار شد به طور موقت رفع اشکالات این هفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید