لیندر Dendoncker حل و فصل دربی به عنوان گرگ برنده شدن در ویلا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ولورهمپتون واندررز نقل مکان کرد و به مقام پنجم در لیگ برتر در روز شنبه به لطف هافبک لیندر Dendoncker در نیمه دوم هدف در یک 1-0 برنده شدن در محلی رقیب استون ویلا.

پنجمین پیروزی از شش بازی لیگ فرستاده گرگ بالاتر از منچستر یونایتد و دو امتیاز جایگاه چهارم چلسی در مسابقه نهایی لیگ قهرمانان اروپا جای فصل آینده است. چلسی و منچستر یونایتد یک بازی در دست گرگ در حالی که 19-محل ویلا باقی می ماند در جدی سقوط مشکل پس از در نظر گرفتن دو امتیاز از شش بازی.

جناح آدما Traoré تاثیر ساخته شده برای گرگ ها با کمک به راه اندازی این هدف یک دقیقه پس از جایگزینی مهاجم Diogo Jota.

Traoré در بر داشت فضا در خط میانی تبدیل شده و شکست دو تکل قبل از پاشش توپ گسترده ای به جلو رائول خیمنز پایین سمت چپ. جیمنز شلاق در مقطعی که اسپانیولی جانی flicked به Dendoncker تحت فشار قرار دادند که توپ بر روی پای چپ خود را قبل از خان درون لوله تفنگ از آن گذشته دروازه بان Orjan Nyland.

Nyland تقریبا با استعداد گرگ سرب با یک, عجیب و غریب خطا در نزدیکی پایان نیمه اول.

به دنبال پرتاب توپ از توپ پرواز از پشت دست خود را و فرود آمد در Jota را در نزدیکی لبه محوطه جریمه. اما رو به جلو با عجله خود را به ضرب گلوله تا حدودی و آن را فقط بیش از این میره.

پس از ویلا را ترک کرده بود بازگشت مت Targett گرفته مجروح در اوایل با آنچه به نظر می رسد مصدومیت همسترینگ گرگ تهدید برای اولین بار زمانی که جیمنز را در نزدیکی پست میپره ذخیره شده در 19.

ویلا بهترین, بازیکن, به عنوان اغلب در این فصل بود رومینگ هافبک جک گریلیش. اما او تا به حال تاثیر کمی در برابر مربی نونو اسپیریتو سانتو به خوبی سازمان یافته تیم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>