لیگ-با-لیگ راهنمای به فوتبال اروپا را coronavirus shutdown

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیگ های فوتبال در سراسر اروپا شده اند به حالت تعلیق از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده بیش از 130,000 زندگی در سراسر این قاره است. مستند محدودیت ها در اثر در سراسر جهان اگر چه برخی از کشورها با احتیاط شروع به سهولت اقامت در خانه سفارشات.

AFP ورزش به نظر می رسد در آنچه ما می دانیم در مورد برنامه های در اروپا, لیگ برتر:

انگلستان

لیگ برتر ستاد در حال هدف قرار دادن بازگشت در ماه ژوئن و چند باشگاه باید آمادگی خود را در زمینه آموزش این هفته به عنوان آنها در “پروژه راه اندازی مجدد”. انگلیسی پرواز بالا قابل درک است که با هدف اجرای یک تست عملیات برای حفظ فوتبالیست ایمن با گزارش 26,000 آزمون به انتظارنشسته بودند برای بازیکنان و کادر. تیم می تواند بنا به گزارش بازگشت به آموزش کامل اواسط ماه مه و رزومه مسابقات در ژوئن 8, با این برنامه به بحث در جلسه سهامداران در روز جمعه.

این باشگاه باقی می ماند متعهد به پایان دادن به 2019-20 کمپین وجود دارد و قانع کننده مالی و دلایل قانونی به بازی بازی های باقی مانده 92 بازی. یک شکست به پایان فصل پیش بینی هزینه باشگاه های لیگ برتر حدود 1 میلیارد پوند ($1.2 میلیارد دلار).

مسابقات را تقریبا به طور قطع توان در پشت درهای بسته و باشگاه باید در این گزارش گفته شده است که تنها مورد تایید استادیوم می تواند مورد استفاده قرار گیرد با بالاتر گواهینامه سلامت از حد نرمال است.

اما حرفه ای بازیکنان فوتبال’ انجمن مطرح کرده اند این موضوع را از بازیکنان و نه مایل به در معرض خطر قرار داده با بازگشت بیش از حد به زودی.

اسپانیا

لالیگا بازیکنان قادر خواهید بود به راه اندازی مجدد آموزش های پایه از 4 مه بر اساس اسپانیایی برنامه های دولت اعلام کرد برای انتقال از یک سخت ویروس مستند. نخست وزیر پدرو سانچز گفت: این تصمیم بود حرکت اول در بلند کردن اجسام مستند اقداماتی که انجام خواهد شد در چهار مرحله در سراسر دو ماه. تنها در مراحل بعد از این فرآیند را کامل جلسات آموزشی قادر خواهید بود به جای.

لیگ جمهور خاویر Tebas امیدوار است لیگ می تواند شروع دوباره در اواسط ماه ژوئن. او گفت: “این یک گزینه نیست” برای لغو این فصل با توجه به اقتصادی, خرید اینترنتی, برآورد هزینه باشگاه حدود یک میلیارد یورو است.

“من نمی فهمم چرا وجود دارد که بیشتر در معرض خطر در حال بازی فوتبال در پشت درهای بسته با تمام اقدامات احتیاطی” از هر خط از کار Tebas گفت.

“در اسپانیا, فوتبال, مهم اقتصادی راننده است که ما نیاز به فعال سازی مجدد مانند بسیاری از دیگران است. ما همچنان به تمرکز بر روی این فعالیت مجدد در صورت مسئول و پیوستن به بهداشت و درمان توصیه های, به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

ایتالیا

ایتالیا با وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora هشدار داده Serie A می تواند به نام خاموش با لیگ رو “به طور فزاینده ای در مسیر باریک” خود را برای از سرگیری. دولت اجازه داده است فردی ورزشکاران برای از سرگیری آموزش در هفته آینده اما تیم های ورزشی از جمله فوتبال باید صبر کنید حداقل تا مارس 18. این حرکت بود با ایتالیا بازیکنان فوتبال’ union “را به عنوان تبعیض آمیز و حتی غیر منطقی”.

