لوئیس همیلتون برنده اشتایر GP جلوتر از مرسدس بنز هم تیمی Bottas

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لوئیس همیلتون برنده اشتایر جایزه بزرگ از موقعیت قطب در یکشنبه گوید که 85 حرفه ای برنده و حرکت در عرض شش مایکل شوماخر از فرمول یک رکورد است.

بسیاری از شوماخر را برنده شد و در یک غالب طلسم با فراری اما تیم قدیمی خود را به شدت در تلاش است. برای بار دوم در گذشته چهار مسابقه چارلز Leclerc and Sebastian Vettel سقوط کرد و به هر یک از دیگر و بیرون رفت.

همیلتون رکورد گسترش 89 حرفه ای قطب در باران خیس آهنگ یکی از بهترین در شرایط اما در طول مسابقه او به سختی به چالش کشیده به عنوان او به پایان رسید قابل ملاحظه 13.7 ثانیه جلوتر از مرسدس بنز هم تیمی Valtteri Bottas و 33.7 جلوتر از ردبول حداکثر Verstappen.

Bottas برنده آخر فصل باز اتریشی GP در همان Red Bull Ring آهنگ در اسپیلبرگ در پای اشتایر کوه — از این رو این نام را تغییر دهید.

مانند تاریخ و زمان آخرین یکشنبه رانندگان دوباره عینک سیاه و سفید تی شرت با “پایان نژاد پرستی” و بیشتر آنها زانو چند لحظه قبل از سرود ملی.

Red Bull راننده الکساندر Albon را به خوبی به دفع کردن حملات مداوم از مسابقه نقطه سرجیو پرز به پایان رسید و چهارم جلوتر از مک لارن را Lando نوریس و پرز که کاهش یافته است به ششم پس از لمس کردن چرخ با Albon در اواخر.

مکلارن Carlos Sainz جونیور آغاز شده و از سوم به پایان رسید و نهم, اما جمع آوری نقطه جایزه برای سریعترین دامان.

همیلتون رو دور پاک در حالی که Verstappen را به خوبی نگه دارند Sainz.

لکلرک سعی در سبقت گرفتن از سمت راست وارد یک پیچ تند خم و به پایان رسید تا بیش از Vettel ماشین بریدن خود را بال عقب و باعث ایمنی ماشین به بیرون آمدن برای دو دور.

Vettel که در پایان 10 هفته گذشته بازنشسته شده بود در حالی که لکلرک آمد به چاله در دامان 5 و به زودی خارج از مسابقه است.

در فصل گذشته یکی مانده به آخر GP در برزیل هر دو اتومبیل فراری سقوط کرد ، Vettel به نظر می رسد در گسل است که زمان پس از پیشی پاک توسط لکلرک و تلاش برای به دست آوردن موقعیت.

اما این بار لکلرک به مراتب بیش از حد شتابزده و بی تاب.

جلوتر Hamilton سرازیری بود و حدود پنج ثانیه روشن Verstappen وقتی هلندی راننده در آمد برای اولین تایر تغییر در دامان 25 71.

همیلتون در آمد برای تازه لاستیک به زودی پس از و سپس Bottas چند دور بعد این معنی که دامان 38 Verstappen دوم بود دوباره — هنوز پنج ثانیه شناور از همیلتون.

Verstappen جلوی بال آسیب دیده بود در سمت راست و با شش دور باقی مانده سرب خود را بیش از Bottas تحت یک دوم.

Bottas پیشی گرفت Verstappen در دامان بعدی اما Verstappen به دست آورد و موقعیت خود را به خوبی تنها به تصدیق آن را دوباره لحظه بعد به عنوان Bottas’ برتر با سرعت ثابت تعیین کننده باشد.

رنو راننده Esteban Ocon بود راننده دیگر به پایان برسد اما هم تیمی Daniel Ricciardo بود هشتم پشت مسابقه نقطه لنس قدم زدن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>