سال کبیسه: UEFA اعتراف به خطا بیش از ‘یورو 2020’ نام برای 2021 مسابقات

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یوفا مجبور شدند به شرم آور در مورد به نوبه خود پس از آنها به اشتباه توییتی که یورو 2020 خواهد نگه داشتن آن عنوان اصلی با وجود اینکه تحت فشار قرار دادند تا 2021 به عنوان یک نتیجه از coronavirus. “اگر چه آن را موقت را در محل از 11 ژوئن تا 11 جولای 2021, #EURO2020 هنوز هم شناخته می شود به عنوان یک هشتم یورو 2020,” یوفا به حال با اطمینان گفت در توییتر در روز جمعه.

اما تنها چند ساعت بعد آنها کمتر مطمئن باشید.

“با پوزش قبلی خطا به روشنی در هیچ تصمیم گیری نشده است ساخته شده در نام بخواهند صفحاتی دوباره مرتب یورو برگزار می شود در سال 2021. زودتر توییت فرستاده شد به اشتباه” آنها هنوز توییتی.

یورو 2020 شده است به عقب رانده 12 ماه به 11 ژوئن تا 11 جولای سال آینده به روشن راه را برای به حالت تعلیق در مسابقات داخلی برای قرار دادن تا اگر شرایط اجازه دهد.

یوفا گفت: به تعویق افتادن “کمک خواهد کرد که تمام مسابقات داخلی, در حال حاضر در خود نگه دارد با توجه به COVID-19 اضطراری به پایان خواهد رسید” آن را به عنوان یک “تعهد” به اتمام باشگاه فصل 30 ژوئن.

بیست از 24 مجموعه سازمان ملل برای شرکت در یورو در حال حاضر واجد شرایط اما بازی آف برای تعیین نهایی چهار شرکت کنندگان با توجه به بازی های برگزار شده در این ماه شده است به تعویق افتاد.

یوفا گفت: کسانی که در مسابقات و دیگر برنامه ریزی دوستانه خواهد بود در ماه ژوئن به عنوان یک بررسی از وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>