تمام 20 بالا پرواز باشگاه به اتفاق آرا تصمیم گرفت تا برای تکمیل لیگ برتر فصل, اما تصمیم نهایی بر عهده دولت است. یک جلسه اضطراری باشگاه روز جمعه برگزار خواهد شد. Spadafora پیشنهاد “اکثریت می تواند از ما بخواهید به حالت تعلیق در این فصل و آماده سازی برای قهرمانی بعدی به عنوان بهترین امکان پذیر است”.

فوتبال ایتالیا سران در حال حاضر به عقب رانده پایان سری A فصل از 30 ژوئن تا اوت 2. هدف از بازگشت به رقابت در اوایل ماه ژوئن تبدیل شده است غیر عملی تغییر تاریخ نسبت به ماه ژوئن 10-14.

راه حل دیگری که تبلیغ می شود یک بازی را به خود اختصاص دهد Scudetto و مقدماتی مکان برای رقابت های اروپایی و تعیین سقوط.

آلمان

بوندسلیگا می تواند رزومه توسط “وسط و یا پایان مارس” با توجه به کشور های ورزشی وزرای اگر چه آن را هنوز هم نیاز به چراغ سبز از آنجلا مرکل دولت است. صدراعظم مرکل دیدار خواهد کرد رهبران دولت در برلین در روز پنج شنبه زمانی که امید است این لیگ خواهد شد اعطا مجوز به سر بازی از مه 16. باشگاه بازگشت و به آموزش در شروع ماه در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و بازی ها می توان به بازی در پشت درهای بسته با مقیاس رویدادهای عمومی ممنوع در آلمان تا اوت 31.

بوروسیا دورتموند اجرایی هانس-یواخیم Watzke آخر هفته گذشته هشدار داد که “کل بوندسلیگا خواهد شد” مگر اینکه لیگ شروع مجدد.

آلمان برتر باشگاه های از جان گذشته برای لیگ فصل به پایان خواهد رسید 30 ژوئن به منظور ادعا می کنند یک قسط از پول های تلویزیونی به ارزش 300 میلیون یورو ($325 میلیون).

اولیه چسبیده نقطه تست از بازیکنان که منتقدان ادعا می شود یک بار اضافی در آلمان نظام سلامت است.

فرانسه

این Ligue 1 فصل به نظر می رسد بیش از, پس از نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ گفت: فوتبال حرفه ای نمی توانند رزومه تا سپتامبر است. لیگ فرانسه دیدار خواهد کرد روز پنج شنبه “به تجزیه و تحلیل ورزشی و عواقب اقتصادی” از سوی دولت اعلام خواهد شد. فرض کنید نه بیشتر مسابقات را در محل لیگ باید تصمیم بگیرد که چگونه به پایان فصل. این قابل درک است که فرانسه نمی خواهد دنبال رهبری هلند که تصمیم به از درجه اعتبار ساقط فصل خود را با هیچ قهرمان سقوط و یا ارتقاء.

نهایی دادن را می توان بر اساس جدول رده بندی به عنوان آنها هستند و یا با استفاده از به طور متوسط امتیاز در هر بازی.

ورزش روزانه l’equipe محاسبه است که این دو بخش در حال حاضر می تواند در از دست 243 میلیون یورو ($264 میلیون) از شبکه Canal Plus و beIN Sports به همراه 35 میلیون یورو برای حقوق بین المللی. است که در بالای از دست دروازه رسید و حمایت.

در جای دیگر

هلندی فا پایان دادن به فصل در هفته گذشته به عنوان اردویسه شد اول لیگ برتر اروپایی به نام خاموش با توجه به بحران بهداشت و درمان. هیچ عنوان اهدا خواهد شد و وجود خواهد داشت هیچ سقوط و یا ارتقاء. بلژیک لیگ برتر است انتظار می رود به یک تصمیم مشابه در هفته آینده تایید این فصل با باشگاه بروژ در خط اعلام می شود قهرمانان با 11 بازی unplayed.

سرنوشت اسکاتلند لیگ برتر است تا در هوا. بحث رای گیری به پایان رسید و فصل در کمتر از سه بخش وجود دارد اما امیدوار بالا پرواز می تواند راه اندازی مجدد پشت درهای بسته و اگر با توجه به تایید دولت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>