چپ در تلو تلو خوردن با ممنوعیت Infinite ستاره ها خیره به آینده تیره و تار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بهترین جوک ها در مورد هند ممنوعیت Tik-Tok بودند در Tik-Tok اما مردم محبوب چینی برنامه احتمالا نمی خواهد که به آنها کردم.

جوک های موجود نه تنها خنده دار خطوط بلکه موسیقی و رقص و بازیگری emojis و کل بسیاری از حواس پرتی. هزاران نفر از کسانی که رفت و ویروسی در 12 ساعت های عجیب و غریب است که این برنامه کاربردی در گوشی های هوشمند پس از دولت آن را ممنوع اعلام کرد با استناد به امنیت سایبر نگرانی.

نمرات از کاربران در حال حاضر حذف این برنامه به نام میهن پرستی از مرز تشدید تنش بین هند و چین در اوایل این ماه اما بسیاری حاضر به آمار حذف کنید. به عنوان محبوب خالق گفت: در آخرین تصویری که در حال چرخش روی پاشنه: “آنها در حال ساخت Tik-Tok ویدئوها منظور حذف Tik-Tok. هیچ شانسی!”

همچنین بخوانید: پس از Infinite در حال حاضر ارتباط با جاسوسی در iOS کاربران از طریق کلیپ بورد تعمیر به زودی

صبح روز سه شنبه این شرکت به طور داوطلبانه غیرفعال برنامه که باز شد تا رسانه های اجتماعی افراد مشهور به میلیون ها نفر از مردم در شهر های کوچک و مناطق روستایی هند بلکه موجب نگرانی در مورد توده نظارت و در مقیاس بزرگ انتقال داده ها به دولت چین.

پس از آن بسیاری از Tik-Tok ستاره در حال حاضر ارسال شده ویدئوها اصرار طرفداران خود را به دنبال آنها به سیستم عامل رقیب مانند Instagram و یا یوتیوب. اما به برخی از آنها اشاره خود را بین sobs و sniffles آن را نمی خواهد همان خواهد بود. آنها نیاز استعداد برای یوتیوب, خنکی برای Instagram طنز برای اسنپ چت.

“این ممکن است فقط یک برنامه برای برخی از افراد, اما برای من آن را ترجمه به چهار سال از عرق. صدها نفر از برنامه های مثل این می آیند و می روند اما این جایی است که من می تواند 6.8 میلیون نفر خنده گفت:” یک ستاره طنز در خود خداحافظی تصویری. او هرگز نمی خواهد می دانم که اگر آن را با کیفیت از شوخی که جذب 6.8 میلیون پیروان اما چه ساخته شده Infinite ویژه بود که بد بودن در چیزی می تواند شما را به عنوان محبوب بودن در آن خوب است.

هیچ کس نمی دانست چه کار می کرد تا هر کس شانس بود و میلیون ها نفر برای آن رفت به نظر می رسد صرف نظر از محل و مهارت های زبانی است.

Israil انصاری یکی از آنها بود.

در سال 2018 و پس از 18 سال از ارسال اولین Infinite 15-دوم تصویری از خود به بالیوود آهنگ با مزارع برنج خود را Uttar Pradesh ایجاد کرد در این زمینه. انصاری به نظر می رسد خنده دار رقص به عنوان او خوشحال است که به اعتراف اما متوقف نمی های ویدئویی خود را از ویروسی شدن — یا شاید چیزی که آن را انجام داد. “Hanse toh phanse (خنده و شما قلاب)” این است که چگونه او توضیح داد که او وحشی موفقیت بر روی پلت فرم.

پس از سال 2017, زمانی که او ایجاد کرد و کار خود را در فروشگاه سخت افزار محلی برای حرکت به لکهنو و سپس بمبئی انصاری مدرسه ترک تحصیل کرده به دست آورده بیش از دو میلیون دنبالکننده و بیش از Rs 1 لاخ در درآمد ماهانه از ظاهر عمومی و با نام تجاری تاییدیه. همه او را, او می گوید, بود, ماندن درست به شخصیت او. در حال حاضر که Infinite رفته او در تلاش خود را برای شجاع آن را. “کوی dikkat nahin hai (مسائل). مردم از من می داند و این چیزی است که مهم است. من برای پیدا کردن یکی دیگر از پلت فرم که در آن من می توانم کسب درآمد,” او گفت:.

