توسط: اکسپرس سرویس خبری | Rajkot | منتشر شده در تاریخ: فوریه 18 سال 2020 12:50:38 am

Rajkot zoo, Leopard preys on deer, animal conflict, rajkot news, gujarat news, indian express news کارگران نصب نور افکن در نزدیکی یک حیوان محوطه در راجکوت پارک وحش در روز دوشنبه. (عکس: Chirag Chotaliya)

رایگان اعم پلنگ وارد راجکوت پارک وحش با پریدن بر محیط دیوار پارک و صید در یک گراز گوزن در اواخر یکشنبه شب. به دلیل ترس از پلنگ داشتن پنهان در پارک مقامات نگهداری پارک بسته به روز دوشنبه قرار می گیرد و در قفس به دام گوشتخوار.

“کارکنان ما متوجه برخی از حرکت حیوانات بین 8 ساعت و 9 ساعت در روز یکشنبه. بعد ما متوجه شدیم که یک پلنگ تا به حال صید در یک گراز عزیز. ما بلافاصله عملیات نجات پلنگ. ما قرار داده است شش دام قفس در مناطقی از پارک که در آن ما اعتقاد داریم که گربه بزرگ می تواند دوباره ظاهر می شود. به طور معمول, پلنگ بازگشت به جایی که آنها را بکشند. شده است وجود دارد هیچ موفقیت تا کنون” Rakesh Hirapara مدیر RZP گفت: هند اکسپرس.

این گراز گوزن محوطه flanked توسط محفظه blackbuck در سمت چپ و خال خال عزیز در سمت راست. محوطه های دیگر هستند مانند هند Gazzele چهار شاخ بز کوهی و sambar نیز در واقع در همین بخش شرقی باغ وحش. اما مقامات باغ وحش گفت که بقیه حیوانات اسیر بودند گزارش شده امن است.

توسعه می آید حدود دو ماه پس از یک پلنگ وحشی کشف شد در یک روستای Wankaner taluka از همسایه Moribi منطقه. سورندرنگر و موروی منطقه باید ساکن پلنگ. اما دو نر آسیایی lions شده اند کمپینگ در چتیلا طیف وسیعی از سورندرنگر حیات وحش بخش از اواخر ماه نوامبر پس از گام گذاشتن در چه جنگل افسران هستند, تشریح, در یک سفر برای کشف سرزمین های جدید و ایجاد زیستگاه جدید. جنگل افسران می گویند که ورود شیرها را تحت فشار قرار دادند یک زن و شوهر از پلنگ از دومی نشد. Rampara پناهگاه حیات وحش در موروی منطقه نزدیک شناخته وحشی منطقه که در آن پلنگ حرکات ثبت شده است.

RZP محبوب به نام Pradyuman پارک. محافظت از آن است که توسط یک حدود شش پا محیط دیوار صدر توسط ارغنون سیم. اما مقامات باغ وحش گفت که پلنگ پاک دیوار برای ورود به پارک. “ما اعتقاد داریم که پلنگ شروع به پریدن کرد بر روی دیوار و وارد پارک. بودن یک حیوان از خانواده گربه بدون دیوار است بیش از حد بالا به صورت رایگان-اعم پلنگ” Hirapara که روت دامپزشک و چه کسی خدمت کرده است در این حیوانات وحشی نجات تیم در Gir جنگل حدود 17 سال گفت.

جنبش از دو Asiatic شیرها بیش از حد گزارش شده است در حدود 20 کیلومتری شرق راجکوت شهرستان در ماه گذشته. این شهر ثبت نشده حرکات بزرگ گوشتخواران در گذشته چند دهه به عنوان تاریخی طیف وسیعی از پلنگ و Asiatic شیرها به شدت منقبض شده.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de