‘افسانه’ لالانا بعید است در معرض خطر قبل از حرکت بعدی: Jurgen Klopp

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هافبک تیم آدام لالانا بعید است به بازی برای این باشگاه دوباره با وجود امضای قرارداد کوتاه مدت توسعه تا پایان فصل به عنوان یکی دیگر از آسیب خواهد خود را در معرض خطر بعدی حرکت حرفه ای, مدیر, Juergen زیدان گفته است.

لالانا که تلاش کرده است با آسیب بیش از دو فصل بازی کرده است و از آنجا که لیگ آغاز شده تا پس از COVID-19 shutdown و زیدان گفت که 32 ساله بود به خطر انداخته و با وجود اینکه به طور کامل مناسب است.

لالانا به ترک در یک انتقال آزاد زمانی که قرارداد خود را تمام شده در ژوئن 30, اما می گذراند توافق برای دیدن مسابقات باقی مانده از مبارزات انتخاباتی.

“این روشن است که آدم را ترک باشگاه در تابستان… او وجود دارد و قطار 100% اما تا زمانی که ما به آن نیاز نیست او فقط قطار” زیدان به خبرنگاران گفت:.

“وجود دارد بسیاری از بحث در مورد بازیکنان با پایان قرارداد اما او بود و نه حتی بحث و گفتگو: روشن بود ما را گسترش آدم قرارداد و او می خواست به انجام این کار نیز هست.

“ما قرار نیست هر گونه خطر در آینده… او یکی از مهم ترین بازیکنان پس از زمان من در اینجا, بنابراین من آرزو می کنم او فقط بهترین ها را برای آینده … او در حال حاضر یک افسانه در اینجا به طوری که او می تواند در حال حاضر یک افسانه در جایی دیگر از فصل آینده است.”

لالانا که در پیوست از ساوتهمپتون در سال 2014 به ویژه در 15 بازی لیگ در جریان مبارزات انتخاباتی.

“او تا به حال بسیار مهم بازی برای ما اما آنچه او در زمین تمرین بود که کاملا استثنایی” زیدان اضافه شده است.

“بازیکنان جوان زمانی که آنها در مورد صحبت خود را مهم ترین چیزهایی که در آینده چه اتفاق افتاده در دو سال نخست آنها را ذکر آدام لالانا, 100%.”

لیورپول دیدار Brighton & Hove Albion بعد از آن در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>