زندگی در مستند – من قطار هر روز بدون توجه به آنچه: Mary Kom

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هنگامی که من این خبر را شنیده است که بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد من اول فکر کردم این خوب است, آن را خوب است برای همه ورزشکاران است. زندگی ما مهم تر از آن مهم تر از ورزش مهم تر از ما حرفه ای است. که رفته اند به بازی های المپیک در حال حاضر ؟ بیش از نیمی از ورزشکاران و حتی واجد شرایط. در حال حاضر ما می توانید کمی تنفس آسان رایگان در ذهن ما است. ما همه در وحشت تا حالا. چگونه ما قطار ؟ چگونه ما رقابت ؟ همه چیز معلق شده بود!

شخصا ما حتی رفتن به کلیسا در روزهای یکشنبه!

همچنین بخوانید: Bindra احساس کمیته بین المللی المپیک در زمان ‘سریع’ تصمیم گیری در مورد به تعویق افتادن بازی های المپیک

بازی های المپیک است که اصلی ترین چیزی که در زندگی من در حال حاضر. این آخرین ماموریت. من در حال حاضر برنده همه چیز—یک طلای المپیک است تنها چیزی که ندارد در زندگی من است. من می خواهم به کشور من این هدیه یک طلای المپیک. در این زمان من! ما ورزشکاران باید زمان بسیار کمی را به انجام آنچه ما می خواهیم انجام دهیم و من هنوز هم که من هستم ، من هیچ نگرانی در مورد رفتن برای یک سال دیگر در مورد اقامت قوی است. ذهنی, جسمی, خواهد قدرت تمام از آن است که بسیار قوی است. هیچ کس می تواند ضرب و شتم من به راحتی; هیچ کس تجربه تر از من است. من تجربه زیادی آن را اصلی قدرت است. این جوان بوکسورهای نمی تواند مرا لمس آنها می توانند تنها بحث در رسانه های اجتماعی.

من نگران نباشید چون من در حال حاضر واجد شرایط برای بازی های المپیک است. من مبارزه خواهد کرد. من تا به حال مطرح شده و چهار فرزند و من هنوز در مبارزه با. من آماده هستم برای هر چالش.

همچنین بخوانید: “این است سرنوشت نگاه خواهد کرد به باز گشت پس از ممنوعیت بیش’: Narsingh Yadav

در حال حاضر تحت مستند من آموزش است. من قطار هر روز بدون توجه به آنچه. حتی اگر هیچ ملی اردوگاه. من حداقل یک جلسه در روز به مدت یک ساعت—طناب پرش سایه بوکس, آموزش وزن. من هم یک تردمیل در خانه و من هر روز اجرا شود. ما یک گروه واتساپ با مربیان تیم بوکس; آنها در حفظ و ارسال به روز رسانی ها و روال تمرین. حتی اگر آنها نمی, ارسال هر چیزی من را به نگه داشتن زیر روال.

در حال حاضر با این وقت های من می توانید برنامه بهتر است. مربیان می تواند به برنامه ریزی بهتر و لحن خوب استراتژی. ورزش, وزارت, بوکس, فدراسیون, آنها می توانند در بیشتر وجوه در ایجاد بهتر برنامه های آموزشی.

این زمان مناسب به ماندن در خانه با خانواده من. چون من در آموزش و رقابت در همه زمان ها من معمولا هیچ وقت با دختر و سه پسر. این است بهترین و سرگرم کننده ترین من با خانواده ام تا کنون. من هم در پخت و پز بسیاری امروز من ساخته شده بسیاری از سبزیجات Manipuri ،

همانطور که به Rudraneil Sengupta

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>