همچنین بخوانید: چین دارای سازمان تجارت جهانی تهدید بیش از ممنوعیت 59 برنامه های تلفن همراه. هند ترکیدن حباب

“واقعیت این است که کسی مثل شیلپا شتی یا Riteish Deshmukh به انجام دوئت با این رقصنده از یک روستا به منظور محبوب Infinite توضیح می دهد درخواست تجدید نظر خود را به کاربران می گوید:” شیخ Khalfan که بر اساس بمبئی-کانال آنلاین آهنگ های Infinite مشهور است.

او در حال حاضر صرف تمام زمان تسلی آنها. “ستاره ها در یک دیوانگی در تلاش برای ساخت حضور خود را در یوتیوب و یا Instagram. اما آنها بیش از حد استفاده می شود به ریتم Infinite,” Khalfan گفت. “30-دوم تصویری است که همه آن را در زمان به معروف یک شبه تا مردم قرار داده و از تمام خلاقیت خود را به آن شد که آیا این کمدی یا کارائوکه. و حتی پس از آنها به دست آورده پیروان این که چگونه آنها با نزدیک شدن هر تصویری. که عادت سخت خواهد بود برای شکستن آن,” او گفت:.

برای پیروان بیش از حد آن را نمی خواهد بود آسان سوئیچ از Infinite به یکی دیگر از سرگرمی های پلت فرم.

“در Infinite شما مانند چیزی و آن را نگه می دارد و به شما بیشتر و بیشتر از آن. من مثل فیلم های رقص برای مثال و خوراک من هرگز اجرا می شود خارج از آن. این پلت فرم را درک مغز انسان” Khalfan گفت.

او اشتباه است. Infinite کاربران صرف بیشتر وقت خود را در برنامه رفتن را از طریق یک خوراک برای آنها ساخته شده از طریق هوش مصنوعی است. هوش مصنوعی-سیستم آنها را ارائه می دهد یک جریان تصادفی از فیلم ها محبوب زمانی که آنها ثبت نام و مطالعات چگونه آنها واکنش نشان می دهند به هر یک از آنها صرف تماشای یک ویدیو به سرعت است که با آنها ضربه تند وشدید زدن به بالا یا پایین علاوه بر خواندن واضح سیگنال مانند امثال و نظرات شرح زیر است.

بیشتر وقت کاربران صرف در داخل برنامه بهتر آن می شود در پیش بینی آنچه در آنها خواهد بود. تا مطمئن شوید که کارشناسان به مدت طولانی مورد سوال این سیستم گفت: اطلاعات جمع آوری شده کاربران نه تنها در حال انتقال به شخص ثالث کسب و کار بلکه احتمالا به دولت چین. علاوه بر این, Infinite داشت در ماه گذشته به شنود اطلاعات شخصی از کاربران با ورود خود کلید در تلاش برای دور زدن end-to-end encryption.

اثر آن الگوریتم بود که اغلب اعتیاد آور است. از طریق بسیاری از هند ماه-طولانی coronavirus-برانگیخته مستند Infinite باقی مانده این کشور بیشترین دانلود ها نرم افزار به عنوان مردم به دنبال فرار از واقعیت است. در حال حاضر آنها را مجبور به پیدا کردن یکی دیگر از حواس پرتی.

به Sabira خان محبوب خالق شناخته شده برای ارسال غمگین فیلم این احساس می کند مانند یک پایان. “اخبار شکسته من. من شده اند با گریه از آنجا که من شنیده ام. من تا به حال فقط به یک میلیون پیروان و آن را تا به حال گرفته من یک مقدار زیادی از کار سخت از طریق این ماه از مستند گفت:” خالق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>