مردم اجازه من ارسال کردن من آماده هستم برای 2021 توکیو در حال حاضر: Sushil Kumar

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

“مردم باید این چند ساله عادت نوشتن من در حال حاضر و پس از آن, اما آن را می کند تاثیر نمی گذارد من می گوید:” کهنه کشتی گیر Sushil Kumar که نه تنها نقض بازنشستگی خود را در مذاکرات است اما نه صعودی خود را در مورد صلاحیت برای سال آینده توکیو بازی های المپیک است.

در حال حاضر در طرف اشتباه از 30s, Sushil شد تلاش برای واجد شرایط برای توکیو بازی ها اما به تعویق افتادن quadrennial رویداد دوباره مشتعل خود را در المپیک امیدوار است.

تابستان بازی ها در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه-اوت این سال انتظار می رود که در یک swansong برای بسیاری از ورزشکاران از جمله Sushil و جانباز ستاره تنیس Leander paes اما یک سال تاخیر ناشی از COVID-19 همه گیر شده است قرار داده و یک سوال-علامت گذاری به عنوان خود را بیش از برنامه های بازنشستگی. مجموعه به نوبه خود 37 ماه آینده Sushil هر چند حکم بازنشستگی.

“من قصد ندارم در هر نقطه به عنوان در حال حاضر. من بیشتر وقت و زمان بیشتر به معنی بهتر آماده سازی” سوشیل گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه. ساخت باز گشت در سال 2019 قهرمانی Sushil نشان داد نگاه اجمالی از گذشته با شکوه با دو نفس چهار نقطه پرتاب قبل از او از دست داده و بخار ساخته شده در اوایل خروج.

“کشتی یک ورزش است که اگر شما را مدیریت برای باقی می ماند آسيب تمرین خوب تنظیم یک هدف و کار است که شما می توانید یک شات در آن” اضافه شده Sushil تنها هند به نفع دو مدال المپیک.

“من هنوز تمرین را دو بار در روز. بدیهی است که من هدف قرار دادن حصیر اما من در تلاش برای شکل باشد و به امید خدا من خواهد بود قادر به واجد شرایط برای توکیو المپیک” سوشیل گفت.

Sushil رقابت در 74kg دسته است که در آن هند است و در عین حال به قفل سهمیه المپیک. اما او قادر به نادیده گرفتن مسائل مربوط به سن? “مردم گفتند چیزهای مشابه در سال 2011 است. من می دانم که چگونه به مسئولیت رسیدگی به این. این کار روزانه به آن را مدیریت کند.” Sushil با اشاره به شک و تردید مردم بازیگران در سال 2011 بیش از توانایی های خود را تکرار پکن مدال برنز برنده نشان می دهد در سال 2012 لندن بازی. با این حال او به پایان رسید تا برنده یک نقره در لندن است.

تاخیر در بازی های المپیک نیز آورده Sushil را دشمن Narsingh pancham نمایشگاه تالار Yadav در تصویر پس از چهار سال دوپینگ ممنوع خواهد بود در ماه جولای خواهد بود و او واجد شرایط برای یک شات در المپیک صلاحیت.

کشتی فدراسیون هند (WFI) گفت: در حال حاضر این اجازه خواهد داد که Narsingh را باز گشت.

Narsingh خود گفت که او بیش از حد است eying باز گشت.

این همه منجر به کشتی دایره در هند به پیش بینی دیگری Sushil مقابل Narsingh محاکمه تقلا. تلخی بین این دو است که هنوز هم تازه در طرفداران ذهن.

وقتی پرسیده شد که در مورد انتظار جلسه Sushil گفت:”ما را ببینید هنگامی که زمان می آید. چه می توانم بگویم در حال حاضر در مورد این.

“همه می توانم بگویم این است که برای تبریک Narsingh که او می تواند کار خود را راه اندازی مجدد. من آرزو می کنم او بهترین است.” Jitender کومار نیز انجام یک شغل مناسب و معقول به عنوان او به تازگی موفق به کسب یک برنز در 74kg در مسابقات قهرمانی آسیا.

Sushil به نظر می رسد نمی نظر در هر یک از هموطنان خود واقعی رقبا.

هنگامی که درباره رقابت او به احتمال زیاد به چهره از سرخپوستان همکار او گفت: “اگر شما فکر می کنم شما خواهد رسیدن به چیزی. من فکر کردن در مورد بین المللی کشتی گیران که من به احتمال زیاد رقبای. مانند وجود یک ازبکستان که برنده در بازی های آسیایی مدال طلا (Bekzod Abdurakhmonov). او واقعا خوب است من آماده نگه داشتن در ذهن این کشتی گیران.

“من نگه داشتن چشم در همه. من تجزیه و تحلیل همه. اگر من فکر می کنم در مورد هدف های کوچک, آن را نمی خواهد منجر شود من در هر نقطه” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>