عدم وجود اینترنت در کشمیر جلوگیری از پزشکان از مبارزه با کروناویروس: گزارش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند وزارت بهداشت در روز دوشنبه دعوت از پزشکان در کشمیر به یک جلسه آموزش آنلاین در مدیریت هواکش – تجهیزات مهم برای بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

ترین اما قادر به شرکت به دلیل طولانی در حال اجرا محدودیت هایی در اینترنت است که باید مانع کسانی که زندگی در کشمیر از دسترسی به اطلاعات در مورد coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از یک هزار نفر در هند, کشته شدن 29.

کشمیر شده است زمان پس از دهلی نو محروم از آن از استقلال خود را در ماه اوت است.

مقامات بازداشت هزاران نفر و معرفی یکی از طولانی ترین در حال اجرا اینترنت خاموش شدن ناگهانی تنها بازگرداندن محدود 2G اینترنت تلفن همراه در ماه ژانویه است.

همچنین بخوانید: شیوع کروناویروس: Huawei ارائه می دهد 5G تصویربرداری حرارتی, راه حل برای مقامات

با وجود درخواست از چندین گروه حقوق به طور کامل سهولت محدودیت های دولت خودداری کرده است. اکثر مردم در این منطقه فقدان ارتباطات باند پهن.

دکتر سهیل Naik, رئيس جمهور از اصلی پزشکان انجمن در کشمیر گفت: آموزش و پرورش درایو دیده می شود در جای دیگر در هند در مورد علائم و نشانه های ویروس را غیر ممکن به اجرا در منطقه است.

“ما می خواهیم به آموزش مردم از طریق جنسی است که ممکن است در سرعت 2G. ما معلول در صورت عدم وجود اینترنت پر سرعت,” او گفت:.

در نامه ای به مقامات حقوق بشر, گروه اینترنتی بنیاد آزادی گفت: سرعت اینترنت در کشمیر بودند “محزون می خوانی کافی” برای گسترش پیام اطراف مبارزه با کروناویروس تهدید.

اینترنت محدودیت هایی نیز مانع تلاش ها به خانه از مدرسه کودکان است.

G. N. Var رئیس جمهور از همه مدارس خصوصی انجمن در کشمیر گفت: این سازمان در حال آماده کلاس های آنلاین برای 650,000 کودکان مشغول به تحصیل در مدارس خود اما تا به حال شده است قادر به معرفی آنها.

همچنین بخوانید: Coronavirus: دولت هند MyGov برنامه تا به برخی از اسطوره-busters برای شما

“ما قادر به برقراری ارتباط با دانش آموزان با توجه به اتصال به اینترنت. آن است که 2G و آنها قادر به دانلود و مطالعه مواد,” او گفت:. “من قادر به درک چرا آنها نمی بازگرداندن اینترنت با سرعت بالا. قبل از آن آنها تا به حال یک بهانه ای از نظم و قانون مشکلات اما در حال حاضر وجود دارد این است که حکومت و ترس از coronavirus و هیچ کس جرات به بیرون می آیند.”

Vasudha Gupta سخنگوی هند وزارت کشور که مسئول سیاست در کشمیر کاهش یافته است به نظر.

کشمیری گرفته اند به رسانه های اجتماعی به شوخی در مورد وضعیت خود را.

“اگر کسی می خواهد راهنمایی در مورد زنده ماندن در قرنطینه و یا یک مستند من سال تجربه در اختیار من,” رئیس سابق وزیر Omar عبدالله گفت: در یک صدای جیر جیر پس از آزادی از هشت ماه از بازداشت بدون محاکمه در مارس 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>