ترک دهلی نو — با 150 تومان دو موز و بیسکویت و کودکان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط آناند موهان J | Ghaziabad | منتشر شده: مارس 29, 2020 4:50:54 am

India lockdown, Migrant workers, UP govt buses, coronavirus outbreak, indian express news حداقل 100 اتوبوس — برخی متعلق به DTC در حالی که دیگران به دولت بودند پارک شده در خارج از ترمینال اتوبوس. تنها تعداد انگشت شماری اما گذر گاه مسافران خارج از دولت است. (عکس)

در ساعت 12: 30 ب. ظ روز شنبه یک اتوبوس به سمت در بیجنر تا می رسد در Ghaziabad را لعل کوان.

در عرض چند ثانیه کارگران شده بود که راه رفتن برای ساعت ها و حتی روزها از دهلی نو و هاریانا در عجله. از طریق درب و پنجره ها. به عنوان اتوبوس آماده می شود به ترک یک دختر گیر می شود در یکی از ویندوز و پدر او به شدت تلاش می کند تا او را بکشد ، هادی دخالت و موفق به دریافت کودک در داخل.

به عنوان درب نزدیک بسیاری از کسانی که سمت چپ خارج شکستن شفاعت است که آنها اجازه دهید در. “من نمی خواهد زنده بماند. لطفا من را صفحه اصلی” یک کارگر می گوید که اتوبوس را برای مقصد خود را.

این ترس ممکن است کاملا بی اساس — در روز شنبه 38 سال درگذشت در حالی که راه رفتن را از دهلی نو به سمت آگرا با مقامات گفت که پریما نظر می رسد او تا به حال یک حمله قلبی. مرد, Ranveer Singh, چپ دهلی نو در روز پنج شنبه و داشت دروغ گفتن در بزرگراه ملی 2 در شنبه شب گفته است.

“پس از مرگ گزارش لیست علت مرگ را ایست قلبی. طبق اطلاعات اولیه, او تا به حال طولانی بیماری به عنوان به خوبی. در حالی که ما نمی تواند بدون تایید حقایق که آیا او پایدار هر گونه صدمات در طول سفر ممکن است که خستگی و خستگی اضافه شده به شرايط موجود. او رفت و آمد با دوستان که به ما اطلاع داد. آن است که بسیار مایه تاسف است” گفت: Saurabh Dixit, دایره, افسر Hariparvat.

به گفته مقامات Ranveer مشغول به کار به عنوان یک کارمند در Tughlakabad مورد ستایش قرار داد و از Morena منطقه در, Madhya Pradesh. مقامات بر این باورند او رفت و آمد به سمت MP مرزی از طریق دهلی نو-ماتورا بزرگراه.

چه آغاز شده به عنوان یک قطره دو روز پیش تبدیل به یک سیل از مردم از جان گذشته برای بازگشت به روستاهای خود در اوتار پرادش, Bihar, Madhya Pradesh و Jharkhand در میان coronavirus مستند است که به طور ناگهانی به سمت چپ lakhs با استفاده از درآمد و یا مواد غذایی. و با وجود دولت مرکزی و دولت نورد از اقدامات کارگران مهاجر بسیاری می گویند که آنها لازم نیست که ایمان در آنها زنده خواهد ماند اگر آنها عقب ماندن در شهر و نه خانه با خانواده خود را.

و بنابراین لعل کوان شده است غرق توسط کارگران که پس از رفت و برای بیش از یک روز در حال از جان گذشته برای یک اتوبوس را به آنها نزدیک خانه به روستاهای خود در اوتار پرادش.

در روز شنبه تا دولت شرکت حمل و نقل جاده گفت: آنها در حال رفتن به ارائه 200 اتوبوس هر روز 8 صبح به بعد برای کمک به کارگران گیر در Noida و Ghaziabad.

