اجازه دهید ورزشکاران تمرکز بر روی عملکرد کشور در فکر استراحت: ساعت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sampad Patnaik | Bhubaneswar | منتشر شده در تاریخ: فوریه 23, 2020 7:22:44 am

narendra modi, modi, Khelo India University Games, khelo india, sports news, indian sports, indian express news, breaking news ساعت مودی خطاب به جمع در افتتاح Khelo هند دانشگاه ها از طریق یک ویدئو کنفرانس. (عکس)

نخست وزیر نارندرا مودی در شنبه خواست ورزشکاران به تمرکز بر روی ارائه بهترین عملکرد خود را بیان کرد که این کشور خواهد شد مراقبت از خود دیگر نیاز دارد.

پرداختن به یک جمع آوری از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح Khelo هند دانشگاه ها در Cuttack مودی گفت: “Odisha دیده است یک فصل جدید در تاریخ است. برای اولین بار در تاریخ این کشور Khelo هند دانشگاه ها امروز شروع می شود. این یک روز تاریخی در هند بلکه یک گام بزرگ در آینده ورزش است.”

او افزود: “اجازه دهید ورزشکاران تمرکز بر روی ارائه بهترین عملکرد خود را. این کشور در حال فکر کردن در مورد بقیه” لیست پشتیبانی سازه مانند “عمر بازنشستگی” برای “شایسته ورزشکاران”.

نخست وزیر گفت که Khelo هند تبدیل شده است یک ابزار برای شناخت ورزشکاران. “جوانان انتخاب شده در اینجا ارائه شده هر سال با کمک آن مقدار به حدود Rs 6.25 لاخ و آموزش در بیش از 100 آکادمی. حدود 3000 ورزشکاران انتخاب شده اند.”

بخوانید| ساعت مودی اعلام, باز, افتتاحیه Khelo هند دانشگاه های

او به دادگاه تجدید نظر به تمام جوانان “اینکه آیا یا نه آنها شرکت در ورزش” جهت دانلود Khelo هند نرم افزار تلفن همراه و پیگیری از کشور ورزشکاران.

مودی اعلام کرد که تحت المپیک تریبون طرح شایسته ورزشکاران هستند که برای آموزش در سطح بالا رقابت. “در این طرح حدود 100 نفر از بهترین ورزشکاران در کشور در حال حاضر در حال کمک کرده است. این ورزشکاران که انتظار می رود به بخشی از بازی های المپیک توکیو…,” او گفت:.

PM افزود: “از خانه های فقیر در لایه 2 و لایه 3 شهرستانها کودکان از خانواده عادی انجام داده اند عجایب و تولید امید در کشور است. این استعداد می تواند (و قبل از آن) رفتن به جلو با توجه به کمبود منابع و قرار گرفتن در معرض. در حال حاضر آنها در حال گرفتن هر دو در سن جوان است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>