لالیگا: بارسلونا به اندازه کافی قوی به مقابله بدون تراکتورسازی در فینال دو…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

رئال مادرید باید سمان خود را به عنوان مورد علاقه را به نفع تیمش را در این سال است. با 2-1 پیروزی بر گرانادا در روز دوشنبه زیدان رهبری تیم رفته یک گام بیشتر در برنده شدن در مسابقات و نیاز به فقط یک پیروزی به انجام این کار. اما بارسلونا به مراتب پشت سر نیست نشسته فقط چهار امتیاز پشت میز-تریلر. باقیمانده دو بازی بسیار مهم برای هر دو تیم و یک لغزش می تواند هزینه آنها را به عنوان. اما متاسفانه برای بارسلونا, ستاره مهاجم تراکتورسازی دچار آسیب دیدگی عضلانی در طول 1-0 برنده بیش از رئال وایادولید در هفته گذشته و این می تواند مشکلات مطرح برای مدیر Quique Setien ،

سابق بارسلونا و اتلتیکو مادرید و بازیکن فعلی لالیگا سفیر لوئیس گارسیا معتقد است که بارسا در تیم ملی به اندازه کافی قدرت به راحتی جلو و نتایج خوب در دو بازی بعدی.

در پاسخ به این سوال پرسیده شده توسط رادیو فردا در مورد اینکه آیا بارسلونا خواهد بود قادر به مقابله کردن بدون ترجمه, گارسیا در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گفت: “این تنها دو بازی بیشتر به سمت چپ برای بارسلونا. تراکتورسازی بدیهی است که یک بازیکن مهم. همه ما می دانیم چقدر خوب او می شود. حتی اگر او تلاش کرده است در چند ماه گذشته در تلاش برای انطباق با موقعیت های جدید در بارسلونا. بارسلونا تیم ملی خوب است به اندازه کافی برای بازی کردن دو بازی گذشته با 100 درصد اعتماد به نفس در بازیکنان که در حال رفتن به.”

او در ادامه افزود که بازیکنان مانند Ansu Fati. مارتین Brathwaite و Riqui پویگ باید به نقش مهمی در ترجمه غیاب. “Ansu Fati انجام داده بزرگ Brathwaite شده است بزرگ که از او در این زمینه است. وجود دارد مقدار زیادی از بازیکنان. Riqui پویگ یک بازیکن خوب او بسیار خوب بوده است. بازیکنان وجود دارد به اندازه کافی برای قرار دادن در این زمینه و نه نگاه و می گویند: “وای خدا مدیران ورزشی است که نمی تواند درگیر”. این تیم به اندازه کافی خوب است برای دو بازی بعدی,” او گفت:.

سابق سویا رو به جلو و دیگری در لالیگا سفیر فردریک Kanoute که او نیز در حال حاضر در طول کنفرانس تلفنی نیز اضافه شده است که به اندازه کافی وجود دارد عمق در بارسلونا را در تیم ملی به نگرانی در مورد یک یا دو بازیکن بزرگ از دست رفته است.

“من فکر می کنم آن را خوب به صداقت. هنگامی که ما صحبت در مورد بارسلونا این چنین بزرگ و با کیفیت تیم ملی. حتی اگر یک بازیکن از دست رفته است این یک مسئله بزرگ است مگر اینکه از آن است که لیونل مسی. حتی پس از آن من مطمئن هستم که به دلیل استعداد وجود دارد و آن است که آیا رئال مادرید و بارسلونا, آنها می توانید به استطاعت از دست رفته یک یا دو بازیکن گاهی اوقات و من مطمئن هستم که آنها در حال رفتن به ارائه” Kanoute گفت.

در تیم مناسب بودن برای لیگ قهرمانان

لیگ قهرمانان اروپا مسابقات تنظیم شده است برای بازگشت به ماه آینده با تیم رقابت برای شکوه و عظمت. سه باشگاه های اسپانیایی – رئال مادرید, بارسلونا و اتلتیکو مادرید هنوز هم بخشی از مسابقات و پس از رقابت در یک crunched لالیگا که در آن هر بازی باید برنده خواهد شد و سه تیم سمت چپ به اندازه کافی در مخزن برای رقابت در اروپا بزرگترین مسابقات است.

پرداختن به همان گارسیا می گوید که بازیکنان حرفه ای شده اند و رقابت در back-to-back مسابقات برای یک دوره طولانی از زمان. “من حدس می زنم زمانی که شما بازی برای این تیم, شما می دانید که در آن شما در حال رفتن به ایستاده. شما می دانید چقدر دشوار رقابت خود را است. من می دانم که بازیکنان ندارد مناسب و دقیق آموزش, بنابراین تیم تلاش در چند بازی با ریتم. در حال حاضر آنها در حال کامل 100 درصد تناسب اندام. آن را در مورد زمان. وجود دارد تنها دو-سه هفته سمت چپ زمانی که آنها باید به خود فشار اما آنها به آن استفاده می شود,” او گفت:.

اسپانیولی افزود: “زمانی که تیم باید بازیکنان با چنین حرفه ای می دانند که چگونه به فشار خود را. هنگامی که آنها را به کنترل خود و زمانی که آنها را مجبور به رفتن کامل در آن است. من مطمئن هستم که با مدیران انجام همه چرخش و بهبود آنها در حال ساخت تیم وارد خواهد شد در این بازی با فرم کامل” او اضافه شده است.

“من درک آنها از ابتدا می دانست که این وضعیت خواهد بود. اما آنها این کار را برای سال های بسیاری است. برخی از بازیکنان فقط به حال یک زن و شوهر از هفته استراحت در یک سال – آنها در پایان مسابقات آنها به تیم های ملی آنها در پایان آن و بازگشت به باشگاه – به طوری که آنها بسیار حرفه ای هستند و می دانند که چگونه به مراقبت از بدن خود را. آنها را خوب تلاش خود را به یکی دیگر از جایزه” گارسیا امضا کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>