Labs مجموعه برای شروع کار بر روی ترک خوردگی coronavirus کد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط آمیتا سینها | پونا | منتشر شده در تاریخ: مارس 24, 2020 1:58:40 am

coronavirus india, coronavirus lockdown, coronavirus india deaths, coronavirus india death, coronavirus covid-19, janta curfew, coronavirus news, coronavirus testing, coronavirus vaccine, coronavirus cure, coronavirus symptoms, coronavirus pandemic, coronavirus deaths, coronavirus cases, Indian express تا کنون تنها دو توالی ژنوم این ویروس شده اند استخراج شده از بيماران و عموم با جامعه علمی است. (عکس)

با دولت این امکان عمومی آزمایشگاه های خارج از ICMR (شورای تحقیقات پزشکی هند) اکوسیستم برای دسترسی و رسیدگی رمان Coronavirus نمونه کار است که در نهایت مجموعه ای برای شروع روز خود استخراج ژنوم توالی است که می تواند منجر به اطلاعات مربوط به مبدا, راه های انتقال و ممکن است خطوط درمان ویروس.

آن می تواند همچنین فاش کردن اطلاعات در مورد اینکه آیا ویروس نشان دادن هر گونه نشانه ای از تضعیف و یا اینکه آیا گسترش این ویروس در هند به احتمال زیاد به دنبال مشابه مدار همانطور که در جاهای دیگر.

برخی از آزمایشگاه های دولتی امید به شروع به گرفتن ویروس جدا شده از پونا-بر اساس موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در چند روز آینده و شروع کار بر روی توالی اواخر این هفته.

تا کنون تنها دو توالی ژنوم این ویروس شده اند استخراج شده از بيماران و عموم با جامعه علمی است. این انجام شد توسط دانشمندان در دا. در سطح جهان بیش از 950 ژنوم توالی که تا کنون استخراج شده است.

ژنوم توالی اشاره به منحصر به فرد ساختار ژنتیکی هر موجود زنده. بیش از یک دوره از زمان با توجه به عوامل متعددی از جمله شرایط آب و هوایی موجودات توسعه جزئی اما دائمی تغییرات در کدهای ژنتیکی به نام جهش که مسئول این تنوع است که دیده می شود در هر ارگانیسم. برای مثال ویروس فشار در حال حاضر در گردش خون در جمعیت هند می تواند دستخوش برخی از جهش و می تواند متفاوت از آنچه در حال حاضر در جمعیت های دیگر و یا مناطق. این جهش ها مشاهده می شود تنها در صورتی که توالی ژن استخراج شده از, چند نمونه از ویروس.

“ما امیدوار به شروع به گرفتن ویروس نمونه از NIV در چند روز آینده. آن را تنها دو روز به عقب که مصوبات قانونی اعطا شد برای اجازه دادن به غیر ICMR آزمایشگاه دسترسی به این ویروس در نمونه است. ما باید شروع به توالی ژنوم خیلی زود” گفت: Rakesh Kumar Mishra, مدیر حیدرآباد بر اساس مرکز سلولی و مولکولی زیست شناسی (CCMB). CCMB بخشی از شبکه ای از آزمایشگاه های اجرا شده توسط شورای پژوهش های علمی و صنعتی.

دیگر CSIR آزمایشگاه مانند دهلی نو-بر اساس موسسه ژنومیک و یکپارچه زیست شناسی (IGIB) و برخی از کسانی که مشغول به کار در زیر گروه بیوتکنولوژی به احتمال زیاد برای پیوستن به این تلاش.

یک سوال کلیدی دانشمندان خواهد بود به دنبال پاسخ این است که آیا شده است وجود دارد تغییر در قدرت این ویروس توانایی خود را برای آلوده و آسیب رساندن انسان است.

“ما نیاز به انجام چندین توالی احتمالا 50 تا 100 قبل از ما می توانید به دست آوردن هر گونه آماری داده ها نشان می دهد هر جالب جهش است که می تواند معنی دار و یا مفید. اگر ما فقط نگاهی به چند مجموعه آنها ممکن است نشان نمی دهد هر گونه تغییر” Mishra گفت.

“واقعی کار استخراج کدهای ژنتیکی طول می کشد یک زن و شوهر از روزها و این روزها چندین آزمایشگاه و علمی گروه قادر به انجام آن است. آن دیگر بسیار بالا-فناوری شغل,” او گفت:.

در حالی که هند به اشتراک گذاشته شده تنها دو توالی ژنوم ویروس, چین, این کشور که در آن سرچشمه علنا مشترک بیش از 220 توالی. کشورها را مجبور به mandatorily به اشتراک گذاری تمام داده های خود را با جامعه علمی بین المللی اما های کند سرعت بخشیدن به تلاش جهانی نسبت به واکسن یا کشف مواد مخدر.

در اینجا سریع coronavirus راهنمای برای شما به ماندن بگیرید به روز شده: که همه باید آزمایش Covid-19 و هنگامی که? | چگونه شما باید قرنطینه خودتان ؟ | چگونه اغلب (و چگونه) شما باید به تمیز کردن خانه خود را ؟ | چه Janata مقررات منع رفت و آمد اعلام شده توسط PM مودی? | که محدود از آمدن به هند و از کی ؟ | چه مدت می تواند ویروس های زنده بر روی سطوح و یا در هوا در اطراف شما ؟ | هنوز هم بیشتر Coronavirus Q&A توضیح داده شده در اینجا

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>