Vinay Kumar به مقصد نهایی است که هردوی. 22 سال منتظر یک اتوبوس همراه با دخترش در لباس آبی روشن که او به تازگی خریداری شده برای او به عنوان هدیه تولد. پس از پارچه ساخت واحد بسته فروشگاه در Noida او مانده است با 150 تومان. “وجود دارد هیچ اتوبوس های رایگان. چگونه می توانم به روستا؟” کومار می پرسد.

این سوال در ذهن هر کارگر روزانه و شرط بندی — آنها به سختی به اندازه کافی برای غذا است.

اتوبوس شارژ بین تومان و 400 تومان به 1000. کسانی که مایل به نشستن بر روی سقف پرداخت هزینه کمتر در حالی که دیگران باید برای معامله. دعوا شکستن اغلب بین هادی و کارگران که نمی توانیم کرایه. مقامات گفتند آنها رفت و آمد اتوبوس ها به صورت رایگان بعد از آن در شب است.

Daya Ram, 43, مشغول به کار در یک فروشگاه چاپ و به دست آورده تومان 800 قبل از این مستند اعلام شد. در حال حاضر همه او را دو موز پیچیده شده در پلی. بیش از حد خسته به دنبال یک اتوبوس پس از رفتن از Mayur Vihar به Ghaziabad او التماس برای پول در لعل کوان. “لطفا sau rupye (100 تومان)” او می پرسد رهگذران.

اکثر کارگران باید فقط یک بسته از لباس آنها همراه با دور انداخته سیمان بسته پر از موز است. چند پتو بیش از حد. تقریبا هیچ یک ماسک حتی به عنوان پلیس نظارت بر خروج گهگاه توبیخ آنها را در حال حاضر زیر “اجتماعی فاصله”.

نقاش Ramjeet (47) که شروع به راه رفتن از Filmistan در Noida در ساعت 9 شب جمعه رسیده است Ghaziabad در ساعت 10.30 صبح روز شنبه. او شده است انتظار برای بیش از چهار ساعت برای یک اتوبوس به لکهنو. چند متر دورتر یک گروه از مردان جوان نشستن بر بالای چوبی لاگ زیر سایه یک درخت. Kallu (22) که مشغول به کار به عنوان یک نجار در Ghaziabad سه 100 تومان یادداشت ها. “من پرداخت 1,000 تومان توسط کارفرمای من به خاطر او مهربان بود. ما یک گروه از 12 در خانواده است. تنها امید ما این است که برای رسیدن به بنارس.”

در کنار Kallu گروه 23 ساله آنیل شده است درخواست برای یک گوشی. او چند شماره با شتاب در کف دست خود را. او منتظر است برای یک گروه 20 نفره از مردان همه آنها مشغول به کار در یک تعمیرگاه خودرو در سونیپات. “همه ما چپ در 4 هستم اما برخی از گم شدم در طول راه. من تمام پول; چگونه می شود آنها را برای زنده ماندن ؟ ” او می پرسد: به دنبال سه مچاله تومان 500 یادداشت ها.

دو پسر در سن 7 و 5 قرار داده و انگشتان خود را داخل یک قفس طوطی به عنوان پدر خود را سرفراز می کشد آنها را دور. او استفاده می شود به کار در Loha مندی درآمد 1,200 تومان در هر ماه خریداری کرده بود دو کودک طوطی با پول خود را قبل از این مستند اعلام شد. در حال حاضر خانواده اش فقط دو بیسکویت و برخی از مواد غذایی پرنده. “من نمی خواهد اجازه دهید آنها را (طوطی ها) می میرند. همه ما برای زنده ماندن” سرفراز می گوید.

اما هر چه خوش بینی باقی می ماند در میان جمعیت به سرعت از بین می رود تا به عنوان پلیس وظیفه نظارت بر ورود اتوبوس اعلام کند که هیچ وسیله نقلیه را فراتر از Kanpur.

