بیایید نمی تواند راضی نبرد طولانی پیش رو: مودی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به هند باز می شود تا پس از 68 روز مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس نخست وزیر نارندرا مودی گفت: مبارزه با این بیماری همه گیر است که یک مدت طولانی هشدار داد در برابر خوشنودی و تصریح کرد باید برای شهروندان به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را به طور منظم.

در ماهانه خود را, رادیو, آدرس Mann Ki Baat مودی همچنین گفت: اگر چه هر بخش از جامعه تحت تاثیر قرار شده است ویروسی همه گیر احساس درد توسط فقیر نمی توان در کلمات. PM سخنان آمده در پی از میلیون ها نفر از کارگران مهاجر ساخت راه خود را در بازگشت به خانه در طول مستند و پایدار گزارش اقتصادی خود را در محرومیت و گرسنگی و حتی مرگ و میر.

این ساعت همچنین تاکید کرد نیاز به اقتصادی, اعتماد به نفس, حساسیت به محیط زیست ابراز همبستگی با کسانی که تحت تاثیر طوفان Amphan در غرب بنگال و Odisha قرار گیرد و اهمیت آن در قدرت یوگا در ساختمان ایمنی و سلامت خوب است.

آدرس پخش شد یک روز پس از مودی دولت رونمایی دستورالعمل برای آنچه در آن نامیده می شوند به عنوان باز کردن 1.0 — در مقابل متوالی فازهای این مستند که برای اولین بار اعلام شده است در 25 مارس. دولت اعلام کرد که در مرحله اول از باز کردن قفل هند عبادتگاه ها و مراکز خرید و هتل ها و رستوران ها می توانید از باز کردن ژوئن 8; در مرحله بعد دولت را مشورت با ذینفعان مختلف در باز کردن موسسات آموزشی; و در مرحله سوم دولت را ارزیابی و تصمیم گیری در باز بین المللی مسافرت هوایی, مترو, خدمات, سینما, سالن ها و فعالیت های دیگر. دستورالعمل جدید نیز حذف محدودیت در درون و بين دولت و سفر.

در رادیو خود, آدرس, آینده فقط یک روز او پس از اتمام سال اول از دوره دوم خود در قدرت PM مودی گفت که هند شده است قادر به مهار گسترش عفونت و حفظ مرگ و میر نسبتا پایین در مقایسه با کشورهای دیگر اما هشدار داد در برابر complacence. “Covid-19 بسیار وجود دارد و ما نمی توانیم از خود راضی. راه پیش رو است یکی از طولانی. ما در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر که در مورد کوچک که قبلا شناخته شده بود ، ” ظ گفت.

کارشناسان توافق با PM را توجه داشته باشید از احتیاط و بر این باورند که کاهش محدودیت — در حالی که لازم است برای کاهش بحران اقتصادی می تواند منجر به افزایش موارد و گسترش این بیماری است.

“نخست وزیر کاملا درست است. Coronavirus است که رفتن را به ماندن با ما برای مدت زمان طولانی. اگر چه ما در حال پشت سر کشورهایی مانند برزیل و ایالات متحده آمریکا به عنوان دور به عنوان تلفات مربوط می شود ما برای انجام تست های بیشتر جداسازی افراد آلوده و توده ها آگاهانه تر” گفت: Koushik Chaki, منشی, West Bengal پزشکان فروم برجسته بدن از پزشکان.

T یعقوب جان سابق ویروس شناسی سر CMC وللر گفت: “در حال حاضر زمان به گارد خود را در برابر این بیماری و به شدت به دنبال اقدامات پیشگیرانه مانند استفاده از ماسک در حالی که پله های اجتماعی, فاصله, دست, بهداشت و غیره. با مستند بودن برداشته خطر انتقال بیماری نیز افزایش می دهد که وجود خواهد داشت بیشتر جنبش عمومی.”

هند به پایان رسید یکشنبه با 190,533 موارد و 5,328 مرگ و میر. این مرگ و میر در هند باقی مانده است بسیار پایین تر از جهانی نرخ مرگ و میر و کارشناسان نشان می دهد که مستند سه بار تمدید شده است تحت فشار قرار دادند پشت اوج عفونت به این کشور هم به تقویت سلامت خود مراقبت زیرساخت ها است.

مودی ضمن قدردانی از تلاش های انجام شده توسط افراد و سازمان ها در کمک به کسانی که نیاز دارند در طول همه گیر و پیامدهای آن. هیچ بخش بخشوده شده است تاثیر این بیماری همه گیر است.

“اما بدترین آسیب دیده در حال فقرا و کارگران. درد آنها را عذاب و مصیبت خود را نمی تواند بیان شده در کلمات” او گفت:.

میلیون ها نفر از کارگران مهاجر در شهرها از ترس از دست دادن معیشت خود را به رهبری خانه در ایالات مانند Bihar, Uttar Pradesh, اوریسا و بنگال غربی braving گرسنگی و تشنگی و گرما در خروج باعث اجرای مستند. راه آهن هند در حال اجرا است قطار ویژه به حمل و نقل آنها را به خانه شان متحده است.

