لس آنجلس لیکرز’ آنتونی دیویس به سایش نام خود در نیوجرسی در اورلاندو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آنتونی دیویس خواهد شد و نام خود را در پشت پیراهن خود را هنگامی که لس آنجلس لیکرز بازگشت به عمل است.

دیویس تایید تصمیم خود را روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی از اورلاندو که در آن کنفرانس غرب-پیشرو لیکرز شروع تمرینات تیم.

دیویس و LeBron James هر دو کاهش یافته است را انتخاب کنید یک عدالت اجتماعی پیام به جای نام خود را بر روی پشت خود را کشباف در NBA راه اندازی مجدد.

Davis, هفت بار, NBA All-Star گفت: “”پاره بین” انتخاب از میان 29 مورد تایید پیام ها و چسبیده با نام او.

“من فکر می کنم که نام “دیویس’ چیزی است که من سعی می کنم به نمایندگی هر بار که قدم بر روی زمین” او گفت:.”من فقط فکر می کنم من نام آخرین چیزی است که برای من بسیار مهم و همچنین عدالت اجتماعی را به عنوان به خوبی. اما (من) فقط نگه داشتن خانواده من نام و نمایندگی نام و نام خانوادگی در پشت به رفتن را از طریق این فرایند … و افرادی که با من از طریق تمام حرفه ای برای کمک به من در رسیدن به این نقطه در حالی که هنوز نوع از آوردن چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای بی عدالتی اجتماعی.” جیمز گفت که او تصمیم به خودداری کردن از عدالت اجتماعی پیام به این دلیل که گزینه های در دسترس نیست “طنین” برای او و یا او احساسات خاصی در مورد این جنبش است. جیمز را دوست دارند به انتخاب خود شعار, اما نمی, عصبانی است که آن را اجازه ندادند.

هر دو James and Davis شده اند و صریح در مورد عدالت اجتماعی باعث می شود در گذشته اگر چه جوان دیویس کمتر آوازی از جیمز.

لیکرز بازی باز در اورلاندو در جولای 30 برابر کلیپرز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>