زندگی در زمان به نوبه خود برای این پرستار در انزوا بخش

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kamaal Saiyed | سورت | انتشار: 2 آوریل سال 2020 12:55:08 am

coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus infection, gujarat nurse, surat civic hospital, isolation, indian express news برای Devila است که یک پرستار برای 31 سال کار کرده است و در نقاط مختلف گجرات این بود که او اولین ارسال در انزوا بخش است. (بازنمودی عکس)

زمانی که 21 سال های اول شخص برای تست مثبت برای coronavirus در سورت کردم و از بیمارستان مرخص روز یکشنبه در میان کسانی که جشن گرفته شد Devila شاه سر پرستار از سورت جدید بیمارستان مدنی.

برای Devila است که یک پرستار برای 31 سال کار کرده است و در نقاط مختلف گجرات این بود که او اولین ارسال در انزوا بخش است. او در نوشته شده بود جداسازی بخش از مارس 14 بود که قبل از آن توسط یک مفصل جلسه از پزشکان در مورد چگونه برای محافظت از خود در هنگام برخورد با COVID-19 بيمار.

21 سال تا به حال فرود در سورات از لندن در مارس 14. پس از او شکایت سرفه و تب و خانواده او تماس گرفت COVID-19 خط تلفن و از او گرفته شده بود به NCH.

Devila می گوید که “لندن-بازگشت دانشجو” از دست رفته پدر و مادر و کارکنان ساخته شده بود ترتیب او را به دیدن مادرش از فاصله 50 فوت از طریق یک قاب شیشه ای.

“او را دیدم او مادر برای چند دقیقه و خداشناسی در چهره او. هر دو آنها دست تکان داد در هر یک از دیگر, اما نمی تواند صحبت کنید. بعد از چند دقیقه او به اتاق او و ما آرام او که او را تبدیل به اشکالی ندارد به زودی” به یاد می آورد سر پرستار.

“پس از مه 20, ما مراقبت از او. ما به او صحبت کرد در آی فون و سعی کردم به او احساس خوشحال در مورد اقامت او در بیمارستان است. او تا به حال فقط به صرف یک روز با پدر و مادر او پس از بازگشت از لندن است. ما را مراقبت بیشتری از او و او را از به اشتراک گذاری داستان در طول اقامت او در لندن”, Devila گفت: هند اکسپرس.

Coronavirus شیوع اتحادش را تغییر Devila زندگی بسیاری. او صرف بیشتر وقت خود را در خانه اش به دور از اعضای خانواده شوهرش شاه Jatin و یک پسر, یک دانشجوی مهندسی.

Jatin یک مهندس کامپیوتر که اجرا کسب و کار خود را در سورت های مختلف طول می کشد مراقبت از کارهای خانه. “در این زمان آن است که وظیفه ما برای حمایت از او. ما در حال گرفتن پشتیبانی از تمام بستگان ما و حتی از ساکنان آپارتمان از جامعه ما است. او تنها فرد در آپارتمان ما است که در زمینه های پزشکی… او کمک کرده است تا از ساکنان چند بار در شرایط اضطراری است.”

در خانه یکی از چیزهایی است که Devila می کند به طور منظم قبل از رفتن به رختخواب است صحبت کردن با مادرش Saraswati زندگی می کند که در وادودارا و به اشتراک گذاری روز خود را تجربه.

Devila همسایه نیز کمک به خانواده در گرفتن سبزیجات و مواد غذایی و شیر بسته است. ساکنان رفاه انجمن (RWA) رئیس جمهور Jayesh دسای گفت: “ما افتخار می کنیم به چنین خانواده در آپارتمان ما است. در هر شرایط اضطراری حتی در اواخر شب ما می تواند دست کشیدن بر شاه ، در حال حاضر با coronavirus همه ما تصمیم گرفته اند برای کمک به خانواده به عنوان آنجا که ممکن است. ما همچنین پیشنهاد کرد که Jatin نباید طبخ و این که زنان در آپارتمان زمین خواهد شد در. اما او خودداری کرد. آپارتمان ساکنان مراقبت از آوردن تمام آیتم های خانگی برای آنها است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>