آزمایشگاه ساخته شده و آنتی بادی آزمایش نشان می دهد وعده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک آزمایشگاه ساخته کوکتل آنتی بادی وارد شده در اواخر مرحله آزمایش های بالینی در ایالات متحده برای ارزیابی توانایی خود را برای جلوگیری و درمان بیماری کروناویروس (Covid-19) که آلوده حداقل 12.5 میلیون نفر کشته و حدود 560,00 از آنها در سراسر جهان از ماه دسامبر است.

ما بیوتکنولوژی شرکت Regeneron اعلام شروع فاز 3 تجربی آنتی بادی مونوکلونال کوکتل REGN-COV2 در برابر Covid-19 این هفته در همکاری ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID). اواخر فاز آزمایشی را ارزیابی توانایی خود را برای جلوگیری از عفونت در میان نزدیک اطلاعات تماس افراد آلوده مانند اعضای خانواده.

آنتی بادیهای مونوکلونال هستند آزمایشگاه ساخته شده از پروتئین است که قانون طبیعی مانند آنتی بادی و کار با شناسایی و اتصال به ویروس آن را از بین ببرد. آنها در حال حاضر در حال استفاده برای درمان بیماری های مختلف و از جمله سرطان آسم, بیماری کرون و آرتریت روماتوئید.

REGN-COV2 دو آنتی بادی های متصل و غیر رقابتی به بحرانی گیرنده اتصال دامنه ویروس سنبله پروتئین برای جلوگیری از عفونت.

REGN-COV2 نیز نقل مکان کرد و به مرحله 2/3 بخش از دو تطبیقی فاز 1/2/3 آزمایشات تست کوکتل توانایی برای درمان در بیمارستان بستری و غیر بستری (سرپايي) بیماران با Covid-19. این آزمایشات شامل 1,850 بستری بیماران و 1,050 بیماران سرپایی در 150 سایت در آمریکا و برزیل و مکزیک و شیلی. این داده های اولیه انتظار می رود بعد از این تابستان با توجه به Regeneron.

“ما در حال اجرا به طور همزمان تطبیقی آزمایشات به منظور به حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است به ارائه یک راه حل بالقوه برای پیشگیری و درمان Covid-19 عفونت حتی در میان جریان جهانی همه گیر” دکتر George D. Yancopoulos بنیانگذاران رئیس جمهور و رئیس علمی Regeneron گفت: در این شرکت انتشار اخبار.

Regeneron را آنتیبادی کوکتل تست خواهد شد در چهار مطالعه جداگانه جمعیت که شامل بستری Covid-19 بيمار; افراد مبتلا به بیماری خفیف; افراد سالم در معرض خطر آلوده شدن و سالم افرادی که آمده اند به تماس نزدیک با فردی که بیمار است.

ما بر اساس داروسازی غول الی لیلی و کانادا بر اساس AbCellera نیز شروع به تست خود پادتن درمان در انسان ژوئن 1.

چند محور مطالعات به بررسی خارج از برچسب استفاده از ضد التهابی آنتی بادی مونوکلونال مواد مخدر توکلیزوماب برای درمان Covid-19 آغاز شد و در هند در ماه گذشته. این خط دوم مواد مخدر استفاده می شود برای درمان آرتریت روماتوئید و آثار کاهش نابجا میزبان پاسخ ایمنی بدن است که منجر به التهاب سايتوکين طوفان و مرگ در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار. التهابی سايتوکين طوفان متوقف می شود اکسیژن مانع تبادل گاز در ریه ها منجر به مرگ می شود.

“توکلیزوماب است که در حال حاضر در دسترس مجوز و موثر در درمان توليد سيتوکين سندرم ناشی از شرایط دیگر است. این Covid-19 دادگاه در جریان است و, استخدام در علامت نیمه راه در عرض یک ماه. ما استخدام حدود 90 180 بیماران برای درمان در سراسر 14 بیمارستان در 10 شهرستانها و امید برای تکمیل استخدام تا پایان جولای و دریافت داده های اولیه توسط اوت 15,” گفت: دکتر Arvinder Soin, ملی, منجر, هندی, چند مرکز آزمایشی در توکلیزوماب در حد متوسط و شدید Covid-19.

آزمایشی انجام خواهد شد در چند بیمارستان در دهلی شورای ملی مقاومت, Haryana, Maharashtra, Uttar Pradesh, Telangana و تامیل نادو. “خارج از برچسب استفاده برای توکلیزوماب تایید شده است برای متوسط تا شدید در بیماران که وضعیت بدتر و محاکمه تلاش برای ارزیابی اینکه آیا این دارو نیز جلوگیری از پیشرفت پایدار نسیم بیماری شدید Covid-19 نیاز به اکسیژن یا ونتیلاتور گفت:” دکتر Soin, که همچنین رئیس Medanta کبد موسسه Medanta, Gurugram.

“محاکمه خواهد شد نشان می دهد اگر آن کار می کند یا نه. من فکر می کنم ما باید به علم یک فرصت برای ارائه مدارک و شواهد مبتنی بر داده به طوری که ما می تواند اطمینان از دسترسی عادلانه به همه به موثر ترین درمان در برابر Covid-19” گفت: Dr Soin.

Regeneron این آنتی بادی مونوکلونال محاکمه خواهد شد بخشی از NIAID را به تازگی راه اندازی Covid-19 پیشگیری آزمایش های شبکه (COVPN) برای تست واکسن و درمان های دیگر در برابر Covid-19 از طریق ادغام چهار قبلا موجود بالینی شبکه است که با تمرکز بر اچ آی وی/ایدز. COVPN است کاربردی واحد عملیات پیچ و تاب سرعت ایالات متحده فدرال همکاری با تمرکز بر سرعت توسعه و تحویل COVID-19 تشخیص درمان و واکسن.

مدرن را mRNA-1273 واکسن که توسعه یافته به طور مشترک با NIAID انتظار می رود به آزمایش می شود در مرحله اول 3 کارآزمایی بالینی انجام شده از طریق COVPN.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>