آزمایشگاه رشد آنتی بادی می تواند بلوک Sars-Cov-2 ویروس: دانشمندان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آزمایشگاه رشد آنتی بادی های نشان داده شده است شواهد از مسدود کردن بیماری کروناویروس (Covid-19) در هلند و اسرائیل و می تواند به عنوان یک انتقادی ابزار جدید برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

دانشمندان در هلند و اسرائیل باید به طور جداگانه ایجاد آنتی بادی در آزمایشگاه است که می تواند خنثی Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 برای جلوگیری از سلول های انسان از آلوده شدن.

آنتی بادیهای مونوکلونال هستند انسان ساخته شده از پروتئین است که قانون طبیعی مانند آنتی بادی و کار با شناسایی و اتصال به ویروس آن را از بین ببرد.

این آنتی بادی های متوقف عفونت در سلول های انسانی در آزمایشگاه, گزارش دانشمندان هلندی در مجله Nature Communications, در همان روز به عنوان اسرائیل وزیر دفاع اعلام کرد که دولت در اجرای مرکز تحقیقات در حال توسعه آنتی بادی به “خنثی” کروناویروس در قبل از آزمایش های بالینی.

“آنتی بادیهای مونوکلونال در حال تاسیس درمان سرطان است که با این نسخهها کار در برابر انواع خاصی از سرطان ها مانند سرطان سینه و خون. Herceptin برای مثال یک آنتی بادی مونوکلونال است که با موفقیت استفاده می شود به عنوان درمان هدفمند برای درمان سرطان پستان برای حداقل دو دهه است. این عمل با مسدود کردن HER2-neu گیرنده برای جلوگیری از گسترش سرطان” گفت: SVS Deo سر از جراحی سرطان, همه, هند موسسه علوم پزشکی. انسان فاکتور رشد اپیدرمی گیرنده 2 (HER2) یک پروتئین است که ترویج رشد سلول های سرطانی.

در صورت عدم وجود واکسن و موثر درمان هدفمند برای Covid-19, مونوکلونال درمان ارائه می دهد یک روش درمانی جدید. محققان هلندی از شناسایی یک آنتی بادی مونوکلونال علیه Sars-CoV-2.

“در اینجا ما گزارش یک انسان آنتی بادی مونوکلونال است که خنثی Sars-CoV-2 (و Sars-CoV) در کشت سلولی. این آنتی بادی خنثی سازی اهداف جمعی اپی تپ صدا می کنن در این ویروس ها ممکن است ارائه بالقوه برای پیشگیری و درمان Covid-19” گفت: محققان از هلند در طبیعت ارتباطات است. یک اپی تپ صدا می کنن بخشی از این ویروس است که به رسمیت شناخته شده و هدفمند توسط سیستم ایمنی بدن به طور خاص توسط آنتی بادی, B, سلول یا سلول های T.

“این آنتی بادی مونوکلونال درمانی در برابر سارس-CoV2 امیدوار کننده است اما نیاز گسترده و قوی آزمایشات انسانی به ایجاد که آیا آن متوقف می شود Covid-19 عفونت و کمک می کند تا بیماران بهبود می یابند گفت:” Deo.

اسرائیل گفته است محاکمه و مصوبات قانونی دنبال خواهد شد به درمان در چند ماه بر اساس آنتی بادیهای مونوکلونال توسعه یافته توسط دولت اجرا اسرائیل موسسه تحقیقات بیولوژیکی در نس زیونا در مرکزی اسرائیل است.

هیچ درمانی برای Covid-19 و درمان تا حد زیادی بستگی به repurposed داروها مانند داروهای ضد مالاریا مانند هیدروکسی کلروکین و chloroquinine و داروهای ضدویروس مانند remdesivir و favipiravir.

حداقل 120 واکسن در مراحل مختلف توسعه, با, محققان با استفاده از سیستم عامل های گوناگون در این مسابقه به توسعه یک واکسن است که مانع از عفونت و یا بیماری شدید در عرض یک سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>