لورکوزن ضربه برمن 4-1 در بوندسلیگا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بایر لورکوزن cruised گذشته Werder Bremen 4-1 به عنوان بوندسلیگا به پایان رسید دور کامل از بازی روز دوشنبه و پس از از سرگیری رقابت است.

آلمانی فوتبال تا کنون اجتناب از مشکلات عمده در سه روز از بازی های زیر دو ماه تعلیق برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

برخی از لورکوزن, بازیکنان هم خوشه پس از به ثمر در وردا را خالی ورزشگاه به جای امید بستن برای لیگ توصیه می شود جشن کمترین تماس فیزیکی.

وردا بود بدون یک بازیکن بود که منزوی در خانه کسی در زندگی شخصی خود آزمایش مثبت برای coronavirus. وردا گفت: در روز جمعه که بازیکن این باشگاه است و نه نام آزمایش منفی است.

بوندسلیگا چهره آن آزمون بعدی این هفته به عنوان بازیکن و بازگشت به زندگی در خانه پیش از آخر هفته را به بازی. تیم صرف هفت روز منتهی به اول بازی ها در یک گروه قرنطینه در هتل ها اما این یکی کردن.

هر دو لورکوزن و وردا نگه داشته تا فرم خود را از قبل از شکستن با لورکوزن ماندن شش بازی های لیگ شکست نخورده و بسته شدن در لیگ قهرمانان اماکن وردا باقی مانده گیر در منطقه سقوط.

وردا شد هنوز در تلاش برای تناسب اندام پس از دو ماه بدون بازی ها, مدافع تئودور گبر Selassie گفت: در تلویزیونی نظرات آن را به عنوان لبه و نزدیک به رها کردن از بخش بالا برای اولین بار از سال 1981.

اول سه گل آمد در فضا از پنج دقیقه. کای Havertz رهبری لورکوزن به سرب در 28th یک صلیب از موسی Diaby اما وردا به زودی ضربه به عقب زمانی که تئودور گبر Selassie منحرف گوشه ای به net. وردا دفاع موفق به علامت Havertz برای هدف اول و بنابراین دوباره برای بار دوم به عنوان ریاست در یک ضربه آزاد.

لورکوزن ساخته شده مطمئن از پیروزی در نیمه دوم به عنوان میچل وایزر ایالت رهبری در یکی از Diaby صلیب دوباره با مقدار زیادی از فضای در وردا دفاع و Kerem Demirbay رنده بیش دروازه بان.

لورکوزن دست شروع به ژانویه امضای Florian Wirtz فقط 17 سال و 15 روز و او این باشگاه را جوانترین بازیکن بوندسلیگا. که شکست یک رکورد قبلا متعلق به Havertz.

برمن شهر دولت بوده است شک و تردید در مورد میزبانی بازی های فوتبال, هر چند آن پیوست و دیگر ایالات آلمان در اجازه دادن به آنها پیش بروید.

شهردار Andreas Bovenschulte گفت: روز دوشنبه در تلویزیون کانال ARD که آن را “بسیار مشکل سیگنال به جامعه” اجازه می دهد تا فوتبال در زمانی که مردم دیگر در آلمان تشویق شدند به دنبال اجتماعی فاصله.

“ما اجازه می دهد عمده رویدادهای ورزشی که در آن بخشی از روال برای 22 نفر برای آمدن به تماس نزدیک. و نه حتی از دو خانواده اما از 22 متفاوت خانواده,” او گفت: “آلمان آژانس dpa.

زودتر سوم-بخش باشگاه Chemnitz گفت: یکی از بازیکنان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus در آخرین مانع برای شروع مجدد پایین بازی های لیگ در آلمان است.

Chemnitz نیست نام بازیکن. باشگاه گفت که او “به طور کامل علامت است.” که بازیکن و دو بازیکن دیگر که در تماس با او صرف خواهد شد 14 روز در انزوا در خانه.

اول و دوم بخش در آلمان بازگشت به بازی روز شنبه اما سوم-بخش راه اندازی مجدد به تعویق افتاد هفته گذشته از آن تاریخ برنامه ریزی شده از مارس 26.

برخی از باشگاه ها را هنوز دریافت نکرده ترخیص از مقامات محلی برای بازی و یا نگه داشتن کامل آموزش. Chemnitz گفت: هنوز برنامه ریزی برای از سرگیری آموزش کامل روز سه شنبه با وجود داشتن سه بازیکن در انزوا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>