جانباز Leander Paes’ نهایی ATP Tour بازی در خاک خانه به پایان رسید در یک ناامید کننده توجه داشته باشید به عنوان او و شریک زندگی خود را Matthew Ebden از دست داد به جفت Purav رجا و Ramkumar Ramanathan در مردان دو برابر نهایی از بنگالور باز در اینجا در روز شنبه.

Paes است که بازی در سال آخر خود را از تنیس حرفه ای و استرالیا شریک Ebden بودند هیچ بازی برای رقبای خود دست 3-6 0-6 در اجلاس clash است که به طول انجامید فقط 56 دقیقه است.

Paes, 46 و Ebden بود واجد شرایط برای نهایی پس از ضرب و شتم سوم دانه Andre Goransson از سوئد و اندونزی کریستوفر Rungkat 7-5 0-6 10-7 در نیمه نهایی.

رجا و Ramanathan, از سوی دیگر, وارد, گذشته چهار دور بعد از Saketh Myneni و مت رید استرالیا اذعان دیگر نیمه نهایی مسابقه.

هند کمپین در تک به پایان رسید روز پنج شنبه پس از امثال Prajnesh Gunneswarah, Sumit Nagal, Ramkumar Ramanathan, Saketh Myneni نیکی Poonacha و Sidhart Rawat-همه سقوط کردن.

بعد از شکست عاطفی پائیس گفت: او را دست به حمایت گسترده از جمعیت اصلی.

“این واقعیت که من بازی کردم من آخرین بازی در هند – آن را غرق در بعد از بازی زمانی که من در امضای امضا. یک دختر جوان – باید پنج یا شش سال – به من ‘One Last Roar’ t-پیراهن بود که دو برابر اندازه,” او گفت:.

“او آن را داد به من و گفت:” Leander شما می توانید با ثبت نام در این?’. او باید شده اند حدود 40 سال جوان تر به من و او می خواست از من تشکر کرد. آن را به معنای زیادی به من چرا که او به رسمیت شناخته شده و تلاش من را به زندگی حرفه ای من.

“و هنگامی که من امضا تی شرت و آن را به او داد او تبدیل به اطراف و گفت: “خداحافظ”. او گفت: خداحافظ. که یک راه بسیار خوبی برای رفتن” Paes اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im