لیگ فدراسیون برای تصمیم گیری زمانی که لالیگا را برمی گرداند و می گوید اسپانیایی PM

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت که او امیدوار لالیگا بازگشت “به زودی” و از آن خواهد شد لیگ و فدراسیون است که تصمیم می گیرید که پس از دولت شروع کاهش coronavirus محدودیت.

ورزش مورد تایید وزارت La Liga برنامه های روز پنج شنبه برای باشگاه به تست بازیکنان خود را برای coronavirus قبل از آنها بازگشت به آموزش به عنوان لیگ به نظر می رسد برای راه اندازی مجدد این فصل در ماه ژوئن پس از آن متوقف شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

اسپانیا یکی از اروپا به کشور بدترین ضربه با 25,100 مرگ و میر تحمیل سخت مستند در ماه مارس محدود بسیاری از مردم به خانه های خود. در عین حال پس از 49 روز آنها در حال حاضر افرادی مجاز به ترک خانه های خود برای ورزش است.

“من بیشتر از یک بسکتبال فن از طرفداران فوتبال, اما بیایید امیدوار باشیم که فوتبال را برمی گرداند به زودی” سانچز به خبرنگاران گفت:.

“این خواهد بود که لیگ و فدراسیون برای تصمیم گیری (زمانی که آنها بازگشت).

“ما شروع به اجازه می دهد فردی های آموزشی برای تیم های ورزشی است. بیایید امیدواریم که آن را به زودی, اما ما می خواهیم آن را هر چه زودتر در تلویزیون از در ورزشگاه, من می ترسم.”

جوخه را به بازگشت به آموزش در مراحل بعدی در هفته اول آموزش به صورت جداگانه و سپس حرکت به آموزش در گروه های کوچک و در نهایت به گروه های آموزشی — که نیاز به حداقل دو هفته قبل از آنها می تواند بازگشت به رقابت کامل.

اسپانیا ورزش عمده موسسات و دولت وزارت ورزش متعهد به تکمیل این فصل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>