‘زندگی است که به نوعی خسته کننده در حال حاضر, اما در پشت ذهن ما اشتباه concerne…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

زندگی است که به نوعی خسته کننده امروزه و من فقط lazing. اما در پشت ذهن من, من فکر می کنم ما همه گیج و نگران است.

چرا که هیچ کس در نظر گرفتن یک تماس در اینکه (توکیو) بازی های المپیک برگزار می شود یا نه. فرض کنید که فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) می گوید: در پنج هفته است که لغو و یا به تعویق افتاد حوادث اتفاق خواهد افتاد و سپس آنچه که ما در صحنه ؟ ما باید برای ماندن مناسب است. بنابراین اولا ما نمی دانیم که هیچ کس به عنوان در نظر گرفتن یک تماس.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) قرار دادن یک بیانیه عملا درخواست ورزشکاران به خوب با هر تصمیم آنها را. این یک وضعیت فوق العاده ای است که نیاز به راه حل های فوق العاده ای هستند که نه ممکن و عملی است.

کمیته بین المللی المپیک گفت: در بیانیه ای که از آنها انتظار ورزشکاران برای نشان دادن همبستگی و صبر ، فرض کنید المپیک بروید به عنوان برنامه ریزی شده, شما لازم نیست که مدرک تحصیلی شما نمی دهد زمان آماده سازی, شما هیچ چیز را ندارد. آن را مسخره درست است ؟

همچنین هیچ یک از ورزشکاران می گویند هر چیزی که مسخره است. اکثر ورزشکاران تنها در تلاش برای گفتن صحیح چیزهای بسیار کمی در حال صحبت کردن در سراسر جهان است.

من نمی توانم بگویم از ورزشکاران از ديدگاه اما کمیته بین المللی المپیک—من فکر نمی کنم وجود هر گونه سوال دیگر در اینجا—اگر شما در حال به تعویق انداختن و یا گرفتن یک تصمیم در بازی های المپیک پس از آن چیزی است که باید انجام شود توسط هر کانون در سراسر جهان است. وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر اما به تعویق انداختن آن به طور نامحدود. به طور نامحدود از آنجا که پس از دو هفته ما بروید و بازی و یا شروع به آموزش ؟ من فکر نمی کنم. این است که راه حل در اینجا ؟

حتی اگر این (coronavirus همه گیر) می شود بیش از ماه جولای پایان خیلی دیر خواهد بود و بدون صلاحیت و چیزهای دیگر. همه چیز در حال رفتن به ناعادلانه در حال حاضر. اگر آنها در حال رفتن به انجام چنین رویداد بزرگ بسیاری از ورزشکاران را احساس می کنید که آنها در حال بیمار درمان می شود.

در حال حاضر من در زیر خانه انزوا. این یک اجبار برای ما به عنوان سفر به بریتانیا (برای همه انگلستان باز). این نگرش در انگلستان نسبت به coronavirus همه گیر بود واقعا گاه به گاه با توجه به تعداد موارد است که باید افزایش یابد.

من در حال حاضر دور ماندن تلاش برای جلوگیری از هر کس و حفظ فاصله ایمن از پدر و مادرم. من فقط می توانم در دیدار با همسر (زن) ساینا (Nehwal) چون ما با هم تمام وقت (در انگلستان). بنابراین اگر ما آن را (COVID-19) ما هر دو آن را دارند; اگر ما را نمی, پس از آن هر دوی ما نیست.

آموزش حکیم به تمام ورزشگاه در حال تعطیل, ما در حال انجام یک کمی از نور تقویت در خانه ما برخی از فشار یو پی اس یو پی اس کشش. ما قرار بود برای دیدار با ما فیزیوتراپیست به دلیل ساینا تا به حال برخی از ساق پا و مچ پا در مسائل فقط قبل از همه انگلستان است. من هم فقط از بهبود مصدومیت, بنابراین من می خواستم برای بررسی وضعیت اما ما تصمیم خود را برای دیدار با او. آنها دیگر مشتریان بنابراین ما فکر کردیم که این یک ایده بد بود برای رفتن وجود دارد.

ما باید برای انجام این کار (خود انزوا) برای حداقل دو-سه هفته را این اندازه گیری از بیرون رفتن از آنجا که ما در کشور که در آن تعدادی از coronavirus موارد) به صورت تصاعدی رشد کرده است. این بار دشوار است.

من از دست داده اند و انگیزه به خواب! من خواب و بیدار شدن از خواب هر زمان که من می خواهم آن را به عنوان مهم نیست. من در حال حاضر خسته از در حال مشاهده از طریق Twitter و Instagram. من با خواندن این خبر, تحقیقات جدید در آینده روزمره مورد COVID-19 تعمق به تئوری های توطئه بین ایالات متحده و چین و دیگر چنین چیزهایی.

همانطور که به Sandip Sikdar

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>