Leander Paes پاسخ پس از Mahesh Bhupathi طول می کشد بخشی در ‘ماهی تابه’ چالش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Coronavirus همه گیر آورده دنیای ورزش به توقف کامل و ورزشکاران در حال پیدا کردن راه های جدید برای نگه داشتن خود را متناسب با تلاش از چالش های مختلف در خانه های خود. سابق تنیس دونفره همکاران Leander Paes و Mahesh Bhupathi در زمان ‘ماهی تابه چالش’ در توییتر و هر دو بازیکنان افسانه ای نشان کردن مهارت های خود را.”در اینجا یک چالش برای شما بچه ها در حالی که ما در مستند! چگونه بسیاری از شما می توانید انجام دهید ؟ من به چالش کشیدن همه شما وجود دارد. ارسال در نوشته های خود را با #FryingPanChallenge, برچسب, من, و من به اشتراک گذاری بهترین چند! #TennisAtHome #StayHomeStaySafe #NoLookVolley #LockdownChallenge”: Paes تا به حال نوشته شده از یک پیام در توییتر خود رسیدگی همراه با تصویری از خود در تلاش یک رالی با یک ماهی تابه در حالی که به دنبال در دوربین.

Bhupathi بود سریع به پاسخ به او نوشته شده یک ویدیو از خود تلاش کردن بدون نگاه ” شات ” که توسط Paes و او زیر نویس فیلم – “”@لیندر در اینجا شما بروید من سعی کردم خود را بدون نگاه و صحبت کردن به دوربین نسخه اما من لازم نیست که نوع مهارت پس من رفتم پایین در اندازه های کوچک ماهی تابه به آن را به چالش کشیدن”.

لیندر قدردانی از تلاش تیمی سابق خود و در توییتر نوشت – “شما همیشه به حال مهارت های دیوانه و من به یاد داشته باشید که شلیک برنده ما چند گراند اسلم.”

در ضمن اندی موری و آنجلیک کربر را در بازی مجازی مادرید باز بعد از این ماه پس از خاک رس-دادگاه رویداد لغو شد برگزارکنندگان گفت: در روز پنج شنبه.

بازیکنان را فراموش نبرد آنلاین در تنیس تور جهانی بازی ویدئویی به جمع آوری پول برای کسانی که مبارزه در ورزش و مردم تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سابق جهان تعداد آنهایی که موری و کربر که هر دو برنده سه گرند اسلم تک آهنگ عناوین در میان اولین ستاره به ثبت نام برای این مسابقات که از ویژگی های 32 بازیکن و اجرا از مارس 27-30.

“(آن) یک چالش جدید برای ما بازیکنان و چیزی است که من هرگز قبل از انجام شده است” گفت: کربر.

“این هیجان انگیز و فرصت خوبی برای رقابت از خانه در یک فرمت جدید. من به دنبال به جلو به شرکت کنند.” فرانسه ATP بازیکن لوکاس Pouille و اسپانیولی کارلا سوارز ناوارو نیز در آن شرکت کنند.

هر مرد و زن برنده خواهد شد و تصمیم بگیرید که چه مقدار از یک 150,000 یورو (164,000 تومان) کیف پول برای کمک مالی به “تنیس بازیکنان در حال حاضر رنج می برند از لحاظ اقتصادی”.

اضافی 50,000 یورو “را همه به سمت کاهش تاثیر اجتماعی از Covid-19 همه گیر”.

تنیس شده در مستند از اوایل ماه گذشته است و نه برنامه ریزی برای بازگشت تا 13 ژوئیه در اولین پس از لغو ویمبلدون برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>