لاتزیو در چلسی به عنوان پاشنه coronavirus نگرانی تلفات سری برنامه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لاتزیو نگه داشته و پیشنهاد خود را برای اولین سری یک عنوان در 20 سال در آهنگ به عنوان آنها باقی می ماند یک نقطه در پشت رهبران یوونتوس با 3-2 برنده شدن در جنوا در یکشنبه اما چهار سری مسابقات به تعویق افتاد و در حال رشد در میان coronavirus نگرانی در شمال ایتالیا. قهرمان Juve تا به حال لبه پایین باشگاه SPAL 2-1 در شنبه اما لاتزیو در پاسخ به نگه داشتن فشار در بالا گسترش بدون شکست خود را به اجرا در لیگ به 20 بازی در شمال غربی شهر بندر.

سوم قرار اینتر میلان که شش امتیاز پشت سر یوونتوس دیدم بازی خود را روز یکشنبه در سن سیرو برابر سامپدوریا به تعویق افتاد, با پنجشنبه هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران در بلغاری باشگاه فولاد خوزستان در خطر همراه با تعطیلات آخر هفته بعدی لیگ برخورد با یوونتوس در تورین. سه دیگر بالا پرواز مسابقات نیز تحت فشار قرار دادند — بین تورینو و پارما مقابل آتالانتا سسولو و هلاس ورونا مقابل کالیاری.

نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد اواخر روز شنبه که تمام رویدادهای ورزشی در دو مناطق شمالی خواهد بود به حالت تعلیق در روز یکشنبه. قوی اقدامات گرفته در ایتالیا با بیش از 152 تایید موارد coronavirus در شیوع است که ادعا کرده سه زندگی در کشور است.

“من فکر می کنم این حق را به اقدامات احتیاطی لازم است گفت:” لاتزیو مربی سیمون Inzaghi.

“انجام بسیاری از پیشگیری سعی کنید به شکست و درک مشکل با توقف قهرمانی زیرا ما نباید دست کم گرفتن آنچه که اتفاق می افتد.”

در زمین جنوا آدم Marusic بازکن گل برای لاتزیو با کمتر از دو دقیقه در ساعت قبل از چیرو بی حرکت بالا پرواز پیشرو گلزن این فصل مشبک خود را 27 سری آ هدف از این کمپین شش دقیقه از نیمه دوم.

ایتالیایی مهاجم کشیده شش گل روشن از ستاره یوونتوس کریستیانو رونالدو که به ثمر رساند به رکورد برابری 11th متوالی سری بازی در 1000 هفتم مسابقه حرفه ای در برابر SPAL.

فرانچسکو Cassata کشیده یک برای سقوط-تهدید میزبان اما Danilo Cataldi امن لاتزیو تمام سه امتیاز با وجود دومنیکو Criscito اواخر تسلی.

“ما در حال انجام کاری بزرگ است. بیابان آن را می دانم و من پنهان نیست از گفتن آن” گفت: Inzaghi.

“در 21 بازی بین قهرمانی و سوپر جام ما برنده 17 بار. در دیگر مسابقات ما خواهد بود اما در اینجا شما باید به مبارزه با یوونتوس و اینتر.

“ما وجود دارد در تعقیب و ما سعی خواهد کرد برای مبارزه کنند.”

پنجم-قرار داده رم به پایان رسید خود را در چهار بازی اجرا winless از جمله سه شکست با یک 4-0 موفقیت بیش از دون لچه.

پائولو فونسکا طرف نگه داشتن تماس با آتالانتا در چهارم که سه امتیاز جلوتر در فینال لیگ قهرمانان اسکله با یک بازی در دست است.

ترکی مهاجم Cengiz تحت برداشت Henrikh Mkhitaryan صلیب به آتش رم جلوتر بعد از سه ماهه از یک ساعت در رم.

ادین ژکو راه اندازی Mkhitaryan دوم هشت دقیقه قبل از استراحت با بوسنی خود را در اتصال با یک کم هارت لن عبور برای سومین با نیم ساعت به رفتن.

لن با عجله از طریق منظمی شیر در یک چهارم پس از 79 دقیقه پس کار خوب از هر دو ژکو و کارلس پرز برای اولین پیروزی در ورزشگاه المپیک از 15 دسامبر.

لچه سه امتیاز بیش از منطقه سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>