PM گفت: راه آهن بیش از حد تبدیل به یک خط مقدم کارگر در مبارزه علیه بیماری کروناویروس.

“مرکز متحده بدن محلی در حال کار در روز و شب. راه ما راه آهن نیروهای در حال ساخت تلاش round-the-clock آنها در راه خط مقدم تاج رزمندگان حمل و نقل با خیال راحت از میلیون ها نفر از کارگران مهاجر به خانه های خود را; تنظیم برای مواد غذایی خود را مدیریت مراکز قرنطینه در هر منطقه و ترتیبات برای آزمایش و درمان برای همه. همه این تلاش ها در حال رفتن به طور مداوم و در یک مقیاس بزرگ است.”

اما کنگره رهبر Kapil Sibal انتقاد مرکز گفت: دولت نه قادر به تحمل مهاجر بحران است. او گفت: “دولت اجتماعی فاصله با مردم افزایش یافته است به طوری که آن را نه می دانم آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین و نحوه رسیدگی به مشکلات مردم به خصوص فقرا”.

“…دولت هیچ اطلاعات به جایی که آنها (کارگران مهاجر) هستند چه کار می کنند که در آن کار می کنند بنابراین اگر آنها داده چه خواهد رسیدن به مردم آن shramiks کسانی که مهاجران کارگران به آنها ‘راحت’ (امداد)?” Sibal پرسید.

در سخنرانی خود PM همچنین گفت: این وضعیت باید به عنوان یک درس برای هند به مقررات را برای آینده. او با اشاره به وضعیت کارگران در ایالت های شرقی به عنوان یک مورد در نقطه, و گفت: این مشکلات رنج می برد توسط فقرا در طول بحران شده بود تشدید عدم توسعه در منطقه است.

PM تصریح کرد پیام خود را از نیاز به ساخت یک Aatmanirbhar بهارات (متکی هند) و گفت: بسیاری از مشکلات مواجه شده در حال حاضر نمی خواهد بوجود آمده اند اگر روستاها و شهرهای این کشور شد و متکی به خود.

“در برخی از مکان های کار در مهارت نقشه برداری از کارگران در حال وقوع است در برخی از مکان های نوپا در حال تشویق مهاجرت کمیسیون سفارش شده است و در جایی و مرکز نیز کمک خواهد کرد که باز کردن فرصت های اشتغال و خود اشتغالی و صنایع مقیاس کوچک در روستاها. این تصمیمات با هدف حل و فصل بحران و ساختمان متکی به هند,” او گفت:.

کارشناسان بر این باورند که در حالی که این اتفاق در حال حاضر یک فرصت برای شمال و شرق هند متحده است که موفق به دریافت حداکثر تعداد مهاجران تضمین شغل برای آنها خواهد بود بسیار چالش برانگیز است.

Ajay Kumar عنوان استاد توسعه آموزش در دانشگاه جواهر لعل نهرو (JNU) گفت: “این یک ساختاری موضوع است. این مشکل از عدم تعادل منطقه ای. اعتماد به نفس وجود ندارد در خلاء و اعتماد به نفس را نمی توان به ایجاد تنها با سیاسی خواهد شد. یک رویکرد جامع است که نیاز به حل و فصل این موضوع که باید ترکیبی از آموزشی و اجتماعی و سیاسی و توسعه اقتصادی منطقه است.”

این ساعت همچنین از مردم خواست تا شیر مزایای ارائه شده توسط یوگا; چند رهبران بین المللی نشان داده اند علاقه ای به دانستن بیشتر در مورد آیورودا و یوگا پس از coronavirus همه گیر است.

“ما باید برای کشف یوگا برای جامعه مصونیت و وحدت” از ظ گفت.

“در طول این تاج بحران, من تا به حال فرصتی برای صحبت با بسیاری از رهبران جهان. من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک راز آنها ابراز علاقه در یوگا و آیورودا. برخی از رهبران پرسید که چگونه این می تواند کمک کند در این زمان از, تاج,” او گفت:.

و اشاره کرد که بین المللی یوگا روز (21 ژوئن) در اطراف گوشه است او گفت: در این مستند افراد از هالیوود به هریدور را آغاز کرده اند که با توجه به یوگا.

با روز جهانی محیط زیست در آینده در ژوئن 5 ساعت نیز گفت: این ضروری است برای توجه به تنوع زیستی و توجه به حفاظت از آب است.

“در برخی از نقاط شرق هند ما شاهد تخریب های ناشی از طوفان (Amphan) …من در اوریسا و بنگال غربی در هفته گذشته به بورس از این وضعیت است. راه مردم بنگال غربی و Odisha نشان شجاعت در برخورد با این وضعیت ستوده است. در این ساعت از بحران این کشور ایستاده است در کنار مردم این دو ایالت” او گفت:.

PM با اشاره به این که مستند داده سرخپوستان فرصتی برای درک تنوع زیستی غنی در اطراف آنها. “پاک کردن محیط زیست است که به طور مستقیم مرتبط به زندگی ما و آینده فرزندان ما و بنابراین ما باید در مورد آن به صورت جداگانه و من درخواست شما را به طرح برخی از درختان در این محیط در روز,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>