آخرین coronavirus به روز رسانی در ماهاراشترا: با 47 مورد جدید دولت در حال حاضر 537…

ماهاراشترا وزارت بهداشت در روز شنبه گزارش داد 47 موارد جدید Covid-19 از جمله 28 از بمبئی و گفت: تعدادی از کروناویروس مبتلا به بیماری افزایش یافته است به 537 در دولت است.

در میان بقیه Covid-19 بیماران 15 در تانه منطقه دو در پونا و در امراواتی و پیمپری-چینچواد, مقامات گفت.

بمبئی یک بار دیگر به عنوان بدترین آسیب دیده از بیماری کروناویروس در غرب دولت که دیدم اولین مورد در مارس 9 و گزارش حداقل 20 مرگ و میر.

شهر دولت مستقر 474 تیم در سراسر 241 مهار مناطق و بررسی حداقل 900,000 مردم به عنوان بخشی از طرح خود برای جلوگیری از گسترش Sars-Cov-2 ویروس از طریق انسان به انسان تماس بگیرید.

یک تیم دو یا سه هیات از Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) است برای شناسایی یک مهار منطقه که در آن حداقل یک فرد دارای آزمایش مثبت برای Covid-19.

آنها را به انجام درب-به-درب نظرسنجی و پرسشنامه پاسخ داده شده توسط همه ساکنان آن منطقه.

این Covid-19 خانواده بیمار و ساختمان در حال شناسایی به عنوان یک خوشه در منطقه و حداقل چهار تا پنج مجاور ساختمان ها در همه طرف در حال نقشه برداری در مهار منطقه بسته به منطقه تراکم جمعیت.

بیشتر جمعیت تراکم گسترده تر شعاع مهار منطقه یک باشگاه رسمی بهداشت گفت: در روز جمعه.

همچنین بخوانید: Coronavirus گسترش می تواند فقط از طریق تنفس و صحبت کردن می گویند دانشمندان

با توجه به BMC پروتکل خانواده و همسایگان مثبت بیماران تست شده هستند به عنوان آنها در نظر گرفته در معرض خطر است. دیگر ساکنان ساختمان در نظر گرفته شده کم خطر هستند و به سادگی خواسته بود در خانه قرنطینه.

آنها همچنین خواسته به نگه داشتن یک برگه در حال ظهور علائم. ساکنان ساختمان های مجاور در مهار منطقه نیز مورد بررسی. ورود و خروج از یک مهار منطقه محدود شده است و شديد مستند پروتکل ها در محل قرار داده.

در تمام مناطق دیگر در ماهاراشترا اما خوشه های شناسایی تنها اگر حداقل سه نفر از افراد یافت می شود Covid-19 مثبت در این منطقه است. پس از آن به مساحت 3 کیلومتر مربع است که به نمایش در آمد.

ماهاراشترا نیز ردیابی اعضای Tablighi Jamaat که با حضور در یک رویداد در دهلی Nizamuddin مرکز در ماه مارس است.

دولت توانسته است با تماس با 1033 نفر از 1225 که رفت به Nizamuddin مرکز قرار داده و 738 در دولت امکانات قرنطینه.

ماهاراشترا در جمعه ترسیم هفت نفر—دو نفر هر یک در پونا پیمپری- – چینچواد و Ahmednagar و یکی در هینگلی منطقه—که با حضور Tablighi Jamaat رویداد و باید آزمایش مثبت است.

ماهاراشترا دولت نیز گفت: ممکن است در پایان این مستند در 14 آوریل و زمانی که در سراسر کشور محدودیت های اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مجموعه برداشته شود.

راجش Tope دولت وزیر بهداشت گفت: دولت به احتمال زیاد به گسترش این مستند توسط یک زن و شوهر از هفته بیشتر به خصوص در بمبئی و سایر مناطق شهری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر