مثل تایتانیک کاپیتان’: راهول گاندی disses دولت در coronavirus بحران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره رهبر راهول گاندی در روز پنج شنبه صورت گرفت تیز ضربه تند وشدید زدن در اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan را برای تلاش خود را برای اطمینان از مردم که دولت در بالای بحران بهداشت و درمان.

به زودی پس از وزیر بهداشت صحبت کرد در هر دو مجلس پارلمان به روز رسانی کاربران در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت گاندی برداشت خود را تضمین که وضعیت تحت کنترل به صدای جیر جیر خود را حمله.

“وزیر بهداشت و درمان گفت که دولت هند coronavirus بحران تحت کنترل است مانند کاپیتان تایتانیک گفتن مسافران را به وحشت خود را به عنوان کشتی بود unsinkable,” گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر.

در طول چند هفته گذشته کنگره رهبر شده است nudging دولت در میکروبلاگینگ سایت به عفونت خیلی جدی تر از او فکر می کند, دولت می کند.

در روز پنج شنبه, راهول گاندی خواستار آن شدند که دولت سهم خود را برنامه عمل بیش از حد و نه فقط اطمینان.

“از آن زمان دولت ساخته شده اقدام به طرح حمایت جامد منابع لازم برای مقابله با این بحران” راهول گاندی گفت.

در بیانیه خود به مجلس, وزیر بهداشت گفت: این مرکز تا به حال خواسته متحده برای تشکیل تیم های واکنش سریع در منطقه بلوک و ایجاد سطوح از موارد از جامعه انتقال مشاهده شده است. دولت را تایید کرد 29 مورد از عفونت از جمله 16, ایتالیایی, گردشگران است. این رقم شامل کشور در سه مورد گزارش از کرالا در ماه گذشته. این سه باید پس از بهبود.

گاندی صدای جیر جیر نمی اشاره به بحث سخن گفتن با Rashtriya Loktantrik حزب مجلس هانومان Beniwal که بر تعداد موارد گزارش شده از ایتالیا. به گزارش خبرگزاری پرس تراست هند, او به دنبال یک کاوشگر به تعیین اگر coronavirus در حال گسترش از “صفحه اصلی” کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی و راهول گاندی.

اعضای کنگره تا به حال هجوم به خوبی از خانه به عنوان به زودی به عنوان هانومان Beniwal ساخته سخن گفتن و فریاد شعارهای پاره شدن مقالات و پرتاب برخی از سخنران PTI گزارش گفت:. راجندرا Agarwal بود که در صندلی بلافاصله موکول خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>