یک تیم از پنج افسر پلیس احاطه شده توسط کارگران برخی از آنها بخواهید در مورد برنامه اتوبوس, در حالی که دیگران به سادگی گریه و می گویند آنها از دست خانواده خود را. پاسبان دود زمانی که یک کارگر از او می پرسد در مورد برنامه شهجهنپور محدود اتوبوس: “شما با پوشیدن یک ماسک شما می توانید با کف دست زدن.” بسیاری از کارگران ترک هنگامی که به آنها گفته شود که وجود خواهد داشت هیچ اتوبوس برای بیهار.

یک اتوبوس عازم گوراکپور می رسد در 2:20 pm. راننده بلدو سینگ شسته دست خود را با صابون که او سهام با هادی. “آن را به ما 22 ساعت برای رسیدن به, و وجود دارد بدون توقف در بین. البته مسافران و من خواهد بود و گرسنه. اما ما در حال انجام این کار برای کشور ما,” او می گوید.

به عنوان sunset یک توده بزرگ از مردم جمع آوری شده در نند Vihar ایالتی ترمینال اتوبوس به نقطه ای که برخی از ترس فرار می گیرد.

حداقل 100 اتوبوس — برخی متعلق به DTC در حالی که دیگران به دولت بودند پارک شده در خارج از ترمینال اتوبوس. تنها تعداد انگشت شماری اما گذر گاه مسافران خارج از دولت است.

“من شروع به راه رفتن در ظهر پس از من شنیده ام که دولت ارائه خواهد شد اتوبوس. من در زندگی Bhajanpura و کسب و کار من بوده است آمار بیش از ماه گذشته است. ما نگه داشته و به دنبال اتوبوس را به ما نند Vihar اما هیچ چیز وجود دارد. من تمام خانواده از جمله زنان و کودکان, با من” گفت: Anil Kumar که می خواهد به بازگشت به روستای خود در قنوج ،

“من به دست آورده پول بسیار کمی در طول ماه گذشته و صاحبخانه از ما خواسته به پرداخت اجاره بها در پیش است. چه گزینه دارم اما برای رفتن به روستای من?” او گفت:. در ساعت 11 شب در نند Vihar, DTC اتوبوس شروع به مسافران به مرتا لعل کوان در Ghaziabad و Sahibabad که در آن افسران پلیس گفت: تا دولت تا به حال ساخته شده ترتیبات برای بیشتر اتوبوس. Noida ورزشگاه بود تبدیل به یک پناهگاه برای شب و چند نفر که نمی تواند جای پیدا کردن در اتوبوس ها خواسته شد تا به سر وجود دارد. این پناهگاه در مرزها در دهلی نو در حال حاضر کامل است.

“ما هیچ گزینه ای. ما در حال گفتن مردم به اقامت در دهلی نو. ما باید به آنها اطمینان داد که آنها خواهد شد مراقبت از گرفته شده است, اما آنها را ساخته اند تا ذهن خود را که آنها می خواهم به خانه بروم” گفت: نیروهای پلیس و پاسبان در وظیفه.

زبان به بیان معاون وزیر Manish Sisodia که ملاقات چند مرد راه رفتن به خانه در روز جمعه گفت: “هزاران نفر از مردم در حال قدم زدن و از صبح ما ارائه اتوبوس برای آنها. برخی در حال ترک آنجا که آنها هیچ غذایی چپ اما بسیاری از آنها ترک زیرا آنها می خواهند به خانه با خانواده های خود در یک زمان مثل این. در ابتدا یک شایعه پخش شده بود که دولت تا به حال ساخته شده ترتیبات برای اتوبوس ها در مرز و هزاران نفر از کارگران شروع به راه رفتن وجود دارد. به عنوان یک نتیجه, مردم جمع آوری شد در مرز جایی که بدون امکانات. ما به صحبت کرد (اتحادیه) دبیر خانه و ترتیبات برای اتوبوس که در نهایت از هر دو طرف. دو منطقه دادرس شده است وظیفه همه شب در تلاش برای متقاعد کردن مردم برای ماندن و به آنها بگویید که ما خواهد شد مراقبت از آنها را, اما بسیاری می خواهم به خانه بروم.”

— با ورودی از Mallica Joshi & Amil <url>

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>