لوئیس همیلتون می گوید: ‘سکوت’ انتقاد بود نه با هدف F1 رقبای

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

شش بار قهرمان جهان لوئیس همیلتون می گوید: او نه هدف قرار دادن فرمول یک رقیب که او را محکوم ورزش سکوت نژادی و بی عدالتی و عدم تنوع.

همیلتون که شروع می شود پیشنهاد خود را برای یک رکورد برابری هفتمین عنوان قهرمانی در این فصل باز جایزه بزرگ اتریش در روز یکشنبه شده است آوازی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش برابری نژادی.

35-سال-مرسدس بنز قدیمی که خواهد بود در لباس های سیاه و سفید و رانندگی یک ماشین سیاه و سفید با پیام “پایان نژادپرستی’ در این فصل در ماه گذشته مورد انتقاد کسانی که موفق به صحبت کردن.

“من می بینم کسانی از شما که به ماندن سکوت برخی از شما بزرگترین ستاره در عین حال شما خاموش ماندن در میان بی عدالتی گفت:” بریتن با اشاره به کشتار جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک افسر پلیس آمریکا به زانو در گردن او.

همیلتون ورزش را فقط سیاه و راننده توضیح داد که در یک ویدئو منتشر شده توسط مرسدس بنز’ پدر و مادر شرکت دایملر به عنوان بخشی از یک “ما مراقبت می کنیم ما حرکت’ سری در روز پنج شنبه بود که او خطاب به جهان موتوری به عنوان یک کل.

“مردم درک آن را به عنوان (اگر) من هدف قرار دادن رانندگان,” او گفت:.

“من واقعا نبود. آن را هدف قرار داده بود در کل صنعت است. و این چیزی است که من آگاه شده برای یک مدت طولانی و طولانی و نه واقعا دیده می شود هر کسی که به انجام هر چیزی در مورد آن.

“مردم از سکوت چیزی است که من تجربه کرده ام برای چنین مدت زمان طولانی در حال حاضر است زمان برای خاموش شود. این زمان برای کمک به گسترش پیام در زمان به جلو و با هم. ما باید به عنوان بسیاری از صداها به عنوان ما می تواند به فشار برای تغییر.

“که واقعا یک تماس برای مردم در صنعت برای پاسخگویی برای همه علامت های تجاری. آنها نیاز به انجام بیشتر. این ورزش نیاز به انجام بیشتر. این (حاکم) FIA نیاز به انجام بیشتر. همه ما نیاز به انجام بیشتر. به طوری که واقعا چه پیام بود.”

رانندگان فرمول یک که در پاسخ به همیلتون اولیه نظرات خود را با پیام خود در برابر نژادپرستی و انتظار می رود برای نشان دادن حمایت بیشتر از این آخر هفته.

مکلارن Lando نوریس پیشنهاد کرده است که آنها می توانند ‘نگاهی به زانو’ به عنوان یک حرکت قبل از مسابقه در Red Bull Ring.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>