لالیگا: باهوش بنزما کمک کمک می کند تا به رئال مادرید برود روشن در بالا

رئال مادرید کریم بنزما تولید بی پروا پشت پاشنه بلند کمک برای کاسمیرو به نمره به عنوان آنها ضرب و شتم اسپانیول 1-0 دور روز یکشنبه برای سرمایه گذاری در بارسلونا لغزش-تا یک روز قبل از آن و حرکت دو نقطه روشن در لالیگا. کاسمیرو هافبک برزیلی تضعیف به زمین به راهنمای توپ خانه در سکته مغزی از حاصل کار دو تیم پس از بازی در یک سکته مغزی از نبوغ از بنزما که کشیده توپ را از طریق پاهای خود نشانگر برنارد اسپینوزا برای پیدا کردن تیمی اش.

کاسمیرو زد مستقیم به فرانسوی بنزما برای تشکر از او را برای تصویب و اختصاص داده شده به هدف به او.

“هدف متعلق به کریم. ما استفاده می شود به کیفیت او به ارمغان می آورد به بازی و من تا به حال به آن جشن می گیرند با او به خاطر آن بود که همه به او” کاسمیرو گفت.

“ما می دانیم که چگونه خوب او است و به همین دلیل من به نام توپ به عنوان من می دانستم که او غیر روحانی توپ را به من.”

مربی زیدان افزود: “من تعجب نیست توسط چه کریم را در همه او یک بازیکن است که نگه می دارد چیزهای اختراع در زمین و کنترل خود و backheel فوق العاده بود. آن را ممکن است بهترین قطعه از بازی فصل است.”

واقعی بازیکنان در آغوش یکدیگر هنگامی که سوت پایان بازی وارد به سیگنال پنجمین پیروزی متوالی که آنها را در زمان بالا در 71 امتیاز پس از 32 بازی. بارسا که برگزار شد به تساوی 2-2 در Celta Vigo در شنبه دوم در 69.

اسپانیول, بازی, بازی اول خود تحت سرپرست فرانسیسکو Rufete پس از او چهارم خود را مدیر یک مشکل کمپین باقی می ماند ریشه به پایین در 24 امتیاز.

کاسمیرو واقعی بود خطرناک ترین بازیکن و نزدیک را باز کرد به ثمر رساند در اوایل با یک شات از نیمه خود را که مجبور دروازه بان اسپانیول دیگو لوپز به تقلا بازگشت خود را به سوی خط و فشار توپ را دور.

کاسمیرو پس از آن به نحوی از دست رفته هدف با یک هدر هنگامی که او به نظر می رسد بینام از محدوده نزدیک اما او به زودی ساخته شده جبران لطف سریع فکر بنزما.

“این است که چگونه من دیدن فوتبال و من می توانید ببینید کاسمیرو ورود” اضافه شده بنزما. “این خوب کمک کند اما هدف مهم تر کاسمیرو خوب بود و ما سه امتیاز مهم پس از یک بازی بسیار دشوار است.”

واقعی نگاه در کنترل بسیاری از بازی اما تا به حال به تحمل دو پر رو لحظه در مراحل نهایی است.

اسپانیول را اسپینوزا بود اینچ به دور از اتصال با یک توپ که فلش در سراسر این صورت هدف در حالی که مدافع واقعی Marcelo مجبور شد برای جلوگیری از یک شات در زمان اضافه شده است که او تقریبا منحرف به شبکه خود را دارد اما توپ skidded گسترده است.

(گزارش شده توسط ریچارد مارتین; ویرایش توسط کن فلک)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *