لوئیس همیلتون برد یک مشت پس از اولین پیروزی فصل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فرمول یک و قهرمان جهان لوئیس همیلتون ورزش را فقط سیاه و راننده مطرح شده یک مشت گره کرده بر روی سکو در روز یکشنبه پس از مصرف اولین پیروزی فصل در اتریش Red Bull Ring.

این بریتن شش بار قهرمان جهان که در حال حاضر شش برنده کوتاه از برابری فراری بزرگ مایکل شوماخر همه رکورد زمان 91 بوده است صریح در حمایت از ضد نژادپرستی فعالان و برای فرصت های برابر.

راننده مرسدس قبلا گرفته شده زانو در شروع شبکه با برخی از رانندگان دیگر در حالی که با پوشیدن یک تی شرت با ‘Black Lives Matter’ در جلو. جهان تلویزیون خوراک به سرعت برش دور به یک گاو نر قرمز شیرین کاری چتر باز با این حال.

نژاد خود اجرا شد بدون تماشاگر با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Hamilton, 35, نیز سیاه, زندگی, ماده, نوشته شده در مسابقه کلاه.

“ما هم ایستاده و مبارزه او گفت:” پس از ارسال در Instagram یک عکس از خود را ساخت به حرکت در اسپیلبرگ تریبون پس از جمع آوری 85 برنده جایزه از F1 حرفه ای.

“این تیم امروز در زمان زانو که فقط شگفت انگیز بود برای دیدن که ما با هم می توانند یاد بگیرند که می شود فکر باز و آگاه از آنچه در جریان است در جهان.”

همیلتون هم گره یک مشت در حالی که ایستاده در ماشین مسابقه خود در این فصل رنگ سیاه و سفید به جای معمول نقره ای.

این مشت گره کرده حرکت تکرار که از دوندگان سرعت Tommie اسمیت و جان کارلوس در این سکو در سال 1968 مکزیکو سیتی بازی های المپیک است. هر دو نفر لگد کردن تیم و فرستاده شده به خانه پس از معروف خود را سیاه و سفید-دستکش اعتراض.

همیلتون که همچنین در زمان زانو در آخر هفته گذشته قبل از فصل باز مسابقه در همان مدار ماه گذشته راه اندازی یک کمیسیون به فشار تنوع در motorsport و گفت که او انتظار می رود او در انتخابات بود “مادام العمر چیز”.

فرمول یک رئیس تعقیب کری نیز اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به سمت تنوع بنیاد به عنوان حاکم FIA.

(گزارش شده توسط آلن Baldwin; ویرایش توسط هیو Lawson)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>