حبس ابد برای شکستن جدید پکن-اعمال قانون در هنگ کنگ

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نفر به اتهام زیر امنیتی جدید در هنگ کنگ می تواند در صورت زندگی در زندان و حداکثر حبس تحت این قانون بحث انگیز است که به اجرا در آمد سه شنبه شب.

متن کامل قانون حفاظت از امنیت ملی در هنگ کنگ منطقه ویژه اداری (HKSAR) که از قرار معلوم ساعت پس از جمهوری خلق چین به امضا رسید این لایحه به قانون است.

با توجه به قانون مردم به اتهام “…امنیت ملی جرایم می تواند در صورت به حبس ابد.”

“محکوم جنایتکاران رد صلاحیت خواهد شد از در حال اجرا برای دفتر عمومی و مردم در دولتی که مجرم جرم را از حذف پست های خود را” یک متن قانون رسمی منتشر شده توسط خبرگزاری مهر در اوایل روز چهارشنبه گفت:.

“قانون باید اعمال اقدامات مرتکب پس از ورود به زور به منظور محکومیت و اعمال مجازات” با توجه به ارائه آن است.

خاک هنگ کنگ تحویل داده شد و برگشت به چین از کنترل در سال 1997.

تحت منحصر به فرد چین و بریتانیا توافق قرار است برای محافظت از برخی از آزادی های که مردم در سرزمین اصلی چین و لذت بردن نیست – از جمله آزادی بیان و آزادی به جمع آوری.

منتقدان می گویند این قانون جدید می تواند محدود کردن و له دقیقا کسانی که آزادی و زندان مردم برای نشان دادن مخالفت.

شرح داده شده توسط پکن به عنوان یک “شمشیر” حلق آویز بر سر کسانی که به خطر انداختن امنیت ملی, قانون گرفته شده اثر فقط شش هفته پس از آن بود که برای اولین بار پرده برداری کرد.

هنگ کنگ رهبر طرفدار پکن اجرایی کری لام در دفاع از این قانون گفت: آن را پر از “خمیازه” در امنیت ملی است.

لام گفت: قانون تنها هدف یک “اقلیت کوچک غیر قانونی و اعمال جنایی و فعالیت”.

این قانون می دهد پکن صلاحیت “بسیار جدی” امنیت ملی جرایم است.

همچنین سبب چین برای راه اندازی یک آژانس امنیت ملی در شهر کارکنان توسط مقامات که موظف هستند با قانون محلی هنگام انجام وظایف.

با 66 مقالات در شش فصل, قانون میسازد کردن وظایف و نهادهای دولتی از HKSAR برای حفاظت از امنیت ملی و چهار دسته از جرائم — تجزیه طلبی براندازی فعالیت های تروریستی و تبانی با یک کشور خارجی و یا عناصر خارجی به خطر انداختن امنیت ملی-و مربوط به خود را مجازات.

برجسته هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ اعلام کرد که او را پله به عنوان رهبر ضد پکن گروه Demosisto به زودی پس از چین تصویب قانون بحث برانگیز.

“بعد از شور و مشورت داخلی ما تصمیم به انحلال و توقف همه عملیات به عنوان یک گروه با توجه به شرایط” Demosisto گفت در توییتر.

چینی وزارت امور خارجه گفت: آن را لازم اقدامات متقابل به “بصورتی پایدار و محکم حفاظت از” منافع ملی خود در پاسخ به تصمیم آمریکا برای پایان دادن به درمان خاص برای هنگ کنگ بیش از قانون جدید است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>