لالیگا به طور نامحدود به تعویق افتاد به عنوان coronavirus بحران بدتر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اسپانیایی فوتبال تقویم شده است به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی, La Liga و فدراسیون فوتبال اسپانیا (RFEF) گفت: در یک بیانیه مشترک در روز دوشنبه. همه سازمان فوتبال در اسپانیا شده بود به تعویق افتاد و به مدت دو هفته با توجه به گسترش coronavirus بود اما در ابتدا با توجه به رزومه در آوریل 3. در این بیانیه گفت: یک کمیسیون مشترک بین دو سازمان موافقت کرده بود برای به تعویق انداختن همه حرفه ای فوتبال مسابقات تا زمانی که دولت اسپانیا در نظر گرفته آنها می تواند شروع دوباره “بدون ایجاد هر گونه خطر سلامت”.

RFEF رئیس لوئیس Rubiales در هفته گذشته را رد کرد لغو فصل جاری اصرار مبارزات انتخاباتی خواهد رزومه پس از بحران بهداشت و درمان شد و تحت کنترل است.

“هر دو RFEF و LaLiga مایل به بیان ما بیشترین عمومی قدردانی به همه کسانی که اختصاص به بهترین تلاش خود را برای ارائه خدمات ضروری به مردم اسپانیا” اضافه بیانیه است.

“ما همچنین به اشتراک گذاری تسلیت ما برای همه متوفی و یک آغوش گرم از دنیای فوتبال به بسیاری از خانواده ها که در حال از دست دادن عزیزان است.” بیش از 33 ، 000 نفر آلوده شده توسط ویروس در اسپانیا دوم بدترین آسیب دیده کشور در اروپا پشت ایتالیا در حالی که بیش از 2,180 مردم از آن فوت کرده اند با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>