عدم اعتماد ممکن است تاخیر د-تشدید درگیری های مرزی: مقامات

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

متارکه از هندی و چینی سربازان در رو کردن سایت های همراه مورد مناقشه خط کنترل واقعی (لاک) و د-تشدید درگیری های مرزی در حال مذاکره با سران فرماندهان نظامی در هر دو طرف انتظار می رود که باعث کندی پیشرفت به دلیل “بی اعتمادی عمیق” و در ادامه چینی ساخت که سوالات مردم و ارتش آزادی بخش را (PLA) قصد افراد آشنا با تحولات روز پنجشنبه گفت.

معکوس کمبود اعتماد ایجاد شده توسط وحشیانه برخورد در Galwan دره ای که در سمت چپ 20 سربازان هندی و تعداد نامعلومی از سربازان مرده خواهد بود بسیار سخت است و انتظار می رود به عنوان یک مانع به متارکه و د تشدید فرآیندهای یکی از مقامات گفت: به شرط ناشناس ماندن.

روز پنجشنبه وزیر دفاع Rajnath Singh و امور خارجی وزیر S Jaishankar در مورد تحولات در مشکل مرز. آنها ملاقات دو روز پس از هند و چین ارتش موافقت کرد به کار بر روی یک “سریع, مرحله به مرحله و گام به گام عاقلانه د-تشدید” جنگ “در اولویت” در طول ماراتن مذاکرات میان فرماندهان ارشد در Chushul در Ladakh. جزئیات این بحث بین دو وزیر نمی شد بلافاصله شناخته شده است.

سینگ قرار بود به بازدید لاداخ برای بررسی امنیت در جمعه اما وزیر معوق خود مراجعه کنید. سفر خود را دوباره برنامه ریزی شده, مقامات گفت.

ژوئن 30 جلسه سوم تلاش از هندی و چینی ژنرال به برخی از پیشرفت در اجرای دلهره آور متارکه طرح توافق در دو نوبت قبلی و تصریح کرد دوباره در روز سه شنبه — با هدف به تدریج کاهش تنش ها تشدید ساخت تا از نیروهای هر دو طرف مرز.

این Galwan ولی زد و خورد ایجاد عوارض شدید و هر گونه دستیابی به موفقیت قابل توجهی در کاهش تنش نیست و انتظار می رود در هر زمان به زودی گفت: یک دوم رسمی بوده و ردیابی نظامی و دیپلماتیک در سطح ایران.

“وجود دارد هیچ تغییری در این وضعیت بر روی زمین در نقاط. هر دو طرف باید سخت نظامی خود را در وضعیت بدنی در منطقه است. این است برای رفتن به مسافت های طولانی که ما شک و تردید جدی در مورد PLA را صداقت برای بازگرداندن وضعیت موجود حول و حوش (اوایل آوریل) در مناطق استراتژیک به خصوص Pangong Tso,” او گفت: درخواست ناشناس ماندن.

متارکه (زمانی که آن شروع می شود) را شامل نیروهای رقیب عقب کشیدن چند صد متر از رو کردن سایت های بیشتر عقب نشینی در مراحل به عنوان طرح های پیچیده پیشرفت در تکنولوژی پایه ای بر روی زمین هر 72 ساعت توسط هر دو طرف به عنوان گزارش شده توسط HT در روز پنج شنبه.

متارکه روند خواهد بود “پیچیده” حتی اگر 30 ژوئن نظامی بحث “منعکس تعهد” از هر دو طرف برای کاهش تنش در انتخابات گفت: در روز چهارشنبه.

“مسئله بزرگ در اینجا وجود دارد که اعتماد بین دو طرف پس از 15 ژوئن زد و خورد. متارکه روند خواهد بود دراز کشیده و آهسته به عنوان هر دو طرف را بررسی کنید و دوباره بررسی آن در هر مرحله با احتیاط شدید. چیزهایی که می شده اند متفاوت اگر Galwan ولی خونریزی اتفاق افتاده بود گفت:” سپهبد Vinod Bhatia (retd) سابق مدیر کل عملیات نظامی است.

بیشتر جلسات انتظار می رود در نظامی و دیپلماتیک سطوح برای شکستن بن بست.

ژوئن 30 گفتگو میان هیئت های رهبری سپهبد Harinder سینگ فرمانده له مبتنی بر 14 سپاه و سرلشگر لیو لین فرمانده جنوب سین کیانگ نظامی منطقه بود, دور دوم مذاکرات بین آنها پس از برخورد مرگبار. یک متارکه طرح با چکش توسط دو فرمانده در اولین جلسه خود را در ژوئن 6 شد در حال اجرا در برخی از مناطق از جمله Galwan ولی زمانی که خشونت رو کردن صورت گرفت.

این دو هیئت به رهبری فرمانده کل سپاه-رتبه افسران نیز ملاقات کرد و در 22 ژوئن و به یک اجماع در disengaging از درگیری در امتداد مرز مورد مناقشه. اما همه چیز تغییر نکرده بود در روی زمین که منجر به جلسه سوم در تاریخ 30 ژوئن.

سمت هند تصریح کرد: در روز سه شنبه تقاضای خود را برای عقب نشینی از نیروهای نظامی از چندین درگیری در امتداد لاک و به دنبال ترمیم وضعیت موجود حول و حوش (اوایل آوریل) در زمینه های کلیدی از جمله Pangong Tso, Galwan دره و استراتژیک Depsang دشت, جدا از تاکید بر نیاز به نازک شدن نظامی ساخت در منطقه است.

چین متوقف نظامی خود را فعالیت در منطقه در نزدیکی Pangong Tso, Galwan دره و Depsang دشت از افسران ارشد را برای ملاقات و بار دوم در ژوئن 22. چینی ها هنوز هم در آن گفت: اولین رسمی ذکر شده در بالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>