Lewandowski بند کمک می کند تا بایرن به جام چهارم

بایرن مونیخ سیری ناپذیر مهاجم Robert Lewandowski به ثمر رساند و دو بار به عنوان آنها را دیدم خاموش همکار بوندسلیگا طرف Hoffenheim 4-3 در خانه در روز چهارشنبه برای رسیدن به یک چهارم نهایی جام حذفی آلمان.

چهارم-ردیف سمت زاربروکن همچنین درباره آخرین رقابت پس از غلبه بر ردیف دوم Karlsruher 5-3 در ضربات پنالتی پس از تساوی بدون گل پس از وقت اضافی.

یونیون برلین ضرب و شتم فرل 1-0 و بایر لورکوزن زدم اشتوتگارت با پیروزی 2-1 به آن را از طریق به روز جمعه چهارم نهایی قرعه کشی.

دارندگان بایرن پشت افتاد که جروم بواتنگ منحرف شات به شبکه خود را در هشت دقیقه, اما آنها به زودی وارد و با یک گل به خودی توسط Hoffenheim را Benjamin F. قبل از توماس مولر قرار داده و آنها را در مقابل با شلیک در دقیقه 20.

Lewandowski کشیده بایرن سرب بیشتر در 36 دقیقه و نگاه به پیچیده بازی تا زمانی که او دوباره زده با 10 دقیقه باقی مانده توری برای 35 بار در تمام مسابقات این فصل است.

در عین حال Hoffenheim جدید رو به جلو Moanes Dabour کشیده یک هدف را برای بازدید کنندگان دو دقیقه بعد به ثمر رساند و دوباره در زمان اضافه شده به تنظیم یک زمان نهایی چند دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر