لالیگا: للرنت نشان میدهد تفاوت که اتلتیکو مادرید با غلبه بر Alaves

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به جلو مارکوس للرنت آمد کردن زمین و با الهام از اتلتیکو مادرید 2-1 برنده بیش از Alaves در لالیگا در روز شنبه به عنوان Diego Simeone سمت خود را حفظ فوق العاده اجرا از فرم پس از فصل را از سر گرفت پس از سه ماه coronavirus توقف. Saul Niguez رهبری در هدف باز در دقیقه 59 در حالی که دیگو کوستا مشبک با یک گل در 73 اگر چه بازدید از جلو Joselu به ثمر رساند و یک پنالتی در زمان اضافه را به صورت ناراحت کننده پایان دادن به بازی برای اتلتیکو.

مجازات اهدا شد برای یک هندبال اتلتیکو کاپیتان Koke که شد از هفته آینده سفر به بارسلونا از طریق تعلیق پس از به دست آوردن یک رزرو برای این حادثه.

اتلتیکو تا به حال تلاش برای شکستن Alaves بوده و محدود به فاصله تلاش تا للرنت در آمد در نیمه دوم و بلافاصله باعث ویران کردن جناح راست برنده شدن ضربه آزاد که از طرف او یافت می شود دستیابی به موفقیت.

Saul ضامندار به کیه Trippier رایگان ضربه به سر منزل قبل از للرنت پاره پاره یکی دیگر از سوراخ در بازدید از سمت دفاع توسط برنده پنالتی که از آن به کاستاریکا ارسال فرناندو پاچکو راه اشتباه به دو Atleti منجر شود.

اتلتیکو در حال سوم در جدول رده بندی در 58 امتیاز پس از 32 بازی. پیروزی خود را گسترش داده استفاده بیش چهارم قرار داده شده سویا با چهار امتیاز و افزایش فاصله خود با پنجم-قرار داده ختافه نه.

Alaves که سقوط به یک سوم شکست مستقیم هستند 15 در 35 امتیاز نه بالاتر از منطقه سقوط.

“این واقعا سخت مبارزه بازی Alaves نشسته بسیار عمیق بود و آن را بسیار سخت برای ما به نزدیکی هدف خود را و یا پایین بال اما ما برای دستیابی به موفقیت از یک مجموعه بازی و سپس آنها را باز کرد تا ما و بقیه ناشی از آنها را از آسیب” گفت: گلزن Saul.

“من می تواند خواب راحتی زیرا این تیم در فرم بسیار خوب همه ما سخت کار می کرد در خانه های ما در طول مستند و پس از آن و ساخته شده است که تفاوت بین ما و رقبای ما است.”

این بازی نیز یک پیروزی نقطه عطفی برای مربی Simeone شد که این باشگاه موفق ترین مدیر با 195 لالیگا پیروزی سبقت اواخر لوئیس Aragones که قبلا برگزار شد رکورد با 194 برنده در بالا پرواز.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>