لوئیس همیلتون می توانید جشن رکورد کشش هفتم جایزه بزرگ بریتانیا برنده روز یکشنبه اما فرمول یک رهبر انجام خواهد شد هیچ یک از جمعیت معمول-گشت و گذار پس از آنچه ممکن است عجیب ترین خانه مسابقه از زندگی خود را. دوم سه گانه-سربرگ یک بیماری همه گیر-آمار نجومی خواهد بود در مقابل خالی grandstands و در پشت درهای بسته در Silverstone, جشن 70 سال پس از اولین مسابقات جهانی جایزه بزرگ وجود دارد در ماه مه سال 1950.

از بر باد رفته, مدار میزبان دو مسابقه پی در پی در تعطیلات آخر هفته برای اولین بار دوم به عنوان سالگرد نژاد اما همیلتون ارتش پرچم تکان دادن هواداران را به تشویق از راه دور.

“بریتانیا جایزه بزرگ بهترین جایزه بزرگ به ویژه به دلیل طرفداران هزاران نفر که به نوبه خود و ایجاد منظره” شش بار قهرمان جهان گفت: پس از برنده شدن در مجارستان. “پس از آن رفتن به فوق العاده-عجیب و غریب است.”

مرسدس بنز شده اند غالب تا کنون با همیلتون در حال حاضر برای یک هتریک از برد پس از پیروزی در اشتایر اتریش جایزه بزرگ و مجارستان. تیمی Valtteri Bottas برنده درب بازکن در Red Bull Ring.

این جفت ارز نیز به تنهایی در قطب تا کنون و Silverstone طولانی و دامان سریع را با توجه به خود اما رئیس تیم توتو ولف در نظر گرفتن هیچ چیز نمی دانیم.

“ما تا به حال یک شروع خوب برای فصل: ما به حل و فصل مسائل است که مشکل ما در اولین آخر هفته برنده سه از سه مسابقه به ثمر رساند و یک مقدار خوبی از نقاط گفت:” اتریش.

“اما برای اولین بار سه مسابقه نیز برجسته یکی دیگر از عوامل مهم: اهمیت قابلیت اطمینان در این کوتاه فصل است.

“ما یکی از تنها دو تیم است که به پایان رسید همه نژادها با هر دو خودرو در این سال و ما می دانیم که چگونه به سرعت یک DNF (بدون پایان) می تواند منجر شود در نقاط ناپدید می شوند.”

همیلتون پنج نقطه روشن از Bottas اما 30 پیش از سوم قرار Red Bull راننده حداکثر Verstappen شده است که بر روی سکو در دو مسابقه است.

“ما می دانیم که مناطق ما نیاز به کار و با Silverstone صفحه اصلی مسابقه نزدیک به کارخانه است که خبر های خوب گفت:” هلندی جوانی.

“من فکر می کنم ما می توانیم امیدوارم نتیجه خوبی دارد و در طول تاریخ آن بوده است بسیار خوب پیگیری برای این تیم و این یکی من واقعا لذت بردن از رانندگی است.”

مسابقه نقطه با یک کارخانه در سراسر جاده می توان به مرسدس بنز نزدیک ترین رقبای خود ماشین یک کپی از یک همیلتون سوار به عنوان آخرین فصل است.

آنها می توانید انتظار برای اعتراض دوباره با رنو پس از آن با یک استوارت’ تصمیم گیری در مورد قانونی بودن این ماشین نیست و انتظار می رود تا ماه اوت است.

فراری 17 بار برندگان در بریتانیا باید کاهش یافت تا پنجم به طور کلی و با سرعت بالا مدار فصل را ممکن است درد بیشتر.

“ما می دانیم که از خالص رقابت نقطه نظر آن دشوار خواهد بود اما ما نیاز به تمرکز بر دستیابی به بهترین اطلاعات ممکن است به طوری که ما می تواند به توسعه ماشین ما در مسیر درست” گفت: مدیر ورزشی پرسپولیس Mekies.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im