مانند خانی-konna گل Vishu شور نیز از دست رفته در این سال در کرالا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط ویشنو Varma | کوچی | به روز شده در: آوریل 13, 2020 8:03:11 pm

این konna گل از دوش طلایی درخت است که به سختی دیده می شود. قفسه های سوپر مارکت ها و مغازه های خرده فروشی به سرعت تخلیه کردن با مردم به خرید هر آنچه که آنها می تواند برای آماده سازی متوسط جشن.

هر سال در آستانه Malayalam سال جدید از Vishu خانواده ها گله به خرید لباس های جدید و لوازم جانبی. بازار آب کیر با مردم haggling over vellari (طلایی خربزه) و konna (زیبا گل زرد) دو همه جا عناصر تشریفاتی ترتیب این جشنواره است. جوانان و کودکان کشیده شده بیشتر به سمت اصطبل موقت فروش کراکر. خودرو, نمایشگاه و فروشگاه پوشاک خواهد بود با جشن و سرور با تخفیف عظیم. محلی و شبکه های تلویزیونی خواهد finetune خود را روز بعد برنامه نویسی — عمدتا چت نشان می دهد با مشاهیر, آخرین فیلم و پخت را نشان می دهد آزمایش با غذاهای مختلف از sadhya.

همچنین به عنوان خوانده شده | در آسام مستند است شکستن زنجیره ای از سنتی Bihu اقتصاد

اما در روز دوشنبه با Vishu فقط یک روز دور وجود دارد اشاره کوچک در کرالا است که یک جشنواره است که در اطراف گوشه. خیابان ها خالی هستند. این konna گل از دوش طلایی درخت است که به سختی دیده می شود. قفسه های سوپر مارکت ها و مغازه های خرده فروشی به سرعت تخلیه کردن با مردم به خرید هر آنچه که آنها می تواند برای آماده سازی متوسط جشن. اگر شده است وجود دارد کافی تولید vellari (طلایی خربزه) توسط کشاورزان شبکه های توزیع در حال خفه و منابع محدود هستند. با مشاهیر مستور در خانه های خود برنامه های تلویزیونی را محدود به تعامل با آنها را بر روی اینترنت. سه هفته ملی مستند در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus همه گیر آورده زندگی به یک وقفه غرق کردن هر گونه اشاره Vishu مربوط شور در دولت است.

وزیر دارایی TM توماس اسحاق به صدا هشدار دهنده است که ماه های باقی مانده از سال در حال رفتن به بسیار چالش برانگیز برای مردم است.

“واضح است این است که زمان به جشن می گیرند. ما دوست داشتم به بیش از رفتن به هر یک از دیگر خانه و استادانه درست شده اعیاد اما ما نمی توانیم. Vishu این سال محدود خواهد شد به فروتن شهدای در خانه خود ما” گفت: Binu که با این نسخهها کار با آزمایشگاه های تشخیصی در Kochi.

هر سال در آستانه Vishu Binu را به همسر و فرزندان خود را خواهد سفر از کوچی به خانه آبا و اجدادی خود از Changanassery در Kottayam منطقه 80 متر دور. در این شرکت از سن پدر و مادر Binu خانواده را بر تزئینات ترتیب برای vishu-kani قبلی شب از خواب بیدار به آن صبح روز بعد و پس از صرف بعد از ظهر آماده مجلل جشن. همه که غیر عملی است این سال است.

“ما در حال آماده سازی یک وعده غذایی ساده. که آن را,” او اضافه شده است.

وزیر دارایی TM توماس اسحاق درخواست کرده است که مرکز طرح اقتصادی بسته برای ایالات متحده است که می تواند کمک به نرم کردن ضربه برای مقیاس کوچک و متوسط صنایع.

همانطور که برای فقدان konna گل در بازار, او گفت:, “من نمی دانم اگر آن را تغییر آب و هوا یا آنچه اما گل شکوفه در ماه مارس خود را و پژمرده قبل از مارس. بنابراین هیچ شانسی برای گرفتن konna.”

برای مطمئن شود, کرالا انجام شده است بسیار بهتر در مقایسه با کشورهای دیگر در مبارزه با Covid-19. در هفته سوم ماه مارس دولت بود اول از نظر بیشترین تعداد coronavirus موارد اما در هفته دوم آوریل به عنوان یک نتیجه از قوی نظارت بیماری های تست و روش های درمان همراه با میوه ها از یک sternly اجرا مستند کرالا تضعیف از پنج اسلات و شروع به صاف منحنی’ از عفونت. تقریبا نیمی از کسانی که شناسایی شده با ویروس بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده از بيمارستان ،

اما اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر از طریق مستند خیره در چهره دولت است. وزیر دارایی TM توماس اسحاق به صدا هشدار دهنده است که ماه های باقی مانده از سال در حال رفتن به بسیار چالش برانگیز برای مردم است. او خواستار آن شد که مرکز طرح اقتصادی بسته برای ایالات متحده است که می تواند کمک به نرم کردن ضربه برای مقیاس کوچک و متوسط صنایع.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>