لیگ عنوان نمی خواهد سرکوب لیورپول گرسنگی: هندرسون

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیورپول چالش پس از بسته بندی تا خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 30 سال است که برای حفظ شدت خود را و نگه داشتن فشار برای غنائم کاپیتان جردن هندرسون گفته است. باشگاه مهر و موم شده خود را 19th لیگ تاج با هفت لیگ باقی مانده پس از برنده لیگ قهرمانان سوپر جام یوفا و باشگاه جام جهانی سال گذشته است. هندرسون گفت: رسانه های بریتانیا ذهنیت تیم خود را هرگز تغییر.

“آنها می خواهید به نگه داشتن رفتن و حفظ بهبود به دلیل سخت کمی در حال حاضر ادامه دارد که قوام و شدت به نگه داشتن رفتن در بالاترین سطح نگه دارید برنده غنائم” او گفت:.

“این رفتن به یک چالش جدید برای ما به مقابله با و من هر نفس از ما که ما آن را ملاقات.”

هندرسون گفت: مدیر یورگن زیدان کمک خواهد کرد که آنها را حفظ تمرکز خود را.

“… ما دیدن مدیر به عنوان کسی که هرگز اجازه حواس او را پرت در راه آنچه که ما در حال تلاش برای رسیدن به” هندرسون اضافه شده است.

“پس از لیگ قهرمانان اروپا (فینال) شما می تواند خواسته آنها هنوز هم که درایو است که گرسنگی به رفتن و پیروزی بیشتر است ؟ و من فکر می کنم ما ثابت کرده اند در این فصل ما است.”

لیورپول دیدار, دوم قرار گرفته, منچستر سیتی در لیگ برتر در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>