انتقاد شدید نماینده مجلس تهمت برای اهدای هواکش به انتخاب کشورهای

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک سناتور دموکرات ادعا کرده است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هزینه بیش از USD200 میلیون نفر برای اهدای هواکش در طول Covid-19 همه گیر است که به اتهام طرفداری از کشورهای شخصا انتخاب توسط رئیس جمهور ایالات متحده.

در میان کشورهای که ارائه شده زندگی-صرفه جویی در ماشین آلات و روسیه و هند و آفریقای جنوبی گفت: سناتور رابرت منندز عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا. “با توجه به مقیاس و ماهیت زمان (Covid-19) بحران ضروری است که ما اطمینان از استفاده موثر از کمک های آمریکا به دلار,” او نوشت: در نامه ای به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از اداره مشکوک تصمیم به صرف اطلاع رسانی کنگره مورد نیاز برای ارسال هواکش در طول بیماری همه گیر. “ارائه هواکش به کشورهایی که به آنها نیاز حیاتی است اما همانطور که با هر گونه کمک باید انجام شود در یک مولد و شفاف. به این منظور شورای امنیت ملی (NSC) در همکاری با ایالات متحده برای توسعه بین المللی (USAID) باید اطمینان از شفافیت و پاسخگویی بیشتر در اطراف ارائه هواکش,” او گفت:.

منندز گفته است که بدون fulsome توضیح آژانس را تهیه و ارائه هواکش به یک گروه را انتخاب کنید از کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات به کشتی بیش از 7,500 هواکش خارج از کشور فقط 40 کشور نمونه پتانسیل تبادلی سیاسی ما کمک های خارجی و خطرات بیشتر خدشه دار کردن USAID شهرت به عنوان یک غیر سیاسی کمک کرد.

تکرار نگرانی های خود را در یک نامه جداگانه به USAID اقدام مدیر جان Barsa, منندز خواستار شفافیت بیشتر در مورد نقش های مربوطه از آژانس توسعه بین المللی و شورای امنیت ملی در توزیع فرآیند تصمیم گیری و دولت آمریکا را به تلاش برای اطمینان حاصل شود که Covid بیماران خارج از کشور باید دسترسی عادلانه به صرفه جویی در زندگی هواکش.

به تاریخ USAID ارسال شده دو کنگره اطلاعیه (CN) ترسیم دولت قصد دارد به صرف دلار آمریکا حدود 202 میلیون در جهانی بهداشت برنامه ذخیره اضطراری بودجه و حمایت اقتصادی بودجه ارائه شده توسط مرکز مراقبت اقدام به خرید 7,582 هواکش به توزیع نزدیک به 40 کشور منندز به اقدام Administratior Barsa.

“در حالی که اطلاعیه ارائه برخی از اطلاعات من نگران آن است که شورای امنیت ملی را تحت تاثیر قرار در این تصمیم گیری هر دو circumvents دیرینه USAID تهیه و پاسخگویی سیاست و میافزاید برنامه های سیاسی به چه USAID اختصاص آن جهانی بهداشت و اورژانس صندوق ذخیره منابع,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>